Polar Pacer ja Polar Pacer Pro: uue põlvkonna spordikellad alustavale ja kogenud jooksjale

Uued Polari kellad on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnud jooksjatele.Foto: Polar

Polari uued nutikellad Pacer ja Pacer Pro katavad ära kõigi jooksjate vajadused. Polar Pacer Pro disainis on silmas peetud pikaajalise kogemusega jooksjate eelistusi. Polar Pacer on mõeldud algajatele, kes teevad jooksurajal oma esimesi samme.

Üks võimsamaid jooksukellasid eales

Polar Pacer Pro on ideaalne treeningukaaslane neile, kelle jaoks jooksmine ei ole pelgalt hobi, vaid elustiil. Siin on olemas kõik parimate spordikellade baasfunktsioonid alates sammulugerist ja ringiaegade mõõtmise võimalusest kuni stopperi ja pulsimõõtjani. Lisaks neile omadustele tuleb Pacer Pro veel mitmete kasulike lisadega.

Sisseehitatud baromeeter võimaldab jälgida võimsust otse randmelt, koormust igal jooksulõigul ja tagada vajalikud jõuvarud tugevaks soorituseks. 

Pacer Pro ülitäpne GPS-süsteem annab põhjaliku ülevaate jooksja kiirusest ja läbitud distantsidest. Soovi korral saad silma peal hoida kasvõi igal joostud sammul, et oma treeninguid võimalikult suurel määral optimeerida. Pärast igat jooksusessiooni annab kell jooksja sooritusele hinde, mis pannakse kokku pulsi ja kiiruse näitajate koosmõjul. See võimaldab jälgida, kuidas jooksja vorm ja sooritus aja jooksul muutuvad. Lisaks sellele mõõdab Pacer Pro, kui palju energiat jooksu erinevatel etappidel kulutatakse.

Polar Pacer Pro. Foto: Polar

Sisselülitatud pulsimõõdiku ja GPS-jälgimisega peab kella aku vastu kuni 35 tundi. Kui kasutada energiasäästurežiimi, saad akut laadimata kella kasutada kuni 100 tundi järjest. Pacer Pro kompaktne ja elegantne disain sobib nii jooksurajale kui ka ärilõunatele ning kella kerge kaalu tõttu ei muutu selle kandmine tülikaks. Ergonoomilised nupud tagavad funktsionaalsuse ka ilmastikutingimustes, kus puutetundliku ekraani kasutamine oleks ebamugav. 

Pacer Pro erk aga energiasäästlik MIP(memory in pixel) ekraan on põrutuskindel ja kuvab infot selgelt nii hämarates kui ka eredates tingimustes. Vastupidavuse tagab üliõhuke Corning Gorilla Glass 3.0. Uus protsessor koos suurendatud mäluga pakub sujuvamat kasutusliidese kasutust. Innovatiivne SHIFT™ adapter võimaldab kasutajatel kellarihma kiiresti ja mugavalt endale sobivama 20mm rihma vastu välja vahetada.

Parim sõber algajale

Polar Pacer aitab algajatel mõista, miks jooksmine võib olla niivõrd lõbus ja kaasahaarav. Lisaks spordikellade baasfunktsioonidele tulevad Polar Paceriga kaasa mitmed kasulikud lahendused, mis aitavad alustavatel jooksjatel sportimisest siirast rõõmu tunda.

Walking Test funktsioon mõõdab kõigest 15-minutilise jalutuskäigu jooksul, kuidas kasutaja keha treeningu ajal hapnikku kasutab. See määrab inimese füüsilise vormi ja esimeste jooksutrennide intensiivsuse. Kasutada saab ka personaliseeritud treeningu funktsiooni, mis paneb kokku just sulle sobiva jooksukava. Nii väldid keha liigset koormamist, halba enesetunnet ja sellega kaasneda võivat motivatsiooni kadu.

Polar Pacer. Foto: Polar

Polar Pacer jagab Pacer Proga selget pilti kuvavat põrutuskindlat ekraani, ergonoomilisi nuppe, võimsat protsessorit ja stiilset disaini. Mõlemad kellad on disainitud pakkuma personaliseeritud jooksmise kogemust, mis sobib kokku just sinu eelistuste ja füüsilise vormiga.

Polar Pacer Pro maksab 299,90 eurot ja on juba praegu maaletooja e-poest eeltellitav. Polar Pacer on võimalik eeltellida hinnaga 199.90 eurot Polari kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.