M5000 seeria lisab Philipsi monitoride valikusse mitmekülgsed kiiretempoliste mängude jaoks loodud monitorid

Mängude maailm areneb ja nii areneb ka mängurite suhtumine. Arvutimängud on endiselt üks kõige populaarsemaid viise vaba aja veetmiseks, kuid paljude mängurite vaatevälja on jõudnud ka järgmise põlvkonna konsoolimängud.

Erinevatele nõudmistele vastamiseks pakub uus Philipsi M5000 seeria mängust olenemata võistlustules olles intensiivsust ja detailirohkust. Tänu 68,5 cm (27-tollisele) kiirele Full HD 240 Hz IPS-paneelile sobib Philips 27M1N5200PA ideaalselt kiiretempoliste e-spordi võistlusmängude jaoks, samas kui Philips 32M1N5800A pakub optimaalset pildikvaliteeti oma 80 cm (31,5-tollise) 4K UHD IPS-ekraaniga (144 Hz), kodus töötavale kasutajale.

Ülikiire värskendussagedus kangelaste jaoks

Philips 27M1N5200PA pakub tänu oma ülimalt konkurentsivõimelistele funktsioonidele intensiivset mängukogemust, mistõttu on see täiuslik võistluslike märulimängude jaoks, kus mängurid vajavad viivitusevaba ekraani ning ülisujuvat ent teravat ja detailset pilti.

Tänu ülikiirele 240 Hz värskendussagedusele ei lähe mänguhoos ükski kaader kaduma ning 0,5 ms MPRT kõrvaldab tõhusalt varikujutised ja hägususe, edastades teravaid ja selgeid visuaale. Täielikult virvendus- ja hakkimisvaba mängu pakkumiseks kasutab monitor ka FreeSync Premium tehnoloogiat ning sellel on madal sisendiviivitus, mis täiustab veelgi enam mängukogemust.

Philips 27M1N5200PA Full HD IPS-paneel edastab parima visuaalse kogemuse pakkumiseks täpsete värvidega teravaid ja detailseid kujutisi.

“Ükskõik millise mängurimonitori väljatöötamisel on peamiseks eesmärgiks tipptasemel jõudlus. See on peamine element, mis aitab kasutaja mängukogemust oluliselt muuta ja neil oma oskuseid mängudes maksimaalselt ära kasutada. Tänu kiirele IPS-paneelile, millel on ülikiire 240 Hz värskendussagedus, 1 ms GtG piksli reaktsiooniaeg, suurepärased vaatenurgad ja 400-nitine heledus, sobib see monitor ideaalselt kiire tempoga mängudeks, näiteks FPS- või MOBA-mängude jaoks,” ütleb César Reyes Acosta, MMD mängurimonitoride ja -ekraanide tootejuht.

4K, 144 Hz ja HDMI 2.1 tulevikukindlate väljakutsete jaoks

Philips 32M1N5800A on tulevikukindel hübriidne mängurimonitor, mis järgib mänguvaldkonna uusimaid innovatsioone. See mudel vastab kiire tempoga arvutimängude ja järgmise põlvkonna konsoolimängude vajadustele, toetudes selleks HDMI 2.1 ühendusele.

Mängurid võivad mängida intensiivseid arvutimänge ja nautida kõiki 144 Hz välkkiire värskendussageduse eeliseid või kasutada uusima konsooli kõiki võimalusi 120 Hz värskendussageduse ja 4K UHD eraldusvõimega.

Monitor pakub ülisujuvat mängukogemust tänu 1 ms (GtG) kiirele reaktsiooniajale ning adaptiivsele sünkroonimisele, mis välistab hakkimise ja hangumise ning muudab madala sisendiviivituse abil mängu peaaegu täielikult viivitusvabaks. Philips 32M1N5800A pakub UltraClear 4K UHD (3840 x2160) eraldusvõimega täpseid värve ja rikkalikke visuaale ning kasutab Ultra Wide-Color-tehnoloogiat laia värvigammaga eredate piltide edastamiseks.

Sellel mudelil on ka VESA DisplayHDR 400 sertifikatsioon, mis näitab, et see suudab esitada säravate värvidega suure dünaamilise ulatusega sisu. Täpne ja ergonoomiline Philips 32M1N5800A pakub ka MultiView funktsiooni, mis võimaldab PbP-režiimis ühendada mitu pildiallikat ja sobib seega täiuslikult keerukate nõudmistega rööprähklemiseks.

Mõlemad mudelid pakuvad kolmest küljest raamita disaini ja SmartErgoBase’i, mis on ergonoomiline metallalus, mille abil saab juhtmeid nutikalt hallata ning mis aitab luu puhta ja minimalistliku keskkonna.

Ergonoomika ja hügieen

Arvestades praeguseid hügieeninõudeid on 32M1N5800A mudelil ka SIAA sertifitseeritud antibakteriaalne pinnatöötlus, mis vähendab monitori korpusel bakterite kogunemist ja paljunemist ning suurendab meelerahu seadmete jagamisel.

SmartErgoBase võimaldab monitori mitmekülgselt ergonoomiliselt reguleerida (sh saab reguleerida kõrgust, kalde- ja pöördnurka), et vähendada füüsilist koormust pikkade mänguseansside ajal.

Ilma pausideta mitmeid tunde kestev mängimine võib avaldada olulist mõju ka silmadele, mistõttu on need mudelid varustatud LowBlue-režiimi ja värelusvaba tehnoloogiaga, et pakkuda silmi vähem koormavat vaatamiskogemust.

“Klassikalise mänguri profiil on muutunud. Oleme oma klientidelt kuulnud, et parima mängujõudluse kõrval on üha enam olulised ka kodukontoris vajalikud funktsioonid. Sellepärast on need kaks monitori varustatud värskeima tehnoloogia ja täiendavate mugavusfunktsioonidega, nagu sisseehitatud USB-jaotur ja kõlarid, et toetada nii produktiivsust kui ka mängimist,” selgitab César Reyes Acosta.

Arvestades praeguseid hügieeninõudeid on 32M1N5800A mudelil ka SIAA sertifitseeritud antibakteriaalne pinnatöötlus, mis vähendab monitori korpusel bakterite kogunemist ja paljunemist ning suurendab meelerahu seadmete jagamisel.

Hinnad ja müük

Philips 27M1N5200PA on saadaval soovitusliku jaemüügihinnaga 419 eurot. Philips 32M1N5800A jõudis müügile 2022. aasta märtsis ja selle soovituslik jaemüügihind on 899 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.