Sisuturundus

Sinu salarelv: Virtuaalkaart on parim lahendus oma raha kaitsmiseks

Internetikasutajate hulk on tänaseks päevaks jõudnud üüratule tasemele, mistõttu leidub seal mõistagi ka kurjemate kavatsustega inimesi. Üheks enimlevinud pettuste viisiks on internetipoodide kasutamine inimeste krediitkaardi andmete ja sealtkaudu ka raha varastamiseks.

Kuigi alati tasub eelistada usaldusväärset ja sertifitseeritud kaupmeest, võib ette tulla olukordi, kus tellida on vaja mõnest seni tundmatust poest. Kui selline olukord kätte jõudnud, siis tuleb appi SEB Virtuaalkaart, mille abil ostud märksa turvalisemalt sooritada.

Virtuaalkaart võimaldab tekitada kliendi pangakontol olevaid vahendeid kasutatava ajutise krediitkaardi ainult konkreetseks ostuks ning teha seeläbi kindlaks, et huvi pakkuva e-poe taga seisvad netikurjategijaid, kelle eesmärgiks on kaart kogu limiidi ulatuses lõhki tõmmata, pika ninaga jääks. Kaarti saab taotleda ka vaid ühe ostu jaoks ning sinna saab sättida ka vastava limiidi, seega saad olla kindel, et isegi kui kaardiandmed varastatakse, siis mingid kahju sellest sinu jaoks sündida ei saa.

Taotlemine on lihtne ja mugav

Põhiline eelis virtuaalkaardi juures tavalise krediitkaardi ees seisneb selle võimekuses kaitsta klienti: kui sisestad ebausaldusväärsesse e-poodi oma igapäevase krediitkaardi andmed, võivad kahjud olla üüratud, virtuaalkaardi puhul on need aga selgelt piiratud.

Kaarti saab taotleda näiteks SEB internetipangas, kus on kõigele lisaks võimalik määrata ka makselimiit ning sättida kaardi kasutamiseks vajalikud parameetrid.

Eraklientide kõrval võidavad virtuaalkaardi kasutamisest ka väikeettevõtted, kes peavad tihtilugu internetipoodidest näidiskaupa või tootmiseks vajalikke lisakomponente tellima. Seega, kui krediitkaart rahakotist puudub või sa ei soovi laiema maailmaga krediitkaardi numbrit jagada, on virtuaalkaart tõepoolest parim lahendus ohutuks e-poodlemiseks.

Kaart kehtib ülemaailmselt kõikides e-poodides, kus on võimalik tasuda Visa kaardiga. Taotlemine on kiire ja mugav protsess ning kätte saadud kaart kehtib 40 päeva.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.