MSI Cyborg ja Stealth seeria arvutid pakuvad nii võimsust kui ka silmailu

Mänguriarvuti juures on tavaliselt kõige tähtsam asi võimsus, et arvuti tuleks kenasti toime ka kõige nõudlikumate mängudega. Ka MSI Cyborgi ja Stealthi seeria mudelid on just seda aspekti silmas pidades loodud, kuid peale selle on need ka efektse disainiga.

Cyborg 15A12VF

Cyborg 15 paistab esmalt kindlasti silma futuristliku välimusega. Korpuse küljed on kaetud unikaalse poolläbipaistva materjaliga, et saaks vaadata arvuti sisemust.

Samasugused läbipaistvad on WASD-klahvid, nii et need tõusevad teistest klahvidest paremini esile ja mängimise ajal saab maksimaalselt keskenduda. Põhja alt leiab aga ägeda stiliseeritud teksti, mis on kujundatud ventilatsiooniavadeks.

Vastupidavuse suurendamiseks on arvuti korpuses kasutatud alumiiniumit, mis ühtlasi aitab arvuti kaalu kergena hoida. Kõigest 22 mm paksune korpus kaalub 1,98 kg ja sobib suurepäraselt teel olles mängimiseks.

15,6-tolline ekraan pakub ideaalset mängukogemust sest on 144-hertsise värskendussagedusega. Matt pind aitab aga vältida peegeldusi.

Cyborg 15A12VF seeria mudelid kasutavad Inteli 12. põlvkonna protsessoreid ja NVIDIA GeForce RTX 40 seeria graafikakaarte. Näiteks on Cyborg 15A12VF-006NL mudelil kasutusel sama seeria i5 protsessor koos GeForce RTX 4060 graafikaardiga, samas kui Cyborg 15A12VF-003NL mudelilt leiab sama graafikakaardiga kombinatsioonis veelgi võimsama i7 protsessori.

RAM-mälu on mõlemal mudelil 16 GB ning sisemälu suuruseks 512 GB. Seda on igati piisavalt nii multitegumtööks kui ka suurte failide salvestamiseks.

Stealth 17 Studio A13VH

Kes aga eelistab suuremat ekraani, sellele on pakkuda 17,3-tolline mudel Stealth 17 Studio. Ka siin saavad kasutajad nautida 144-hertsist värskendussagedust. MiniLED-tehnoloogial põhinev UHD-ekraan pakub säravaid värve ning teravat pilti igas olukorras.

Stiilse välimusega õhuke ja kerge metallkorpus teevad sellest arvutist ideaalse kaaslase nii mängimiseks kui ka kontoritööks.

Stealth 17 Studiolt leiab suure valiku erinevaid porte väliste seadmete ühendamiseks. Kiire laadimise jaoks on olemas kaks USB-C-pesa, lisaks on olemas ka kaks tavalist USB-pesa. Välise ekraani ühendamiseks saab kasutada HDMI-pesa ning kaabliga internetiühenduse jaoks on RJ45 port.

Arvuti seest leiab uusima Inteli 13. põlvkonna i9 protsessori koos NVIDIA GeForce RTX 4080 graafikaardiga. See võimas kombinatsioon sobib nii mänguritele kui ka nõudlike projektide tegemiseks. Stealth 17 Studio mudelil on NVIDIA Studio draiverid, mis hõlbustavad mahukate rakenduste kasutamist ning on ideaalseks abimeheks disaineritele, kujundajatele ja animaatoritele.

Jahutamiseks kasutatakse MSI Cooler Boost 5 tehnoloogiat, mis aitab võimast süsteemi efektiivselt jahedana ja kontrolli all hoida.

Pühade ajal saab Cyborg 15 ja Stealth 17 Studio mudeleid edasimüüjate juurest väga heade soodushindadega, seega tasub neile kindlasti pilk peale visata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.