Sisuturundus

LeapINi digiturundusjuht peab sõbraga mere ääres jalutades stimuleerivaid vestlusi

Idufirma LeapIN digiturundusjuht Anton Hmelnitski räägib, kuidas ta sinna tööle läks ning millised on tema kui turundusega tegeleva inimese tööharjumused ja nipid, kuidas tänapäeval tööd efektiivsemalt teha.

LeapIN palkab praegu inimesi nii Tallinnas kui Tartus ning ja täpsemat infot selle kohta, kuidas uue Eesti idufirma tähelennule töötajana kaasa saab aidata, leiab siit kodulehelt.

Nimi ja amet: Anton Hmelnitski, digiturundusjuht
Asukoht: Tallinn
Üks sõna, mis kõige paremini kirjeldab, kuidas te töötate: Sümbioosis
Milline arvuti: Macbook Pro, 13 tolli
Milline telefon: iPhone 6S

Kuidas see nii läks, et te oma praegusele ametikohale tööle asusite?

Töötasin varem erinevates reklaami- ja meediaagentuurides. Olin endale uut töökohta otsimas ja kuna varem olin LeapINi kohta kuulnud, siis läbi MeetFranki äpi sattus mulle ette just LeapINi kuulutus, kus otsiti digiturundusjuhti.

Milliseid tehnikatooteid oma töös kasutate?

Arvutit.

Nimetage kolm olulist asja, mis teie töölaual on.

Arvuti, märkmik ja pliiats.

Mis on teie kõige olulisem töövahend?

Arvuti.

Praegu räägitakse palju, et tehnika arengu tõttu pole paljudel inimestel enam vahet, kus nad oma tööd teevad. Mida te sellest arvate?

Tänaseks päevaks ei olegi vahet, sest meie töö toimub arvutis ja tööd saab igal pool teha, kus on elekter ja netiühendus. Samas on ettevõttes sees alati küsimused, mis vajavad näost näkku vestlust ja teema arendamist. Ja kontorist eemal töötades paratamatult eemaldud teistest töötajatest ning side nendega ei pruugi nii hea olla.

Nimetage üks tehnikavidin, mille mõttekusest te aru ei saa ja mida ebavajalikuks peate?

Kunagi ma sain aru, miks Skype oli vahva, aga nüüd tunnen, et see on ajale jalgu jäänud ja minu silmis ei paku see võrreldes teiste sarnaste platvormidega lisaväärtust.

Millised äpid on teie telefonis kõige olulisemad?

Facebook Messenger, iMessage ja Instagram.

Facebook, Instagram, Twitter või hoopis oma blogi, miks?

Olen alati unistanud oma blogist, kus saaksin oma mõtteid jagada, aga tänaseni olen siiski Instagramile truuks jäänud.

Kuidas kasutada sotsiaalmeediat nii, et temast oleks kasu ja et ta ei oleks ajaraisk?

Minu telefonis on sisse lülitatud ainult kolme-nelja rakenduse märguanded ja see on päris palju mu aega säästnud. Päeva lõpuks on kõik su peas kinni – kui soovid vähem Facebooki uudisvoos aega raisata, siis tee selle asemel midagi muud. Näiteks loe enda valdkonna uudiseid, õpi midagi uut ja nii edasi.

Kuidas vabal ajal tehnoloogiast lahti saada ja hästi puhata? Või kas puhkate koos tehnoloogiaga?

Minu puhkused on olnud enamasti suvel ja Tallinnast väljas. Kui naudin koos sõpradega head ilma, siis jätan oma telefoni lihtsalt koju, sest päeva lõpuks, kui keegi mind nii väga tahab kätte saada, siis ta saab ka. Välismaal käies üritan ägedaid hetki filmikaamerale jäädvustada ning vähem telefoniga pilte teha, et reisiemotsioon pärast reisi pikemalt kestaks.

Kas tunnete vahel, et olete nutisõltuv? Mida siis teete?

Kindlasti olen nutisõltuv, aga kui seis on kriitiline, siis eelistan linnast väljas rannas pikemalt jalutada ja mõne sõbraga stimuleerivat vestlust pidada. See paneb mõtte uutmoodi tööle.

Mis on parim nõuanne, mille olete saanud?

Ma olen olnud üsna põikpäine inimene ja nõuandeid ma väga tõsiselt pole võtnud, sest keegi ei tea täpselt, kuidas me mingeid asju kogeme. Küll aga olen enda peas saanud täiesti uue tähenduse lausele “kõik asjad juhtuvad põhjusega”. See lihtsalt nii on. Ei ole ebaõnnestumisi, on õppetunnid.

Mis on suurim õppetund, mida sooviksite ka teistega jagada?

Minu kõige suurem õppetund oli see, kui ma eemaldasin enda elust negatiivse suhtumisega inimesed. Kuna ma igapäevaselt olen vähemalt oma mõtetes positiivne, siis võõras negatiivsus paratamatult tirib sind alla ja seda ma ei ole kunagi endale soovinud.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.