Sisuturundus

Miks on ruletist saanud live-kasiinode eelistatuim mäng?

Veebipõhine rulett on loodud samade reeglitega, mis on juba kasutusel traditsioonilistes maapealsetes kasiinodes. Kuid nende kahe vahel on siiski mõningaid erinevusi.Foto: Shutterstock

Rulett on väidetavalt nii maapealsete kui ka online kasiinode tõeline staar ja loomulikult on see kõigele lisaks ka huvitav. Prantslased olid esimesed, kes seda maailmas proovisid, ja seetõttu jõudis pranstusepärane nimi “rulett“, mis tähendab tõlkes “väike ratas”, kõigi kasiinosõprade ellu. See on üks intrigeerivamaid mänge ja kasiino rajamist ei saaks ilma ruletita ettegi kujutada.

Rulett on üks sellistest mängudest, mis ei vaja palju õppimist. Peate lihtsalt teadma, kuidas panuseid teha ning lisaks tuleb meeles pidada mõningaid põhilisi näpunäiteid selle kohta, kuidas mängida ja millised on piirangud.

Veebipõhine rulett on loodud samade reeglitega, mis on juba kasutusel traditsioonilistes maapealsetes kasiinodes. Kuid nende kahe vahel on siiski mõningaid erinevusi. Maapealses ruletis keerutab ratast diiler, kuid ruleti veebiversioonis teeb seda tarkvara.

Tavaline online rulett vs live-rulett

Ruleti veebiversioonil on traditsiooniline hõng. Graafika ja heli selles on väga realistlikud. Niisiis annab isegi tavalise online ruleti mängimine tõelise mängurõõmu.

Kuid viimastel aastatel on eriti populaarseks muutunud live-kasiinod, kus mängud edastatakse mängijale reaalajas läbi kaamera ning mängu läbiviimiseks on abiks päris diiler, kes kas keerutab ratast või jagab kaarte.

Eesti kasiinodest on väga hea live-ruleti pakkuja kasiino Chanz, kus teie mängukogemus on nii tõepärane kui see vähegi olla saab. Kuna tänu live-diilerile on ruleti mängimine internetis väga sarnane maapealsele ruletile, ongi sellest saanud ka live-kasiinode eelistatuim mäng.

Asjad, mida enne mängimist teada tuleb

Enne mängima hakkamist on oluline teada kuidas ruletti mängida, kuigi selle reeglid pole liiga keerulised.

Õppida tasuks mitmeid punkte, mis võivad mõjutada mänguviisi. Peale kõigi mängu lihtsamate osade õppimist on oluline mõista ka rahahaldust ja panuste tegemise süsteeme.

Suure riskiga strateegia

Oluline on teada, et rulett on kasiinos üks raskemini võidetavaid mänge. Võrdlusena on näiteks pokkeris või hoopiski spordis võitmine palju lihtsam. Kui mängite ruletti Euroopa rattal, on maja eelis vaid 2,63 protsenti, samal ajal kui USA rattal on see 5,26 protsenti.

Euroopa ruletil on 37 taskut numbritega nullist 36-ni. Ameerika ruletil on seevastu 38 taskut. Euroopa ruletis saab teha kas sisemisi või välimisi panuseid. Sisemised panused on numbritele 1–6, nende läbi on võiduvõimalus väiksem, kuid need on suurema väljamaksega. Välimised panused ei ole eriti riskantsed, kuna need tehakse suuremale hulgale numbritele, kuid need ei maksa ka nii hästi.

Panuste tüübid

Ruleti mängimisel saab teha mitmeid panuseid ja see on selle mängu online kasiinodes populaarsemaks muutnud. Siin on heaks mängimiseks oluline panustest korralikult aru saada. Panustamist saab teha ühe kindla arvu või arvude rühma kohta. Otse loomulikult on mõistlik panustada mitmele numbrile.

Tavapärases perspektiivis nimetatakse kahele järjestikusele numbrile panustamist jagamisena, kusjuures kolme numbri puhul tuntakse seda kui rida. Kui panus tehakse neljale järjestikusele numbrile, nimetatakse seda nurgaks. Erinevalt panustamisest ei saa välist panust laual laiali jagada. Panused peavad koos püsima.

Millist versiooni eelistate teie?

Ruleti võrgus mängimine on suurepärane ja tõhus, kuna seda saab alati mugavalt mängida kodust, koos kõigi mugavustega, mis tähendab, et lisaks mugavale diivanile võite mängida ükskõik, mis ajal – 24 tundi ja 7 päeva nädalas.

Kui aga igatsete maapealseid kasiinosid või tahate lihtsalt uue kogemuse osaliseks saada, on just live-ruleti mängimine parim valik teie jaoks, kuna ratas pannakse keerlema päris diileri poolt ja ka tulemused tulevad ja on nähtavad füüsiliselt reaalajas päris kuuliga.

TähelepanuTegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.