ROG Zephyrus S17 on elegantne mänguriarvuti, mis pakub ainulaadset kogemust

ROG pole ainuke mänguritele mõeldud arvutite tootja, kuid kuulub kindlasti oma valdkonna tipptegijate hulka. Nende valikust leiab arvuteid igale maitsele ning ka väga nõudlikele mänguritele. Lisaks tippklassi näitajatele on aga Zephyrus S17 mudelil ka unikaalseid omaduis, mida teistel arvutitelt ei leia.

Revolutsiooniline klaviatuur

Zephyrus S17 unikaalne klaviatuur on välja töötatud selleks, et pakkuda kasutajale ülimat mugavust ja paindlikkust. Esmapilgul klassikalise klaviatuuri mulje jättev klahvide osa on võimalik ülejäänud korpusest 5 kraadise nurga alla tõsta. See tagab kätele mugava asendi ning ei väsita pikkade kasutusperioodide vältel neid liialt.

Mehaanilised klahvid võimaldavad ülitäpset trükkimist millele aitab kaasa ka N-Key Rollover tehnoloogia. Klahvistiku saab erinevates RGB toonides valgustada, kuid mitte ainult – soovi korral on võimalik valgust valida ka igale klahvile eraldi spetsiaalse Aura Sync funktsiooni abil.

Klaviatuurilt leiad ka spetsiaalse rulliku kujulise nupu, millega kiirelt toiminguid teha: muuta helitugevust, taustavalgustuse heledust või hoopis avatud aknaid vahetada. Nupu tegevuse valik on muudetav ja nii saad ise selle määrata.

Puutepaneel on aga võrreldes eelmise põlvkonnaga lausa 125 protsendi võrra suurenenud, tehes kasutuse veelgi mugavamaks. Klaasist paneel on kaetud spetsiaalse matistava kihiga, mis muudab näpuliigutused eriti sujuvaks.

Esmaklassiline ekraan

ROG Zephyrus S17 17 tollise ekraani puhul saad valida, kas soovid rõhuda täiustatud jõudlusele või ülimale täpsusele. Esimese jaoks pakub ROG QHD paneeli, millel 165 hertsine värskendussagedus ning 3 ms reageerimisaeg. Teisel juhul saad valida 4K paneeli, millel 120 hertsine värskendussagedus ning samuti 3 ms reageerimisaeg.

Mõlemal juhul saad aga nautida 100 täpsusega DCI-P3 värviruumi, mis aitavad luua tõetruu tulemuse nii mängude maailmas kui ka loominguliste ülesannete täitmisel. Dolby Vision tehnoloogia aga aitab veelgi täpsema kontrastsuse luua.

Zephyrus S17 on kõigeks valmis

Olgu selleks nõudlikud mängud või keerukad mudelid, Zephyrus S17 annab kasutaja käsutusse parima riistvara. 11 põlvkonna Intel i9 protsessor on kombineeritud Nvidia GeForce RTX 3080 graafikaardiga ning varustatud Dynamic Boost ja Advanced Optimus tehnoloogiatega. Viimane kasutab spetsiaalset lahendust, kus vastavalt vajadusele valitakse graafikakiirendi, mis käimas olevat toimingut sooritada aitab. Nii saab olla alati kindel, et maksimaalne jõudlus on kasutaja käsutuses minimaalse energiakulu juures.

Võimsa sisu jahutamiseks on Zephyrus S17 juures kasutusel omad nipid. Lisaks tavalistele jahutusavadele arvuti tagumisel osal on ära kasutatud ka tõstetud klaviatuuri alust, mille kaudu on võimalik samuti arvutit aktiivselt jahutada.

Tänu sellele on õhu juurdepääsu ala võrreldes eelmise põlvkonnaga kasvanud enam kui poole võrra ning tulemusena on arvuti kasutamise ajal ka vaiksem.

Võta oma uuest sülearvutist maksimum

Kuigi Zephyrus S17 on ka tavaseades enamike mängude mängimiseks ning nõudlike tegevuste läbiviimiseks piisavalt väle, võib aja jooksul tulla tahtmine võimsust veelgi kasvatada. Pole vaja muretseda, sest ROG on selle peale mõelnud.

Spetsiaalne kruvi abil käib juurdepääs lisamälu pesa juurde kiirelt ja murevabalt. Soovi korral saad lisada nii SSD mälu kui ka RAM mälu.

Selleks, et soovi korral ka muid väliseid seadmeid ühendada, saad kasutada piisaval hulgal ühendusporte. Saadaval on nii USB 3.2 Gen2 pesad kui ka USB-C pesad. Kasutada saad Thundebolt 4 tehnoloogiat ning lisaks ka HDMI ja LAN RJ-45 ühendusi kuvarite ja kiire ühenduse jaoks. Laadimiseks on arvutil lisaks eraldi pesa, samamoodi nagu ka MicroSD kaardi ning kõrvaklappide jaoks.

Selleks, et tööhoos laadimiskaablit liiga tihti otsima ei peaks, on Zephyrus S17 puhul kasutatud võimast 90 Wh akut. Kõigest poole tunniga on võimalik see kuni 50 protsenti täis laadida, mis tähendab, et saad vajadusel arvuti mugavalt ka endaga igale poole kaasa võtta. Nii suure ekraaniga arvuti kohta on Zephyrus S17 ka parajalt kerge.

ROG Zephyrus pakub sulle esmaklassilist mängukogemust ning piisavalt jõudlust ka muude nõudlikke tegevuste jaoks. Uuri kõigi omaduste kohta lähemalt ROG Zephyrus S17 GX703 mudeli ametlikult kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.