Sisuturundus

MSI Vector GP HX: mängurite sülearvuti, mis teeb lauaarvutile silmad ette

Nüüd saad parima kvaliteediga mängud endaga alati igale poole kaasa võtta.Foto: MSI

Möödas on ajad, mil arvutimängude mängimiseks parimatel sätetel peab soetama kalli lauaarvuti koos hiiglasliku monitoriga. MSI Vector GP76 HX ja GP66 HX sülearvutid tõestavad, et kõrgekvaliteedilisi mänge on võimalik nautida ka liikvel olles. Ei ole oluline, kus sa parasjagu viibid, mängud tulevad sinuga alati kaasa.

Piilume kapoti alla

Vector GP HX seeria sülearvutid ei jää jõudluse poolest lauaarvutitele alla. Mõlemad Vectori mudelid tulevad 16-tuumalise Intel Core i9-12900HX protsessoriga, mis saab hakkama ka kõige nõudlikumate mängudega. Arusaadavalt võib väikeses sülearvuti korpuses probleemiks saada jahutus, kuid Vector GP HX arvutites hoolitseb selle eest uue põlvkonna Cooler Booster, mis hoiab parimas töökorras nii protsessori kui ka graafikakaardi. Välkkiired laadimisajad tagab DDR5-4800 mälu, mille laiendamiseks on Vector GP HX arvutites kaks spetsiaalset porti. Mälu on võimalik laiendada kuni 64 GB-ni.

Kui jutt juba graafikakaardile läks, siis see on Vector GP HX arvutitel eriti võimas. Nii GP76 HX kui GP66 HX tulevad NVIDIA uusimate RTX 30-seeria graafikakaartidega, mis muudavad mängude visuaalid eriti kauniks. Näiteks jõuab nende kaartidega mängijateni NVIDIA DLSS, mis kasutab masinõpet, et parandada mängude kaadrisagedust. Veel saavad mängijad kasu lõigata ray tracing ehk kiirtejälituse tehnoloogiast, millega muudetakse realistlikku valgust jäljendades mängumaailmad eriti detailseks ja kauniks. Olemas on ka NVIDIA Max-Q tehnoloogia, mis on disainitud eesmärgiga panna sülearvutid efektiivsemalt arvutimänge jooksutama.

Mõlemad Vector GP HX arvutid tulevad monitoridega, mis suudavad graafikakaartide võimekuse eriti efektiivselt mängijateni tuua. Vector 66GP HX pakub 15,6-tollist 2560×1440 kuvasuhtega QHD paneeli, mis suudab mänge jooksutada 240 kaadrit sekundis. Vector 76GP HX tuleb aga 17,3-tollise ekraaniga, kuid erinevate kuvasuhetega. Valikus on 4K ekraan, mis jooksutab mänge 120 kaadrit sekundis, 2560×1440 resolutsiooniga paneel neile, kes tahavad mängida 240 kaadrit sekundis, ja 1920×1080 resolutsiooniga ekraan, mis suudab kaadrisageduse lükata lausa 360 kaadrini sekundis.

Kui sulle ei peaks ühest ekraanist piisama, siis pole probleemi. Vector GP HX sülearvutid on võimalik ühendada teiste monitoridega kas HDMI, USB-C või Thunderbolt 4 vahendusel. Nii saad samaaegselt korraga kasutada mitut erinevat ekraani.

Stiilne ja funktsionaalne

Vector GP HX suudavad lisaks võimsusele ja suurepärasele pildikvaliteedile pakkuda ka stiilipuhtust. Steelseries RGB klaviatuurid katavad arvuti tuledesäraga, mida mängija saab ise enda äranägemise järgi sätestada. Näiteks saad valgustada just neid klahve, mida mängudes kõige enam kasutad, või panna kogu klaviatuuri muusika rütmis pulseerima.

Kompaktne arvuti ei võrdu tagasihoidliku pildielamusega. Vectoriga saad ühendada mitu monitori.Foto: MSI

Stabiilne ja kiire internetiühendus on mängijatele ülioluline. MSI Vectir GP HX tulevad uue põlvkonna Wi-Fi 6E toega, mis tagab kiire võrguühenduse ja kannab hoolit, et internet ei kaoks ka siis, kui seda kasutab korraga mitu inimest erinevatest seadmetest. Võrgupidude korraldamisega probleeme ei teki.

Ühenduvus ei hakka samuti peavalu tekitama. Sai juba mainitud, et Vector GP HX arvutitel on olemas Thunderbolt 4, HDMI ja USB-C ühendused, kuid lisaks nendele saad kasutada ka USB-A, RJ45, AC ühendusi ja helipesa. Kõik enda lemmikseadmed saad ilma probleemideta arvutiga ühendada.

MSI Vector GP HX mänguriarvutitega tulevad parimad arvutimängud sinuga alati igale poole kaasa. Uuri lähemalt, mida Vector GP66 HX ja Vector GP76 HX sulle pakkuda suudavad.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.