MSI Raider GE77 ja GE67 viivavad arvutimängud uuele tasemele

MSI Raideri sülearvutid toovad sinuni parima uue põlvkonna mänguritehnoloogia.Foto: MSI

MSI Raider seeria sülearvutitega saad parimatel sätetel mängida ka uuemaid arvutimänge. GE77 ja GE67 tulevad uusima mänguritele mõeldud tehnoloogiaga, mis tagavad välkkiired laadimisajad, kõrge kaadrisageduse ja kauni graafika.

Maailmaklassiline tehnoloogia

Mõlemad Raideri mänguriläpakad toovad mängijateni uue 16-tuumalise Intel Core i9-12900HX protsessori, mis suudab efektiivselt jooksutada ka kõige nõudlikumaid mänge. Protsessorit hoiab jahutatuna uue põlvkonna termomatt ja Cooler Booster 5 jahutussüsteem. Lisaks vingele protsessorile tulevad Raiderid ka maailmaklassiliste NVIDIA 30-seeria graafikakaartidega, mis ei jää alla ühelegi mängule. Just nii saad kätte kõige sujuvamalt jooksvad mängud parimatel graafikasätetel.

Eriti võimsate NVIDIA 30-seeria graafikakaartidega saavad mängijad kasutada funktsioone, mis muudavad mängukogemuse oluliselt muljet avaldavamaks. Üks neist funktsioonidest on NVIDIA DLSS, mis kasutab masinõpet, et lükata lakke mängude kaadrisagedus. Ray Tracing ehk kiirtejälitus muudab mängud kauniks läbi realistliku valguse simuleerimise ja NVIDIA Max Q seadistab sülearvuti just selliselt, et see sobiks kõige paremini arvutimängude mängimiseks. Sujuva pildiga käib kaasas suurepärane graafika.

Kiirtejälitus muudab mängude graafika oluliselt realistlikumaks.Foto: MSI

Kuidas see pildiilu mängijateni jõuab? Raider GE77 pakub 17,3-tollist ekraani, mis võib tulla erineva seadistusega. Valikus on UHD resolutsiooniga (3840×2160) ekraan värskendussagedusega 120 kaadrit sekundis ning QHD ekraan (2560×1440) paneel, mis suudab mänge jooksutada 240 kaadrit sekundis. Raider GE67 tuleb aga 15,6-tollise QHD ekraaniga, mis toetab samuti mängimist sagedusel 240 kaadrit sekundis. Eriti sujuva mängukogemuse saavad kõige kiiremate ja suurimat täpsust nõudvate mängude fännid.

Kiirus ei ole oluline ainult ekraani puhul. Mõlemad Raideril on 32 GB jagu 4800 MT/s DDR5 RAMi ning 1TB PCI-e Gen4 NVMe SSD andmekandja, mis laeb mänge välgukiirusel. Kui RAMist peaks puudu jääma, siis seda on võimalik laiendada kuni 64 GBni. Raiderit kasutades muutuvad mängude laadimisekraanid iidseks ajalooks ja ooteajad kahanevad vaat et olematuks.

Värvikirev elu

Mänguriarvuti vinge sisuga peab kaasas käima ka silmapaistev stiil. Raideri arvutid hõlmavad Mystic Light RGB tehnoloogiat, mis suudab 16,8 miljoni erineva värvikombinatsiooniga valgustada tervet klaviatuuri. Valida saab ka erinevate eelsätestatud lahenduste vahel: FPS säte valgustab nupud, mida vajad tulistamismängudeks ning MMO paneb särama netirollikateks vajalikud klahvid.

Värvikirevalt valgustatud Raideri korpusesse on sisse ehitatud neli Dynaudio tehnoloogial põhinevat kõlarit, mis pakuvad selgeid helilahendusi ja sügavat bassi. Tulistamismängudes käratavad pumppüssi lasud realistliku raskusega, kuid hästi on kuulda ka kõige tasasemad hääled.

Jah, ka sülearvutist saab kätte suurepärase heli.Foto: MSI

Raideri arvutitega saad lihtsa vaevaga ühendada oma lemmikseadmed. Olemas on üks teise põlvkonna ja kaks esimese põlvkonna USB-A ühendust, USB-C port, audiopesa, SD kaardi pesa ja palju muud. Ühendusest rääkides ei saa üle ega ümber ja WiFi 6E toest, mis hoiab võrgu stabiilsena ka siis, kui seda kasutab korraga mitu inimest. Olemas on ka Intel Killer Ethernet E3100 tugi, mis võimaldab ülikiiret andmeedastust kõige sujuvamate mängukogemuste jaoks.

MSI Raider GE67 ja GE77 pakuvad uusima tehnoloogia abil pretsedenditud mängukogemust. Viska pilk peale, mida GE67 ja GE77 endast täpsemalt kujutab.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.