Nutikas õhksoojuspump pakub leevendust krõbedatele elektrihindadele

Uuendatud tehnoloogiaga õhksoojuspump aitab hoida kodused küttearved kontrolli all.Foto: Shutterstock

Alanud küttehooaja peamine küsimus on selles, kuidas see üle elada nii, et tuba oleks soe ja arved võimalikult madalad. Energia röögatu hinna vastu pole meil midagi teha, kuid üht teist saame siiski ka ise ette võtta. Näiteks paigaldada energiasäästlik õhksoojuspump. 

Seade, mis toimib vastavalt keskkonnale

Kodu aitab hoida soojana õhksoojuspump Vivax Y, mille omadusi bränd sel aastal täiustas – ikka selleks, et sinu küttekulud kontrolli all hoida. Uuenenud on juhtpult ja mitmed teised omadused, et seade veelgi ökonoomsemalt töötaks. Näiteks lülitab õhksoojuspump automaatselt sisse kaminafunktsiooni, kui teist küttekeha, nagu kamin või pliit, töötamas tunneb. Nutikas liikumisandur oskab ka tuvastada ruumis liikuva inimese ja vastavalt sellelele seadme tööd reguleerida. 

Suureks plussiks on ka see, et seade töötab täiesti vaikselt ning on võrreldes teiste omalaadsetega hinna ja kvaliteedi poolest turul üks parimaid. Vivax Y energiamärgis on A+++/A+++, toimides vastavalt aastaajale – talvel kütab kodu mõnusalt soojaks ning suvel hoiab ruumi jahedana.

Vivax Y omadused on veelgi täienenud.Foto: Kliimakoda

Energiatõhus tehnoloogia

Kliimakoda täiendas sel aastal enda tootevalikut ka Vivax H+ õhksoojuspumbaga – tegu on äärmiselt stiilse ja ökonoomse seadmega, mis on varustatud kõige uuema energiatõhususe tehnoloogiaga, aidates sul energiaarvelt kokku hoida. Seda kinnitavad energiaklass A +++ energiaklass jahutuses ja A ++ küttes. 

Vivax H+ siseseadme pind on kangast ja kinnitatud magnetitega, mis tähendab, et saad kangast suurema vaevata vahetada. Kanga värvi saad valida vastavalt enda maitsele – kas hall valge või beež. Et teha sinu elu veelgi lihtsamaks, kaasneb ostuga ka strandardpaigaldus. Sinul jääb üle vaid tellida ning Kliimakoja spetsialistid toovad õhksoojuspumba koju ning tagavad, et see töötaks. 

Vivax H+ on varustatud kõige uuema energiatõhususe tehnoloogiaga.Foto: Kliimakoda

Kliimakoja tootevalikus on veel erinevaid Vivaxi tooteid – endale sobivaimat pakkumist saad küsida e-maili teel info@kliimakoda.ee või helistades numbril 53045058. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.