Sisuturundus

Sea end valmis: varsti saab tellida maailma esimest volditavat sülearvutit Zenbook 17 Fold OLED

ASUS annab teada, et selle aasta oktoobrist on tellimiseks saadaval maailma esimene volditav 17,3-tolline OLED Intel Evo sertifikaadiga sülearvuti, mis on n-ö kaks-ühes-seade ja pakub mitut režiimi ning võimaldab ainulaadset kasutuskogemust.

Voldi lahti uskumatud võimalused

  • Voltige lahti uued ja uskumatud võimalused: ülimalt kompaktne ja kerge 12,5-tolline volditav OLED-sülearvuti avaneb mitmekülgseks 17,3-tolliseks seadmeks, millel on kuus režiimi ning mis kaalub 1,5 kg ilma klaviatuurita.
  • Ülimalt vastupidava konstruktsiooniga: täppistehniliselt valmistatud astmevaba mis tahes asendiga 180° hingemehhanism, mis on kavandatud töötama vähemalt 30 000 avamise/sulgemise tsüklit; kogu päeva vastu pidav 75 Wh aku.
  • Immersiivne meelelahutus: 4:3 17.3-tolline 2,5K FOLED Dolby Vision PANTONE® Validated puuteekraan; Harman Kardoni nelja kõlariga Dolby Atmos® audio.
  • Lihtne mugavus: kasutaja tuvastamise tehnoloogia HD IR-kaameraga; 5 MP tehisintellektiga veebikaamera ASUS 3DNR-ga; automaatne ekraani heledus ja värvustemperatuur.
  • Muretu jõudlus: 12th Gen Intel® Core i7 CPU; Intel® Iris® Xe GPU; Intel® Wi-Fi 6E; 75 Wh aku; 2 USB-C® Thunderbolt 4 porti.

Murranguline Zenbook 17 Fold OLED (UX9702), maailma esimene 17,3-tolline volditav OLED-sülearvuti, on tellimiseks saadaval 2022. aasta 4. kvartalist ning hind algab 3499 eurost (maksudeta). Lisateabe saamiseks pöörduge kohaliku ASUSE esindaja poole.

Selleks, et viia volditavad tooted uuele tasemele ning tuua turule uus futuristlik seade, töötasid ASUS ja Intel üheskoos valdkonna ekspertidega välja uudsed lahendused.

Zenbook 17 Fold OLED on loodud lähtudes kasutajatest, kes soovivad saavutada praeguses kiires elustiilis ideaalset tasakaalu mobiilsuse ja tootlikkuse vahel. ASUSE insenerid ja disainerid arendasid üheskoos välja seadme, mis on kaasaegse minimalistliku disainiga, kuid väga tõhus tööriist. Enam ei pea tegema kompromisse erinevates keskkondades töötamisel – ühtviisi hästi saab selle seadmega toiemtada nii kontoris, kodus, reisil olles kui ka lõõgastudes – ühte kaasaskantavasse seadmesse on elegantselt võimalik ühendada kaks ekraanisuurust ja mitu kasutusrežiimi.

Kaks OLED-ekraani ühes seadmes

See murranguline Intel® Evo sertifitseeritud volditav sülearvuti pakub kasutajatele kahte OLED-ekraani ühes seadmes: suur 4:3 17,3-tolline 2,5K puuteekraan, mis volditakse keskelt lahti, et luua kaks sujuvat 3:2 12,5-tollist 1920 × 1280 ekraani.

Kokkuvoldituna on tegemist täielikult suletud 180° täppistehnilise hingega, mis peab vastu üle 30 000 avamise ja sulgemise tsükli ning samas saab muuta selle ülikompaktseks kaasaskantavaks 12,5-tolliseks seadmeks, mis on väiksem kui paberileht.

Samas seadmes on koos mitu mitmekülgset kasutusrežiimi – lauaarvuti, sülearvuti nii Bluetooth® kui ka virtuaalse klaviatuuriga, tahvelarvuti, luger ja laiendatud seade – võimaldav volditav disain täismõõdus ASUS ErgoSense’i Bluetooth klaviatuuri ja puuteplaadiga.

Lisaks on võimalik iga ekraan jagada mitmeks aknaks ning paigutada sisu, kasutades ASUS ScreenXpert 3 nutikat akende haldamise funktsiooni ja eksklusiivseid režiimilüliti rakendusi.

Mitmekülgsusest ja ekraani suurusest hoolimata kaalub seade ilma klaviatuurita vaid 1,5 kg ning koos sellega 1,8 kg.

