Kõrgetasemeline videokonverents on vaid nupuvajutuse kaugusel: kuidas Proscreen seda luua aitab?

Videosillad on meid saatnud juba mõnikümmend aastat, ent selle lahenduse tõeline paindlikkus ja tõhusus tõusis päevakorda alles eelmise aasta kriisi võtmes. Videokõne abil said oma tööd edukalt jätkada paljud ettevõtted, koolid ning eraisikud, kusjuures nüüdseks on videokõne muutumas kõikvõimalike kohtumiste puhul kuldseks standardiks. 

Pelgalt sülearvutist konverentsi läbiviimisel ei piisa

Koosolekute pidamine videosilla abil on põhimõtte poolest lihtne ettevõtmine, ent sageli tehakse kogu videolahenduse ülesseadmine enda jaoks liiga raskeks. Halvimal juhul ei kasutata konverentsilahenduste täielikku potentsiaali üldse ära.

“Kui sa teed läbi Zoomi või Teamsi üks-ühele vestluskõne, siis võib seda mõistagi sülearvutis teha. Kui sa kavatsed luua esmaklassilise videopildi koosoleku ning videopildi taga peituva osapoolega, siis jääb selleks paraku väheseks,” räägib Proscreeni esindaja Raido Reilson.

Kasutusmugavus on esmatähtis

Sellisel juhul pole veebikaamerast kõiki ruumisolijaid hästi näha ning sülearvuti mikrofoni kvaliteet pärsib selgete sõnumite edasiandmist. Tulemuseks on videokõne, mille kehvemapoolne kvaliteet ning korraldus võivad tekitada arusaamatusi ning ebamugavusi kõikide osalejate jaoks.

Sääraste probleemide lahenduseks pakubki ettevõte Proscreen lahendust, mis muudab videokonverentside tegemise imelihtsaks. Kasutaja ruumi tuuakse nimelt konverentslahendus, mis koosneb suurest ekraanist, ühest või enamast mikrofonist ning kõrgkvaliteedilisest veebikaamerast. 

Süsteemi on võimalik paigaldada näiteks ruumi seinale, ent kõige levinumaks meetodiks on lahendus kohale veeretada ratastel. Nii on võimalik videokonverentse, koosolekuid või intervjuusid pidada peaaegu kõikjal. 

Videokonverentsi läbiviija peab seejärel lihtsalt oma arvuti USB-pessa ühendama pisikese nupu, mis kärmelt arvutiga end ära seadistab ning kasutaja soovitud tarkvaraga koos tööle hakkab. Vajadusel jääbki järgi vaid videosilla peenhäälestamine oma soovide järgi. 

Kirsiks tordil on fakt, et kõik see toimub täiesti juhtmevabalt. Tänu Proscreeni lahendusele ei pea enam pead vaevama lugematute kaablite vedamisega, juhtme “otsas” istumisega ega muud tüütute tehniliste nüanssidega. Kõik toimub vaid sekunditega.

Lihtne, mugav ja töökindel

“Lahendame kõik nii, et teisele poole on kõike kvaliteetselt kuulda ja näha. Võimalikult lihtsalt, kiirelt ja pingevabalt,” tutvustab Reilson. Ta lisab veel, et Proscreeni lahendus pakub tugevat paindlikkust ka suurte ja avatud kontorite puhul, kus sageli viiakse läbi hübriidkoosolekuid kontoris ning samal ajal kodus viibivate inimeste vahel.

Tegu on ka äärmiselt töökindla lahendusega, millele pakutakse kolmeaastast garantiid. Lisaks usaldusväärsusele räägib lahenduse kasuks ka kindel töötajate produktiivsuse tõus. Kui videosilla loomine muutub niivõrd lihtsaks, säästavad töötajad aega ning neil on mugavam oma toimetuste kallale asuda.

Mõistlikum tundub ju korra lasta üks korralik videokonverentside läbiviimise võimalus ära paigaldada ja mitu aastat muretult tegutseda, selle asemel et igal korral uuesti ekraanide ja juhtmetega mässama hakata.

Tuntumatest klientidest kasutavad sarnast lahendustKlaasimeister, Robby Bobby, BET Masters, Levercode ja DHL Estonia. Ettevõttega ja nende pakutavaga saab tutvuda siit!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.