Milline on parim sülearvuti?

Sülearvuti üliõpilasele või äriklassi sülearvuti on kaks väga erinevat toodet, mistõttu on keeruline öelda, milline on just parim sülearvuti turul. Kõik sõltub sellest, mida sa arvutilt ootad.Foto: Pixabay

Seda, mida sülearvuti ostmisel vaadata, on väga palju. Aga meie oleme siin, et sind aidata. Vastame küsimustele, milline on parim sülearvuti ja kuidas seda valida.

Erinevad tooted võid leida Kaup24st ja Hansapostist kiirelt ning mugavalt. Tutvu soovitustega ja leia endale sobiv ja parim sülearvuti töötamiseks või uudiste lugemiseks.

Kuidas leida parim sülearvuti?

Sülearvuteid on väga palju ja need erinevad nii disaini, brändi kui ka tehniliste näitajate poolest. Kõigest eelnevast kujuneb ka sülearvuti hind.

Sülearvuti üliõpilasele või äriklassi sülearvuti on kaks väga erinevat toodet, mistõttu on keeruline öelda, milline on just parim sülearvuti turul. Kõik sõltub omadustest, mida sa sellest ootad. Kas see on mõeldud vaid e-mailidele vastamiseks ja uudiste lugemiseks või soovid sellega monteerida videoid ja töödelda pilte? 

Selleks, et sa saaksid defineerida, milline on sinu jaoks parim sülearvuti, proovi vastata nendele küsimustele.

  • Mida sa soovid sellega teha ja kui tihti kasutada?
  • Milline on sinu eelarve?
  • Kui suur peaks sülearvuti olema?
  • Kas kaal on oluline ja kui on, siis milline see võiks olla?

Mida vaadata, et leida parim sülearvuti?

Järgmiseks räägime lähemalt, millist sülearvutit valida ja mida erinevad näitajad ning omadused tähendavad. Aga enne veel selgitame lahti ka mõned teised sülearvuti omadused, et mõistaksid paremini, mis on sinu jaoks parim sülearvuti.

Hind määrab tihti valiku. Sellest sõltub nii bränd kui ka paljud arvuti funktsioonid ja omadused. Kui kallimad sülearvutid on paljude erinevate lisafunktsioonide ja väga hea võimsusega, siis see ei tähenda, et igaüks peaks selle soetama. Selline arvuti ei ole näiteks vajalik siis, kui soovid seda kasutada vaid uudiste lugemiseks, mõningaseks suhtluseks ja arvete tasumiseks.

Kaal on oluline juhul, kui soovid sülearvutit palju kaasas kanda. Mida kergem on arvuti, seda parem ja mugavam on seda kaasa vedada kohtumistele ja väljasõitudele.

Aku vastupidavus – see võib varieeruda väga palju alates paarist tunnist kuni peaaegu terve tööpäevani. Tavaliselt on kõrgemast hinnaklassist arvutid ka parema akuga.

Milliseid parameetreid veel järgida, et leida just see parim sülearvuti?

Pea meeles, et protsessor on üks olulisemaid, sest tegemist on sinu arvuti nii öelda ajuga. Teiseks mõtle, kui suur peaks olema ekraan. Väiksemad parimad sülearvutid on umbes 13-14 tollise ekraaniga. Keskmise suurusega ja kõige enam eelistatud on umbes 15-16 tollised ekraanid. 

Vali vähemalt 4GB RAMine arvuti, kui aga tegeled fotode ja videotega, siis on parim sülearvuti sulle 16GB ja enama RAMiga.

Erinevad sülearvutid võid leida mugavalt Kaup24 ja Hansaposti valikust, tutvu kõikide toodetega, et leida parim sülearvuti!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.