Miks on laste nutikellad vajalikud?

Laste nutikellad võivad olla väga heaks alternatiiviks tavalisele mobiiltelefonile. Kui sa ei soovi veel lapsele oma telefoni soetada, siis kaalu nutikella ostmist.Foto: © Kawaiis canva.com

Nutikellad on saanud väga populaarseks ja mitte ainult täiskasvanute seas, vaid ka laste hulgas. Jah, olemas on eraldi laste nutikellad, mis on väga heaks alternatiiviks mobiiltelefonile või lisaseadmeks selle kõrvale.

Kui sul on kodus laps ja sa mõtled, kas osta laste nutikell, siis loe edasi ja saa teada, miks see on kasulik. 

Kolm põhjust, miks laste nutikellad on vajalikud

Juba eelnevalt mainisime, et laste nutikellad võivad olla väga heaks alternatiiviks tavalisele mobiiltelefonile. Kui sa ei soovi veel lapsele oma telefoni soetada, siis kaalu nutikella ostmist. Sellel on palju sarnaseid funktsioone, millega olla alati lapsega ühenduses.

Näiteks on laste nutikellad head selleks, et saaksid SMS või kõne teel temaga ühendust võtta. Samuti võimaldavad erinevad nutikellad jälgida lapse asukohta ja saada selle kohta sõnumeid, kui ta on väljunud piirkonnast, kus tavaliselt liigub. Selleks, et lapsega ühenduses olla, tuleb valida nutikell, mis on SIM kaardiga. Hansaposti ja Kaup24 e-poodidest leiab laias valikus erinevaid nutikellasid kogu perele, tutvu valikuga ja leia sealt ka laste nutikellad.

Teiseks motiveerivad laste nutikellad liikuma. Täpselt see sama fenomen, mis on pannud liikuma ja jälgima oma samme täiskasvanuid, võib töötada ka laste peal. Liikumine on vajalik lapse hea füüsilise ja vaimse tervise jaoks, pange üheskoos paika saavutatavad liikumise eesmärgid ja motiveeri oma väiksemaid päeva jooksul rohkelt samme tegema.

Laste nutikellad mõõdavad samme täpselt sama moodi nagu tavalised spordikellad. Nädalavahetustel saate üheskoos oma samme täita ja nautida värskes õhus liikumist. Kas pole mitte mõnus?!

Kolmandaks on laste nutikellad heaks aja näitajaks. Lapsevanema tead hästi, kuidas lapsed unustavad end mängima, kui tal on aga käekell käe peal, saab ta hoida silma peal, et jõuda õigeks ajaks tuppa tagasi või jõuda järgmisesse koolitundi.

Laste nutikellad on lihtsad ja mugavad kasutada, seetõttu ei häiri need ka mängimise ajal, vaid pakuvad südamerahu sinule. Sina tead, kus sinu laps on ja saad temaga igal ajal ühendust võtta. Samuti on mõned laste nutikellad varustatud spetsiaalse häirefunktsiooniga, mille abil saab laps abi küsida.

Laste nutikellad e-poest

Kaup24 ja Hansapost on väga head veebikaubamajad, kust tellida kõik vajalik kogu perele alates laste riietest kuni kodusisustuseni välja. Pole vale ka öelda elektroonikapood, sest valikust leiab rohkelt nutiseadmeid ja koduelektroonikat. Seega pole oluline, kui kaugel või lähedal on mõni teine elektroonikapood, sest Kaup24 ja Hansapost toovad sulle kõik koju kätte.

Leia laste nutikellad Super G Active, Bemi, Canyon, Maxlife ja teised populaarsed mudelid ning brändid. Soovitame tellida nutikella, millel on GPS funktsioon ja SIM kaardi võimalus. Väga headeks lisafunktsioonideks on SOS teavitus kui ka turvatsooni määratlemine. Avasta kõik laste nutikellad ühest kohast!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.