Sisuturundus

MSI Creator Z16P juures saavad kokku elegantne välimus ja praktilised omadused

Võimsad sülearvutid ei pea olema ilmtingimata tagasihoidliku välimusega. Tippklassi komponendid koos uusimate tehnoloogiatega saab kokku sobitada ka kauni kujundusega. MSI Creator Z16P ongi mõeldud just neile tavakasutajatele ja loomeinimestele, kes ei aja taga lihtsalt võimsust, vaid peavad lugu ka kenast disainist. 

Läbimõeldud kujundus

Creator Z16P puhul on väljanägemisele suurt rõhku pööratud ning mõeldud ka kasutajate praktilistele vajadustele. Kumerad servad aitavad sülearvutit mugavalt käsitleda ning siledad pinnad muudavad selle välimuse minimalistlikuks.

Loomeinimestele ja kujundusprogrammide kasutajatele mõeldes on MSI Creator Z16P puhul kasutanud 16:10 ekraani kuvasuhet, mis annab lisapinda. 2560×1600 resolutsiooniga True Pixel ekraan pakub erksaid ja säravaid värve, olles samas ka täpne – DCI-P3 värvigammat suudab Creator Z16P kuvada 100 protsendilise täpsusega.

16-tolline puutetundlik ekraan võimaldab aga kasutada MSI puutepliiatsit tänu millele saad oma loomeprotsessi veelgi sujuvamaks ning lihtsamaks muuta.

Inteli võimsad protsessorid ei jäta hätta

Selleks, et loometöö tegemine kulgeks sujuvalt, on MSI võtnud kasutusele Inteli 12. põlvkonna i9 protsessorid. Need aitavad Creator Z16P-l tagada piisava jõudluse ka keeruliste ja mahukate ülesannete täitmisel. Võrreldes eelmise põlvkonnaga on protsessori võimsus kasvanud lausa 45 protsenti.

Võimekat protsessorit toetab Nvidia GeForce RTX 30 seeria graafikakaart. Uus kaart on eelkäijast pea kaks korda parema renderusvõimekusega ja kaks korda suurema graafikamäluga. Tänu sellele saab ka keerukaid 3D mudeleid hõlbsalt töödelda ning 8K HD videotega toimetamine pole samuti probleemiks.

Selleks, et kõik komponendid oma ülesannete kõrgusel püsiks, aitab neid jahedana hoida Vapor Chamber jahutussüsteem. 11. seeria Inteli i9 protsessoriga võrreldes suudab Cooler Boost tehnoloogial põhinev süsteem arvutit kuni kaks kraadi rohkem maha jahutada. Samuti on oluliselt suurendatud jahutuseks mõeldud ala arvuti sees.

Ühendused ja aku ei jäta hätta

MSI Creator Z16P külgedelt leiad kõik vajalikud pesad väliste seadmete ühendamiseks. Kuvarite jaoks USB-C pesa, muude seadmete jaoks veel lisaks tavaline USB pesa ning Thunderbolt 4 võimekusega USB-C pesa. Muidugi on mõeldud ka nende peale, kes soovivad kiirelt ja mugavalt pilte ning videoid arvutisse üle kanda – selle jaoks saab kasutada kiiret SD Express kaardipesa.

Võimalikult pika kasutusaja aitab tagada 90 Whr aku. Hea heli eest hoolitsevad aga neli 2 vatist kõlarit. Mugavat klaviatuuri saab aga isikupärastada RGB värvitoonides klaviatuuriga, kus klahvidele saab eraldi värvitoone määrata.

Huvi korral saad MSI Creator Z16P kohta saad täpsemalt lugeda MSI kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.