Sisuturundus

Polari spordikellad aitavad uusi tippe saavutada ja tõelisi seiklusi kogeda

Polar on oma tehnoloogiaarenduses lähtunudki sellest, et kõigil spordikellade kasutajatel oleks täpne ülevaade oma füüsilistest parameetritest.Foto: Polar

Kes meist ei teaks, et hea tervise ja õnneliku elu aluseks on tasakaal regulaarse trenni, taastumise, kvaliteetse une ja tervisliku toitumise vahel. Selle kõige korraldamiseks on olemas ideaalne abimees – multispordikell, mis annab 24/7 ülevaate kella kandja organismi parameetritest.

Polari spordikellade perekond on saanud täiendust kolme uuendatud mudeli näol. Polar Grit X Pro, Polar Vantage V2 ja Polar Unite spordikellade funktsioone ja disaini on värskendatud ning nende näol saavad tõelised spordifännid enda käsutusse tõhusa tööriista, mille abil oma füüsisel pilk peal hoida ja treeningute ajal nö kätt pulsil hoida.

Pandeemia olukorras, kui treeningsaalid olid vahelduva eduga lukus, on paljudel profi- ja tervisesportlastel tulnud treenimiseks leida uusi võimalusi vabas õhus. Polar ongi uued mudelid loonud kasutamiseks absoluutselt igasugustes tingimustes.

Väidetavalt on viimase aasta jooksul viiendikul Polari spordikellade kasutajatest une kvaliteet paranenud 13%, igapäevane sammude arv 16% võrra kasvanud ja jooksuharjutuste ajal registreeriti keskmisest veidi madalam pulss. Samuti registreeriti erinevaid spordialasid eri paigus katsetanud inimestel puhkeolekus veidi madalam pulss ja kasvanud maksimaalne aeroobne jõud võrreldes nendega, kes rutiinselt ühte ja sama spordiala harrastasid.

Andmete põhjal ilmnes seegi, et inimeste huvi uusi spordialasid ja treeningpaiku avastada on kahanenud, kuigi tegelikult on seikluslik ja uudne treenimine vaimsele ja füüsilisele tervisele palju kasulikum. 

Polar on oma tehnoloogiaarenduses lähtunudki sellest, et alates kõige lihtsamast spordikellast kuni keerukamate ja paljude funktsioonidega multikelladeni välja, oleks selle kasutajal maksimaalne info tema füüsiliste parameetrite kohta.

Minna sinna kuhu hing iganes ihkab

Iga Polari toode on loodud nii, et see võimaldaks vallutada uusi tippe, olgu siis trennis või igapäevaelus seigeldes. Kauni põhjamaise disainiga tooted on väga töökindlad ja vastupidavad igasugustes tingimustes. 

Spordikell Polar Grit X Pro on esmaklassiline välistingimustes kasutamiseks. Selle vastupidavus on lausa sõjaväelisel tasemel ja aku väga pikalt kestev. Kellal on kriimustuskindlast klaasist lääts ja painduv käepael. Kell on veekindel ja talub temperatuuri -20 kuni +50 kraadi. Samuti on sel põhjalikud treening-, taastumis-, une- ja navigeerimisfunktsioonid – loodud selleks, et aidata välitingimustes hakkama saada peaaegu igas keskkonnas.

Täpse GPS navigatsiooniseadme abil saab kiiresti fikseerida oma asukoha ja trackida uusi marsruute, lisaks on olemas kõrgusmõõtur, päikesetõusu, -loojangu ja hämardumise ajad ning kompass. 

Spordikell annab ülevaate kandja energiakasutusest ning tuletab meelde, kui inimesel on tarvis endale “kütust” juurde tankida. Muu hulgas on võimalik testida oma jooksu- ja jalgrattasõidu jõudlust ning jälgida edusamme. Väike ja kerge korpus on mugav kanda nii aktiivselt liikudes kui öösel oma une kvaliteeti mõõtes. 

Polar Vantage V2 sobib hästi spordisõpradele, kes armastavad joosta, rattaga sõita, ujuda või triatloniga tegeleda. Kella voolujoonelise disaini tõttu sobib see sportimiseks ideaalselt. Puutetundlik ja võimsama resolutsiooniga ekraan ning mugavad laiad nupud teevad selle kasutamise liikumise ajal väga lihtsaks. 

Populaarsel Polar Unite mudelil on täiesti uued funktsioonid ja värvid, mis aitavad veelgi enam spordisõpru end vormis hoida. Muuhulgas uneabi funktsioon ja treeningjuhised, et igapäevaelus tasakaalu leida. 

Vaid 32 grammine kell on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui välitingimustes ning võimaldab iganädalasi kokkuvõtteid teha ja treeningstatistikat ning energiatarbimist jälgida. Kella saab ühendada ka Polar Unite BLE-ga ühilduvate jõusaali- või muude treeningseadmetega.

Kõik Polari tooted saab liita Polar Flowga. See on eestikeelne veebiaken, mis töötab sujuvalt Polari kelladega ja aitab oma treeninguid jälgida, edenemist analüüsida ning jõuda suuremate eesmärkideni.

Hea arengu tagamiseks on oluline saada treeningute ja tervisliku seisundi kohta täpset ja regulaarset infot, et oma keha paremini tundma õppida ja teadlikke otsuseid langetada. Vajadusel ka oma elustiil üle vaadata ja pisut kohendada.

Polar kellade funktsioonide kohta loe lähemalt Polari kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.