Mõeldud ka meelelahutusele ja nutikusele

Immersiivset meelelahutust võimaldab volditav OLED-puuteekraan, millel on 0,2 ms reageerimisaeg ja 60 Hz värskendussagedus ning  võimas nelja kõlariga Harman Kardoni sertifitseeritud Dolby Atmose helisüsteem. Sellel hämmastaval Dolby Visioni sertifitseeritud ekraanil on 100% DCI-P3 skaala ja PANTONE® Validated värvitäpsus ning TÜV Rheinlandi sertifikaat kahjuliku sinise valguse vähendamiseks.

Zenbook 17 Fold OLED sisaldab mitmeid tehisintellektil põhinevaid nutikaid funktsioone. Näiteks on kasutaja kohaloleku tuvastamise võimalus HD IR-kaameraga, integreeritud värviandur ekraani heleduse ja värvitemperatuuri automaatseks reguleerimiseks ning 5 MP tehisintellektiga veebikaamera koos ASUS 3D müravähenduse (3DNR) tehnoloogiaga selgemate videokõnede tegemiseks.

Hea jõudluse tagavad uusim 12th Gen Intel Core i7-1250U protsessor, Intel Iris® Xe graafika, 16 GB RAM ja kiire 1 TB PCIe® SSD. Välisseadmetega ühendamiseks on kaks mugavat USB-C® Thunderbolt 4 porti, mis toetavad kauakestva 75 Wh aku kiirlaadimist ja ühendamist väliste ekraanidega.

Uus ASUS ErgoSense’i klaviatuur ja puuteplaat tagavad mugava ja täpse trükkimise lauaarvuti tasemel klaviatuuri 19,05 mm sammuga ja pika 1,4 mm liikumisulatusega mehaanilistel klahvidel.

Voltige lahti uued ja uskumatud võimalused

Zenbook 17 Fold OLED-il on täissuuruses ErgoSense’i Bluetooth klaviatuur ja puuteplaat, mis suurendab oluliselt selle mitmekülgsust, võimaldades seda kasutada lauaarvutina, sülearvutina (Bluetooth klaviatuuriga), sülearvutina (virtuaalse klaviatuuriga), tahvelarvutina, lugerina või laiendatud režiimis.

Igas režiimis võimaldavad rakenduse ScreenXpert 3 hõlpsasti kasutatavad akende haldamise tööriistad (nt režiimilüliti) mitu jagatud kuva konfiguratsiooni ja paindlikud rakendusepaigutused suurendavad tootlikkust.

Lauaarvuti režiimis saab avatud 17,3-tollist ekraani – mida toetatakse horisontaalasendis sisseehitatud kunstnahast toe abil – kasutada koos ErgoSense’i klaviatuuri ja juhtmevabalt ühendatud puuteplaadiga, et luua võimas suure ekraaniga arvuti, mis tagab lihtsa tootlikkuse.

Sülearvuti režiimis (Bluetooth® klaviatuuriga) kinnitub klaviatuur liikvel olles magnetiliselt volditud kuva alumisele poolele. Teise võimalusena saab sülearvuti režiimis (virtuaalse klaviatuuriga) alumise kuva muuta virtuaalseks ekraaniklaviatuuriks.

Tahvelarvuti režiim võimaldab kasutajatel kasutada täielikult avatud 17,3-tollise puuteekraani kõiki võimalusi, samas kui lugeri režiim – hing vertikaalselt – muudab Zenbook 17 Fold OLED-i täiuslikuks lugemisseadmeks.

Lõpuks, laiendatud režiimis – toetatuna vertikaalasendis, on kaks kokku volditud 12,5-tollist ekraani täiuslikud, et kasutaja saaks ülemisel ja alumisel ekraanil sujuvalt kerida. Zenbook 17 Fold OLED-i saab ühendada välise kuvariga läbi ühe kahest USB-C® Thunderbolt 4 pordist.

Ülimalt vastupidav konstruktsioon

Zenbook 17 Fold OLED on testitud nii, et see vastaks ülinõudlikule MIL-STD-810H USA sõjalisele standardile töökindluse ja vastupidavuse osas. Ka täppisteaduslik 180° hing on rangete nõuetega testides läbinud üle 30 000 avamise ja sulgemise tsükli, et tagada maksimaalne töökindlus ja täielik meelerahu.

Kui kasutaja avab ja sulgeb sülearvuti kuus korda päevas, tähendab see üle üheksa aasta pikkust tööiga. Astmevaba hing on ehitatud nii, et see hoiab ülemist ekraani kindlalt mis tahes nurga all, muutes selle täiuslikuks, kui seda kasutatakse kaasaskantava 12,5-tollise sülearvutina või kui seda kasutatakse ühe käega lugeri režiimis.

