MSI Titan 18HX A14V: ülim kaaslane mängumaailma vallutamiseks

Mida aeg edasi, seda nõudlikumaks arvutimängud muutuvad. Parima mängukogemuse tarbeks on tarvis aina võimsamate komponentidega arvuteid, mis koormusega toime tuleks. Kui otsid ülimat mänguritele mõeldud sülearvutit, mis selle kõigega mängeldes hakkama saaks, siis Titan 18HX A14V on just sulle.

Mänguritele loodud tipptehnoloogia

Sülearvuti südameks on uusim, 14. põlvkonna Inteli Core i9 protsessor. See võimaldab sul mängukogemuse viia uuele tasemele tänu unikaalsetele lahendustele. Koostöös MSI Overboost tehnoloogiaga võetakse kõikidest tuumadest maksimum ning antakse kasutaja käsutusse CPU ja GPU koostöös 270W koguvõimsus.

Appi tuleb selle juures ka Nvidia GeForce RTX 4090 graafikakaart. Lisaks pakub see tänu kiirtejälituse tehnoloogiale eriti realistlikku mängukogemust, MUX lüliti abil lisavõimsust ning varasemast veelgi suuremat efektiivsust.

Sujuvale kasutuskogemuse aitab kaasa ka standardina pakutav 128 GB RAM mälu hulk, mida saab suurendada lausa 192 GB-ni. Andmete talletamiseks on ruumi aga 4 TB jagu.

Titan 18HX A14V juures on kasutusele võetud Vapor Chamber Cooler jahutussüsteem, mis aitab efektiivselt tagada madalad temperatuurid ning üleliigse kuumuse korpusest välja juhtida. Sülearvuti põhjal on kasutatud spetsiaalseid 3D avasid, mis tõstavad selle toetuspinnast kõrgema ning võimaldavad sisemisi komponente pidevalt jahutada.

Enneolematult efektne välimus

Teistest sülearvutitest eristab Titan 18HX A14V mudelit lisaks elegantsele välimusele ka kahevärviline korpus. Isikupäraste detailidega vürtsitatud kujundusele annab oluliselt juurde ka spetsiaalsest alumiiniumist ja magneesiumist valmistatud korpuse raam, mis tagab ülima vastupidavuse.

Mudeli muudab eriliseks ka 18-tolline MiniLED tehnoloogial põhinev ekraanipaneel. 4K resolutsiooni pakkuv paneel tagab tasakaalus värvigamma ning kõrge heleduse ka otsese päikesevalguse käes. 120 hertsine värskendussagedus aga sujuva pildi.

Esmaklassilist kasutuskogemust aitab luua ka mugav ning ülitäpne klaviatuur. Titan 18HX A14V juures on kasutatud Cherry MX ülimadala profiiliga mehaanilisi klahve, mis aitavad arvuti profiili õhukeseks muuta ning muudavad trükkimise kogemuse nauditavaks.

Lisaks sellele on kogu klaviatuur ka taustavalgustusega, iga klahvi tooni on võimalik eraldi seadistada. Titan 18HX A14V puuteplaat pakub aga täiesti unikaalset kasutuskogemust tänu taustavalgustusele.

Muidugi leiab sellelt mudelilt ka kõikvõimalikud ühendused väliste seadmete jaoks. Olemas on nii Thunderbolt 4 võimekus, eraldi võrgukaabli ühendamise võimalus ja HDMI pesa välise monitori jaoks. Lisaks USB-C ja tava-USB pesadele saab kasutada ka kaabliga kõrvaklappe ning mälukaarti.

Kõigi funktsioonide ja komponentide kohta saad soovi korral lähemalt uurida MSI kodulehelt. Ostmiseks on aga parim võimalus külastada Euronicsi e-poodi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.