Sisuturundus

Kuidas Bose uus tehnoloogia koduse helisüsteemi uuele tasemele viib?

Fotod: Bose.

Korraliku koduse helisüsteemiga filmide ja sarjade vaatamine on paljude inimeste jaoks mugavam ja eelistatuim viis mistahes meedia tarbimiseks. Kui kinos tuleb alati arvestada teiste saalis viibijatega, siis kodus saab heli kerida üles täpselt nii valjuks ja selliseks, nagu endale meelepärane.

Kuid alati ei ole ka kodus oma lemmiksarja mugavalt vaatamine nii lihtne. Näiteks võib juhtuda, et kaaslane soovib poole filmi või sarja pealt magama jääda, kuid teine pool tahaks loo lõpuni näha.

Selleks, et kõlarid või soundbar kaaslast segama ei hakkaks, võttis Bose kasutusele uue SimpleSync tehnoloogia, mida saab mugavalt juhtida läbi Bose Music Appi.

Tehnoloogia, mis annab sulle rohkem võimalusi

Bose SimpleSync tehnoloogia võimaldab kasutajatel oma Bose kodukõlareid ühendada firma kaasaskantavate Bluetooth-kõlaritega, Bose soundbar’iga või Bose mürasummutavate klappidega. Kasutegureid on sellisel lahendusel hulganisti.

Tulles tagasi eelmise näite juurde, kus üks osapooltest soovib keset filmi või sarja vaatamist magama minna, tuleb Bose SimpleSync kindlasti kasuks.

Kiire liigutusega saab kõlaritest või heliribast tuleva heli suunata kõrvaklappidesse, lastes sedasi sinul rahus sarja või filmi vaatamist jätkata, samas kui kaaslane saab rahus uinuda.

SimpleSync tuleb appi ka olukorras, kus pereliikmetel on erinev helitundlikkus.

Eriti kui koos on pere vanimad ja noorimad liikmed. Kogu perega mõnda multifilmi vaadates ilmneb sageli üsna kähku, et vanavanemad tahaksid heli valjemaks, samas kui pere noorimad kuulevad kõike suurepäraselt ka vaiksema helitaseme juures.

Bose SimpleSynciga saab vanavanematele ulatada kõlarite või soundbar’iga ühendatud kõrvaklapid ja probleem ongi lahendatud – kõik pereliikmed saavad filmi nautida täpselt nii valjult, kui neile sobib.

Viivituseta heli seal, kus vaja

Oluline on siinkohal ka asjaolu, et SimpleSync on sujuvam kui näiteks tavaline Bluetooth-ühendus, mis tagab viivitusteta heli edastuse, et filmis või laulus ükski oluline koht kuulmata ei jääks.

Mõistagi on need vaid mõned üksikud näited SimpleSynci võimalikest kasutusaladest. Tehnoloogia abil saad soovi korral ühes toas mängiva kõlari ühendada teises toas asuva Bluetooth kõlari või heliribaga, et sedasi sama laulu erinevates ruumides mängida. Ja seda ilma ühegi pausita.

Samuti teeb SimpleSync ülimugavaks oma muusika suunamise kõrvaklappidest kodusesse helisüsteemi, kui oled just näiteks väljast tuppa tulnud. Ei mingeid pause!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.