Hea ja võimas mänguriarvuti ei pea alati olema suurte mõõtmetega ning palju kaaluma. Just seda silmas pidades ongi ASUS oma ROG seeriale lisanud uue mudeli, mis pakub mänguriavutile omast jõudlust kuid on samal ajal kompaktne.

Teistest eristuv välimus

ROG arvutite kujundusega saad alati kindel olla, et eristud massist. Flow X13 ei ole selles osas samuti erand ning paistab oma kujunduselementidega juba kaugelt silma. Arvuti kaas on tehtud diagonaalse tekstuures mustriga, mis pilke köidab, kuid on samal ajal ka praktilise väärtusega. See lisab arvutit kätte võttes haarduvust ja nii ei pea sa libeda pinna pärast muretsema.

Õhuke profiil omakorda tähendab, et pole vaja muretseda, kas arvuti kotti ära mahub. Kompaktse kesta tõttu on sul rohkem ruumi muu vajalikku kaasas kandmiseks.

360 kraadi avatav ekraan

ROG Flow X13 mudelil on 360 kraadi lähti käiv unikaalne hingesüsteem, mis lisab paindlikkust igaks olukorraks. Nii saad vajadusel ekraani tagurpidi voltides kasutada seda tahvelarvutina tänu puutetundlikule ekraanile. Samuti saad vastavalt vajadusele ekraani kindla nurga alla asetada videote vaatamiseks või mängimiseks.

Kuna hingesüsteem tekitab arvuti ning toetuspinna vahele tühimiku, aitab see kaasa ka arvuti paremale jahutamisele – eriti kasulik ja vajalik lisa just mängureid silmas pidades.

Tahvelarvutina kasutades on arvuti ekraanipind kaitsmata ja seepärast võib sinna kergemini tekkida kriime ja täkkeid. ASUS on õnneks ka selle peale mõelnud ning Flow X13 ekraaniklaasina kasutusele võtnu Gorilla Glass eriti vastupidava kaitse.

Ka muus osas on tegu esmaklassilise paneeliga. 13 tolline paneel võimaldab 120 kaadrisagedusega sujuvat kasutuskogemust. 16:10 ekraanisuhe aitab aga rohkem infot korraga kuvada.

Naudi oma lemmikmänge

Tänapäevased mängud võivad olla väga nõudlikud ning selle jaoks on vaja piisaval hulgal jõudlust. Just selles vallas on ROG oma nime poolest tuntud andes kasutajate käsutusse parima riistvara.

ROG Flow X13 on saadaval neljas erinevas konfiguratsioonis, täpselt sellise võimsusega nagu sulle vajalik. Kõik mudelid kastavad Ryzen 9 seeria protsessoreid ning RTX 350 ja RTX 3050 Ti graafikakiirendit. Andmete salvestusega muret pole, sest igas konfiguratsioonis on mälumahtu tervelt 1 TB.

Lisajõudlus eriti keeruliste ülesannete jaoks

Flow X13 üheks suureks trumbiks on ka väline graafikaprotsessor, mis eriti nõudlikud protsessid või mängud kerge vaevaga ära aitab lahendada. Selle seest leiad NVIDIA GeForce RTX 3070 või 3080 seeria graafikaprotsessori. Lisaks toimiv see ka välise ühenduskeskusena, kuhu vajadusel saab ühendada näiteks HDMI seadmeid, kasutada USB pesasid või SD kaardi porte.

Mugav klaviatuur ja kauakestev aku

Olgugi, et tegu 13,4 tollise ekraaniga sülearvutiga, on ASUS suutnud Flow X13 juures kasutusele võtta 15 tollise klaviatuuri täissuuruses. Klaviatuuri on mugav kasutada tänu läbimõeldud klahvide asetusele ning lisafunktsioonidele. Näiteks saab mugavalt ja kiirelt eraldi nupust arvutit sisse ja välja lülitada kasutades selleks sõrmejälge.

Laadimise pärast ei pea samuti muretsema, sest ühe laadimiskorraga saab keskmise kasutuse juures kuni 10 tundi ilma laadijata hakkama. Ja kui ongi tarvis uuesti laadida, saab seda teha ülikiirelt tänu kiirlaadimisele, mis suudab 50 protsenti aku mahutavusest taastada 30 minutiiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.