Sisuturundus

MSI Titan GT77 on 2022. aasta üks võimsamaid mänguriarvuteid

MSI Titan GT77 saab parimatel sätetel hakkama ka kõige nõudlikumate mängudega.Foto: MSI

MSI toob mängufännideni selle aasta ühe kõige muljet avaldavama mänguriläpaka. Titan GT77 saavad ühes kompaktses sülearvutis kokku maailmaklassiline graafikakaart ja võimas protsessor, mis suudavad parimatel sätetel jooksutada ka uusimaid ja kõige nõudlikumaid videomänge.

Kiire ja võimas

Ei ole vaja karta, et sinu uus arvuti ei suuda kõrgeimatel sätetel jooksvate mängudega sammu pidada. Titan GT77 tuleb 16-tuumalise Intel Core i9-12900HX protsessoriga, mida kasutatakse ka parimates lauaarvutites. See tagab, et ka kõige tempokamad ja hektilisemad mängud jooksevad alati sujuvalt ja kiiresti.

Titan GT77 sülearvutid tulevad maailmaklassiliste NVIDIA RTX 3070 Ti ja 3080 Ti graafikakaartidega, mis toovad mängijateni mitu üliolulist funktsiooni. Masinõppel põhinev NVIDIA DLSS tõstab mängude kaadrisagedust ja tagab, et mängukogemus oleks eriti sujuv ka kõige pingelisematel hetkedel. Ray tracing ehk kiirtejälitus simuleerib valguslahendusi ja annab videomängudele ülimalt realistliku väljanägemise. Oluline on ka NVIDIA Max-Q, mille eesmärk on optimiseerida just sülearvuteid selliselt, et pigistada mängudest välja kõik, mis vähegi võimalik.

Mälu ei saa samuti probleemiks. Titan GT77 tuleb nelja sisseehitatud pordiga DDR5 mälu jaoks ning kokku on võimalik mälu laiendada 128 GB-ni. Kõike seda aitab jahedana hoida uus Cooler Booster jahutussüsteem, mis aitab töös hoida nii protsessorit kui graafikakaarti. Pildiilu üle ei ole samuti põhjust kurta, kuna GT77 tuleb 4K ekraaniga, mis suudab mänge jooksutada 120 kaadrit sekundis.

Toores jõud ja stiil käivad käsikäes

Mänguriarvuti puhul on võimas sisu mõistagi oluline, kuid suureks plussiks on ka kaunis välimus. Titan GT77 tuleb mehaanilise Steelseries RGB klaviatuuriga, mille nuppude alla asetatud tuled muudavad mängides värvi. Mängijad saavad värvispektrumit enda äranägemise järgi muuta ning klaviatuuri on võimalik seadistada ka nii, et valgus muutuks vastavalt mängus toimuvatele sündmustele.

Silm puhkab.Foto: MSI

Lisaks klaviatuurile leiad valgusriba ka Titan GT77 tagumiselt küljelt. Mõistagi on ka seda võimalik mängijatel vastavalt enda eelistustele sätestada. Miks mitte panna tööle pulseerivad diskotuled, et luua mängides enda ümber korralik peomeeleolu?

Parimast parim

Titan GT77 tuleb veel mitmete kasulike lisadega. Olemas on näiteks kaks USB-C ja kolm USB-A porti, SD kaardi lugeja ja Mini Display port. Endale olulised funktsioonid ja lisad peaksid leidma kõigi vajaduste ja huvidega mängijad.

Võimsamat mänguriläpakat kui Titan GT77 on 2022. aastal keeruline leida. Titan GT77 kohta leiad rohkem infot siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.