Seagate IronWolf Pro kõvaketas on ideaalne lisa sinu ettevõtte võrgukettale

IronWolf seeriast leiab nii tavalisi kui ka Pro seeria kõvakettaid, kus faile hoiustada ja neid jagada. Kõvakettaid on saadaval mitmes konfiguratsioonis, kuid Pro mudel on tehtud just ärikasutajaid silmas pidades ning mõeldud spetsiaalselt võrguketastena kasutamiseks.

IronWolf Pro pakub klassi parimaid näitajaid

IronWolf Pro seeria on sobilik valik nii väikestele kui keskmise suurusega ettevõtetele oma andmete haldamiseks. 10 TB mälumahuga ketas suudab sellisel juhul aasta jooksul läbi töödelda umbes 300 TB jagu andmeid, mis on väga muljetavaldav tulemus. Kui tavapäraste võrguketaste süsteemis kasutatakse kuni kaheksat kõvaketast, siis IronWolf Pro seeria kettaid saab kasutada ka 16 kõvakettaga süsteemis.

Seagate’i kõvaketta toimimisele lisab kvaliteeti ka AgileArray süsteem, mis aitab kaasa ketta paremale töökindlusele ja jõudlusele. Sellega kaasneb ka spetsiaalne kontrollmehhanismi funktsioon, mille abil on võimalik hõlpsalt süsteemi näitajaid jälgida ning korrasolekut kontrollida.

Üheks IronWolf Pro ketaste suureks trumbiks on ka sisemine arhitektuur, kus on kasutatud Rotational Vibration (RV) vibratsioonisensoreid. Nimelt võivad mitmest kõvakettast koosnevad võrgukettad tekitada koostoimimisel tugevat vibratsiooni, mis võib kogu süsteemile kahjulikult mõjuda. IronWolf Pro vibratsioonisensorid aga ongi just sellise olukorra ärahoidmiseks mõeldud.

Lisaks sellele on IronWolf Pro mudelid arendatud selliselt, et ka RAID süsteemis ehk mitmest kõvakettast koosneval võrgukettal sujuv töö ja kiire reageerimisvõime tagada.

Andmete kadumise pärast ei muretsema

Tugevale riistvarale lisaks pakub Seagate IronWolf Pro seeria kõvaketaste kasutajatele ka 5-aastast garantiid. Kui oma ketas Seagate’i juures ära registreerida, on võimalik tasuta kasutada ka spetsiaalselt andmete taastamise teenust Rescue Data Recovery. Sedasi on võimalik andmeid taastada kuni kaheaastase perioodi vältel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.