MSI Thin GF63 mängurarvuti üllatab oma õhukese korpuse ja kerge kaaluga

Kuigi enamasti ei sobi sõnapaar kerge ja õhuke mängurarvutitega kokku, siis MSI Thin seeria mudelite puhul käivad need sülearvutiga kenasti käsikäes. Thin F63 pakub tipptasemel jõudlust, kuid on samal ajal ka piisavalt kerge, et seda endaga murevabalt igale poole kaasa võtta.

Harjatud alumiiniumist ja silmapaistvate disainielementidega sülearvuti juurest leiab MSI mänguriarvutitele omaseid detaile nagu näiteks punase taustavalgustusega klahvid ning erkpunane MSI logo.

Thin GF63 korpusesse on mahutatud 15,6 tolline ekraan ning arvuti enda kaaluks on 1,86 kg. Kokku voldituna on arvuti paksuseks kõigest 21,7 mm. Ekraanipaneeli resolutsiooniks on 1920×1080 pikslit ning tänu 144 hertsisele värskendussagedusele saab nautida sujuvat videopilti ning mängukogemust.

Mänguarvutile omaselt peitub kõige tähtsam korpuse sees ning komponentide osas pakub GF63 väga konkurentsivõimelist jõudlust. Kasutusel on Inteli 12. põlvkonna i5 protsessor, millel 10 tuuma. Võrreldes eelmise põlvkonnaga on jõudluse kasv kuni 30 protsenti.

Tänapäeva nõudlike mängude jaoks ainult heast protsessorist ei piisa, vaja läheb ka sama võimekat videokaarti. Tippversioonidele tuleb appi NVIDIA GeForce RTX 4050 ja RTX 4060 videokaardid, mis hoolitsevad alati sujuva mängukogemuse ning parima võimaliku graafika eest arvuti ekraanil.

Võimsa sisemuse jahutamiseks kasutab MSI Cooler Boost tehnoloogial põhinevat süsteemi. Spetsiaalselt mänguriarvutitele loodud jahutusüsteem suudab GF63 sülearvuti hoida kuni 10 jahedama ja vaiksemana võrreldes teiste sarnaste arvutitega.

Arvutil on 16 GB DDR4 RAM mälu, mida on võimalik laiendada kuni 64 GB-ni. Andmete talletamise pärast ei ole samuti tarvis muretseda, kuna mälumahuks on 512 GB.

Hoolitsetud on ka praktiliste vajaduste eest ning lisatud piisavalt ühendusi nii kuvarite kui ka lisaseadmete kasutamiseks. Lisaks spetsiaalsele laadimispesale saab sama tegevuse jaoks kasutada ka USB-C pesa, 4K välise kuvari ühendamiseks aga HDMI pesa. Tänu Matrix Display toele on võimalik kaks kuvarit ka korraga ühendada, kasutades nii USB-C kui ka HDMI pesa. Olemas on ka kolm tavalist USB pesa ja võrgukaabliühenduse võimalus.

Kvaliteetse heli jaoks on kasutusel Hi-Res Audio standard, mis võimaldab kuulata muusikat kadudeta. Nahimic helifunktsioon võimaldab mängukogemusega kaasnevat heli nautida koos sõbraga, sest selle abil saab arvutiga korraga ühendada kaks paari kõrvaklappe.

MSI Thin GF63 mänguriarvuti kohta saad täpsemalt uurida siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.