Sisuturundus

Miks hoida enda liikluskindlustust äpis?

Nutitelefon on täna praktiliselt igal inimesel alati koguaeg endaga kaasas. Koos IIZI rakenduse alla laadimisega tähendab see, et kõigil sõiduki kasutajatel on nüüd ka liikluskindlustus kindlas kohas kaasas.

Las rakendus muretseb kindlustuse meelespidamise eest

Rakendusest lihtsamat varianti praegu kindlustuse kehtivuse kontrollimiseks pole. IIZI äpis võid kindlustuse kehtivust kontrollida igal ajal ja vaid mõne hetkega, ilma, et tuleks otsida üles mõni arve või kindlustusdokument.

Kui inimene ise kindlustuse kehtivusele tähelepanu ei pööra, teeb seda tema eest rakendus. Kaks nädalat enne liikluskindlustuse lõppemist annab rakendus kliendile meeldetuletuse. Samas rakenduses võib seejärel kohe kindlustuspakkumisi võrrelda ning sobiva ära osta.

Kõik vajalikud toimingud on koondatud ühele lehele. Samast kohast võib mugavalt ka uue kindlustuslepingu sõlmida.

Lisaks sellele kõigele annab rakendus ka täpse ülevaate arvetest, kuna kõik dokumendid on ühes kohas. Soovi korral saad lihtsa vaevaga vaadata, kas mõni arve ootab tasumist või on makse ilusti kohal jõudnud.

Avarii korral lihtsam majandamine nii Eestis kui ka välismaal

Avarii või isegi väiksema plekimõlkimise korral võivad inimesed olla olukorrast ehmunud või ärritatud. Sel puhul tuleb kasuks, kui kindlustusseltsi kontaktid ja info on kohe ühest kohast võtta, et kindlustusseltsi näiteks avariist teavitada.

Täpselt sama lugu kehtib ka reisil olles. Lisaks ei pruugi välismaal alati olla ligipääsu internetile, kuid IIZI rakendust see ei mõjuta – kõik vajalik on alati kättesaadav.

Võta IIZI rakendus Androidile siit ja iOS-ile siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.