Sisuturundus

Lisaekraaniga ROG Zephyrus Duo 15 avardab arvutikasutuse piire

Lisaekraanid iseenest pole midagi uut, vajadusel saad neid oma arvuti taha lihtsa vaevaga ühendada mitu tükki. Küll läheb olukord keeruliseks, kui neid on vaja näiteks kaasa võtta. 

ROG Zephyrus Duo 15 on selle probleemi lahendanud, pakkudes ühes sülearvutis kahe ekraaniga innovaatilist lahendust.

Erakordne kogemus nii mänguritele kui ka loomeinimestele

Zephyrus Duo 15 põhiekraaniks on 15,6 tolline paneel, mis on saadaval kahes erinevas konfiguratsioonis. Tavakasutuse jaoks on võimalik valida Full HD ja 4K resolutsiooniga ekraan, millel kirkad värvid ning klassikaline 60 hertsine ekraan.

Mänguritele mõeldes pakub ASUS aga ka teist võimalust ja sellel juhul on Full HD resolutsiooniga ekraan 300 hertsise värskendussagedusega. See aitab mängude liikumise eriti sujuvaks muuta ning veelgi lisab täpsust ka 3 ms reageerimisaeg.

Klaviatuuri ülemisest osast leiab aga teise, 14,1 tollise ScreenPad Plus ekraani, mis vajaminevaid toiminguid arvutil oluliselt teha hõlbustab.

Näiteks saad mängimise ajal vajalikke juhtelemente mugavalt sealt jälgida või lisaprogramme produktiivsuse tõstmiseks avada. Tänu sellele saad põhiekraani kasutada just kõige olulisema jaoks. 

Innovaatilistele lahenduste kasutamisel pole ASUS unustanud ka muid elemente. Õhuke korpus, millel paksust kõigest 20,9 mm on tehtud tugevast metallist ja vastupidavust silmas pidades.

ScreenPad Plus jaoks on aga välja töötatud täiesti unikaalne lahendus, kus ekraani avanedes tõuseb see ise 13 kraadise nurga alla, võimaldades nii parimat vaatenurka. Ühtlasi tagab tõstetud ekraan ka komponentide piisava jahutuse selle all.

Võimas sisu igaks olukorraks

Selleks, et ükski kasutaja jõudlusega hätta ei jääks, pakub ASUS ROG Zephyrus Duo 15 mudelile kõige paremaid ja võimsamaid komponente. Jõudlust aitavad tagada Inteli i9 seeria protsessorid NVIDIA GeForce RTX 2080 Super videokaart. Kõige nõudlikumate kasutajate jaoks võimaldab aga arvuti vahemälu laiendada kuni 48 GB-ni, mälumahtu aga kuni 2 TB-ni.

Võimas sisu nõuab ka asjakohast jahutust ning selle jaoks ASUS uuendanud unikaalset aktiivset aerodünaamilise jahutussüsteemi. Lisaekraani tõstmisel pääseb õhuvool ligi selle alla paigutatud ventilaatoritele ning võrreldes varasemaga tagab see 30 protsenti parema õhu juurdevoolu.

Sobilik ka kaasakandmiseks

Hoolimata 15,6 tollisest ekraanist, kaalub seade ise kõigest 2,4 kilo ning sobib seega hästi ka kaasakandmiseks. Portatiivsusele aitab kaasa ka võimas aku ning 65 vatine laadija.

Kõikvõimalike väliste seadmete jaoks on olemas erinevat tüüpi liidesed. USB-C pesa, mis toetab ka Thunderbolt 3 ja Power Delivery režiime ning DisplayPort 1.4 ühendust.

Kolme USB 3.2 pesa ning välise 4K resolutsiooniga ekraani ühendamiseks HDMI porti. Eraldi on pistikud ka kõrvaklappide ja mikrofoni jaoks ning laadimiseks.

Kui soovid rohkem teada ROG Zephyrus Duo 15 mudeli ja selle võimalust kohta, saad seda uurida ASUS-e kodulehelt.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.