Immersiivne meelelahutus

Zenbook 17 Fold OLED on loodud pakkuma tõeliselt immersiivset heli- ja visuaalset kogemust, alustades hämmastavast 60 Hz / 0,2 ms 17,3-tollisest 2,5K volditavast OLED (FOLED) puuteekraanist.

See ekraan on Dolby Visioni sertifitseeritud realistlike HDR visuaalide jaoks, PANTONE® Validated värvitäpsuse jaoks ja sellel on kinoklassi 100% DCI-P3 värvihaare erksate värvide jaoks. See on ka TÜV Rheinlandi sertifikaadiga madala sinise valguse ja virvendusvaba töö jaoks, mis hoiab silmi ka pikkade vaatamisseansside ajal.

Filme, videoid ja muusikat täiustab võimsa Harman Kardoni sertifitseeritud nelja kõlariga Dolby Atmose helisüsteemi immersiivne ruumiline heli. Dolby Atmos lisab helile uue põneva ruumilise mõõtme, et saavutada ülimalt realistlik kuulamiskogemus.

Kõlarid töötavad nutika võimendiga, mis maksimeerib helitugevust – kuni 3,5 korda valjemini kui tavaline võimendi – minimeerides samal ajal moonutusi, tagades kristallselge heli meelelahutuseks või suhtluseks.

Lihtne mugavus

Zenbook 17 Fold OLED on varustatud uusimate nutikate mugavus- ja turvafunktsioonidega, mis muudavad kasutaja elu lihtsamaks, turvalisemaks ning tootlikumaks.

HD infrapuna (IR) kaamera töötab ASUS Adaptive Locki ja uue Intel Visual Sensing Controller kiibiga, et võimaldada uusi tehisintellekti toitega funktsioone. Näiteks, lisaks kiirele näotuvastusega sisselogimisele tuvastab see, kui kasutaja sülearvutist eemale liigub. Sellisel juhul tumeneb ekraan automaatselt, et säästa aku tööiga ja lukustub turvalisuse huvides ka sülearvuti. Kui kasutaja naaseb, muudab see ekraani heledamaks ja logib kiire näotuvastuse abiga automaatselt arvutisse sisse.

Integreeritud värviandur tuvastab ümbritseva valguse taseme ja reguleerib automaatselt ekraani heledust ja värvitemperatuuri, et pakkuda keskkonnale vastavalt parimat pilti.

5 MP tehisintellektiga veebikaamera on varustatud ASUS 3D müravähenduse (3DNR) tehnoloogiaga suurepäraselt selgete videokõnede tegemiseks. Ainulaadne algoritm teravdab pilte ja eemaldab reaalajas müra veendumaks, et videokõnede ajal on kõik terav ning selge.

Suurepärane jõudlus

Intel Evo-sertifikaadiga Zenbook 17 Fold OLED on varustatud mugavaks multitegumtööks suure jõudlusega komponentidega, sealhulgas 12th Gen Intel Core i7-1250U protsessor, Intel Iris Xe graafika, 16 GB RAM ja 1 TB PCIe SSD.

Kauakestev 75 Wh aku on varustatud USB-C Easy Charge’iga, nii et seda saab kiiresti laadida enamiku USB-C laadurite või toiteplokkidega või mis tahes Power Delivery sertifikaadiga laaduritega, muu hulgas ka 65 W kiirlaadimisadapteriga.

Zenbook 17 Fold OLED-i on lihtne ühendada ka välisseadmetega. On kaks USB-C Thunderbolt 4 porti, mis on kuni kaheksa korda kiiremad kui USB 3.2 Gen 1, toetades kiirlaadimist või väliste ekraanide ühendamist.

Et pakkuda täiuslikku kasutuskogemust, on Zenbook 17 Fold OLED-iga kaasas uus ErgoSense’i klaviatuur ja Bluetooth puuteplaat. Klaviatuuril on täismõõdus 19,05 mm klaviatuuri samm ja pikk 1,4 mm klahvikäik. See on ASUSe kõigi aegade parim sülearvuti klaviatuur, mis pakub paremat trükitäpsust ja mugavust.

Parema trükkimistunde saavutamiseks on mehaanilistel klahvidel ka õrna 0,2-millimeetrise süvendiga korgid. Klaviatuur saab ühendada kahe Bluetooth seadmega, lülitudes nende vahel ümber spetsiaalse nupu abil. Klaviatuuriga on kaasas suur ErgoSense’i puuteplaat, millel on uus siidiselt sile pind hõlpsaks navigeerimiseks ja mis on kaitstud vastupidava sõrmejälgede vastase kattega.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.