Sisuturundus

Sea sammud iDeali: täna südaöösel tõmbavad Martti Hallik ja Liina Ariadne katte uutelt iPhone’idelt

Juba täna südaöösel lõppeb pikk ootus ning eeltellijad ja huvilised saavad iDeali Solarise salongis esimest korda oma käega katsuda uusi iPhone’i mudeleid. Veel enne seda saab aga nautida mõnusat seltskonda ning tähesära, kuna uued telefonid ning Apple Watchi võtavad karbist esimesena välja Metsakutsu, Martti Hallik ja Liina Ariadne.

Suurejooneline üritus algab täna õhtul kell 23:30 iDeali Solarise salongis, kus külalised saavad olla esimesed, kes Eestis uusi Apple’i hitt-tooteid näevad. Uuest tehnikast pungil atmosfääris pakub iDeal külastajatele ka head-paremat, et õhtut veelgi mõnusamalt sisustada.

Kava kohaselt annavad südaööl karpide avamisele avalöögi Liina ja Martti, kes avavad Eestis esimestena uue iPhone 11 ja 11 Pro Maxi karbi ning annavad seadmetele oma hinnangu. Sotsiaalmeediastaarid tutvustavad külastajatele telefonide uusi kaamerafunktsioone ning kindlasti ei jää arvustamata ka telefonide uus värv ning uuenenud kujundus.

Lisaks uutele telefonidele võetakse karbist välja ka uus Apple Watch Series 5, mille eest vastutab räppar Metsakutsu, kelle abil saavad külastajad ülevaate kella uue versiooni võimalustest, välimustest ning trikkidest, mis Californias viimase aasta jooksul seadme juurde lisatud on.

Pärast unboxingut on võimalik kõikidel külastajatel seadmeid ka oma käega katsuda ning kliendid, kes on seadmed eeltellinud, saavad need ka kohe kätte. Soovi korral on võimalik salongist ka uued seadmed kohe soetada, juhul, kui eeltellimuseni sel korral ei jõudnud.

Veel on võimalik uusi Apple’i seadmeid eeltellida, seega kui soovid olla esimene, kes telefoni endale saab, siis anna tellimus sisse iDeali kodulehel.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses