Sisuturundus

MSI GP65 Leopard: parim valik, kui otsid keskklassi mänguriarvutit

MSI on tuntud heade mänguriarvutite poolest ning pole ka GP65 Leopard siin erand. Sellest leiad nii võimsa sisu, ägeda välimuse kui ka lugematuid seadistamisvõimalusi.

Silmapaistev välimus

Esimene asi, mis silma torkab, on kindlasti arvuti välimus. Olgugi plastist tehtud, ei jäta korpus odavat muljet ja on vajutustele ning painutustele vastupidav. Boonusena on kaas metallist, mis vastupidavust veelgi suurendab.

Mänguriarvuti iseloomu toovad välja efektse kujundusega ventilatsiooniavad klaviatuuril ja põhja peal.

15,6-tollise kere kohta on arvuti väga kompaktne, seda tänu üliõhukestele ekraani servadele külgedel ja ülemises osas. Hoolimata kitsastest servadest, on ülemisse otsa siiski ära mahutatud ka kaamera.

Kompaktset ja 2,33 kg kaaluvat arvutit on hea kerge kaasas kanda.

Tõetruu ja sujuv ekraanipilt

MSI on GP65 ekraanipaneeliga kõvasti vaeva näinud ja tuleb tunnistada, et see on neil eriti hästi õnnestunud. FullHD IPS tehnoloogial põhinev ekraan kuvab ülimalt realistlikes toonides pildi ning 144-hertsine värskendussagedus tagab ülima sujuvuse. Ekraani üheks plussiks on heleduse automaatne muutmine — see toimib taustal vaevumärgatavalt ehk täidab oma ülesannet väga hästi.

Mis veelgi parem, tänu HDMI ja Mini-DisplayPort ühendustele saab arvutiga ühendada 4K võimekusega lisaekraane. Küll aga tuleb väliste ekraanide puhul arvestada madalama, 60-hertsise värskendussagedusega.

Efektse välimuse sees on peidus võimas sisu

Klaviatuuri all on Inteli 10. põlvkonna võimas Core i7 protsessor. Sellele on lisatud Nvidia GeForce RTX seeria graafikakaart, mis kindlustab, et mängukogemus on iga hetke väärt ja et arvuti ühegi mänguga hätta ei jääks. Selline kombinatsioon võimaldab 15% võimsuse kasvu võrreldes eelmise põlvkonna mudeliga.

Vaikimisi on arvutil 16 GB RAM-mälu, millest piisab tavakasutuseks ja mängimiseks täiesti, kuid vajadusel on võimalik seda ka suurendada. Andmete talletamiseks on kasutusel nii SSD- kui HDD-ketas.

Et keegi mängimise ajal üle ei kuumeneks, on MSI töötanud GP65 Leopardi jaoks välja spetsiaalse jahutussüsteemi Cooler Boost 5. Optimaalse töötemperatuuri tagavad kaks ventilaatorit ja korpusesse paigutatud jahutustorud.

Võimsust nõudvad ülesanded võivad ventilaatorid kõvemat häält tegema panna, kuid õnneks on MSI-l selle jaoks lahendus olemas. Spetsiaalne Dragon Centre’i nimeline rakendus võimaldab arvuti sätteid muuta, sealhulgas ka kasutusprofiili määrata vastavalt vajadusele.

Vali klahvide taustavalgustus oma maitse järgi

Kui tavaliselt saad arvuti juures valida taustavalgustuse olemasolu või selle puudumise vahel, siis GP65 Leopardi puhul ei pea nii vähesega ei leppima.

SteelSeriesi poolt välja töötatud RGB valgustusega saad määrata erinevaid kasutusprofiile. Eriti mugav on mänguritele mõeldud lahendus, kus igale klahvile eraldi või teatud klahvidele grupina saab määrata oma värvuse. Selleks on spetsiaalne programm SteelSeries Engine 3.

Klaviatuur on mugav, klahvikäik on hea tagasisidega ja pole üleliia pehme. Traditsioonilisest veidi erinev klahvide paigutus võib nõuda pisut harjumisaega. Puuteplaat toimib probleemideta ning reageerib puudutustele täpselt. 

Tarkvara, mis aitab parimat kogemust saavutada

MSI GP65 Leopardi südameks on, nagu juba eespool mainitud, Dragon Center, mis lubab kasutajal arvuti parameetrid täpselt oma maitse järgi seadistada. Lisaks kasutusprofiilidele saad programmi vahendusel arvuti tööd jälgida, veebikaamerat sisse ja välja lülitada ning ülevaate uuendustest jne.

MSI APP Player on aga rakendus, mille vahendusel saab Androidi mänge mängida arvuti ekraanil. Mis tähendab, et sul on abiks ka klaviatuur ja hiir, rääkimata sellest, et suurem ekraan pakub suurema elamuse mängust. Samuti pole vaja muretseda kehva wifi ühenduse pärast, kui arvuti on võrgus kaablit pidi.

Nauditav heli

MSI GP65 Leopardil on uuendanud kõlarite süsteem. Kõlarid on varasematest lausa viis korda suuremad ning tänu sellele on ka helipilt võimsam ja detailsem. 

Heli kontrollimiseks on kasutajale antud vabad käed. Nahimic-nimelise programmi abil saad muuta kõiki parameetreid, et heli enda jaoks ideaalselt paika sättida. 

MSI GP65 Leopard sobib hästi neile, kelle jaoks on oluline mängimiseks vajalik võimsus, kuid kes samas soovivad võimalikult universaalset sülearvutit. Siit leiad palju erinevaid seadistusvõimalusi nii väliste efektide saavutamiseks kui ka sisemiste ressursside parimaks kasutamiseks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.