Sisuturundus

Polar Unite: sinu personaalne kaaslane teel parema vormi suunas

Viimaste kuude olukorra tõttu on inimestel tulnud muuta oma liikumisharjumusi ning fitness-eesmärke. Endiste harjumustega uuesti peale hakkamine või sootuks uute eesmärkide püstitamine võib tunduda esialgu keeruline, kuid selle muudab lihtsamaks fitness-kell, mis pakub head nõu ja laia valikut treeninguid. 

Sporditehnoloogia innovaator Polar, mille aktiivsusmonitorid mõõtsid esialgu vaid pulsisagedust, on sportlastele eesmärkide saavutamisel abiks olnud üle 40 aasta. Nüüdseks on funktsioone oluliselt rohkem ning seda kasutavad nii tippsportlased, treenerid kui ka hobisportlased enam kui 80 riigis.  

Treeni targalt ja muretult Polar Unite fitness-kellaga

Polar Unite fitness-kellal on mitu head funktsiooni, mis muudavad treenimise lihtsaks ning eesmärkide saavutamise süsteemseks. Kell annab soovitusi jõutrenni, kardio ja teiste treeningstiilide kohta ning aitab treeninguga sammu pidada vibratsioonsignaalide ja personaalsete nõuannetega. Lisaks jälgib nutikell inimese unerütmi ja seda, kui hästi on organism eelmise päeva pingutusest taastunud. 

Polar Unite pakub kasutajale reaalajast statistikat, mis aitab paremini oma treeningut visualiseerida ning teha kindlaks, et inimene ei pinguta liiga palju ega liiga vähe. Oma füüsilisel vormil on lihtne silma peal hoida tänu infole põletatud kalorite, südame töö ja pulsisageduse kohta. 

Puhkamine on sama oluline kui trenn

Lisaks tehtud trennile on olulised ka ülejäänud 23 tundi ööpäevast, sest keha areng ja muutused toimuvad siis, kui organism puhkab. Tegemist on Polari seni kergeima seadmega ning vaid 32 grammi kaaluvat kella on mugav kanda ööpäevaringselt.

Hea uni on tervise alus ning une kvaliteedi parandamiseks jälgib nutikell unefaase, tsükleid ja kvaliteeti ning koondab igal hommikul andmeid, mille põhjal on lihtne teha vajalike muudatusi, et inimene oleks igal hommikul korralikult puhanud. Lisaks saab kasutaja ülevaate sellest, kui hästi taastub inimese autonoomne närvisüsteem.

Organismi energiatase sõltub lisaks unele ka päeva jooksul kogetud stressist, millega aitab toime tulla kella hingamisharjutuste funktsioon, mis pakub erinevaid lahendusi une kvaliteedi parandamiseks ja stressi maandamiseks.

Kogu info nutitelefoni

Polar Unite suhtleb aktiivselt nutitelefoni rakendustega ning selle puutetundlikul ekraanil on võimalik valida eri värvi randmerihmadega sobivaid värvilahendusi. Esialgu on saadaval musta, valget ja roosat värvi nutikellasid. Kui seadet kasutada kella ja pulsisageduse mõõdikuna, peab aku vastu kuni neli päeva, treeningrežiimil kuni 50 tundi. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.