Soovid sirvida veebi pealetükkivate reklaamideta ja privaatselt? Surfsharkil on selleks hea lahendus

Digimaastikul, kus veebiprivatsus ja -turvalisus on praegu esmatähtsad, on usaldusväärse ja tugevate reklaamide blokeerimise funktsioonidega VPN-i omamine hädavajalik.

Surfsharki CleanWeb tõuseb selles suhtes vormiliseks lahenduseks, lubades mitte ainult kaitsta teie privaatsust, vaid ka parandada teie sirvimiskogemust, blokeerides pealetükkivaid reklaame ja kahjulikku sisu. Selles ülevaates sukeldume Surfsharki CleanWebi omadustesse, jõudlusse ning üldisesse efektiivsusse.

Veebis surfamine võib olla paras peavalu

Kuigi võiks väita, et internetis sirvimine pole kunagi olnud anonüümne ega täiesti turvaline, ei saa eitada, et olukord halveneb. Pealekippuvad reklaamid, ettevõtete ja e-kaubanduse jälgijad, liiklus, mis on seotud teie koduse IP-aadressiga, ning petuskeemid on vaid mõned suuremad peavalud, mis teid veebis sirvides ootavad. See ei sõltu ka seadmest, mida kasutate.

Teid jälgitakse ja pommitatakse reklaamidega olenemata sellest, millist seadet kasutate, olgu see siis nutitelefon või lauaarvuti. Veelgi hullem on see, et jälgimine hüppab platvormide vahel enamikul juhtudel, mistõttu näete sageli sotsiaalmeedias ja teistel veebisaitidel tooteid, mida olete minevikus vaadanud. VPN ehk virtuaalne privaatvõrk võib aidata, kuid see ei peata kõike. Välja arvatud juhul, kui kasutate Surfshark CleanWebi, suurepärast ja üksikasjalikumat veebivahendit kui tasuta reklaamiblokeerijad ja enamik võrreldavaid lahendusi.

Surfshark Clean Web ühendab tugeva reklaamiblokeerija ja VPN-i toe, et pakkuda teile mõnda parimat katvust. Uurime seda lähemalt ja arutame ka, kuidas saate üheaastaste ja kaheaastaste plaanide puhul säästa üle 86% ja saada kolm kuud lisatasuta.

Omadused

Surfsharki CleanWeb on rohkem kui lihtsalt VPN – see on terviklik tööriistade komplekt, mis on loodud teie veebiturvalisuse ja privaatsuse tugevdamiseks. Põhilised omadused hõlmavad järgmist.

  • Reklaamide blokeerimine: CleanWeb kasutab täiustatud algoritme reklaamide tuvastamiseks ja blokeerimiseks erinevatel veebisaitidel, tagades korraliku sirvimiskogemuse ilma segavate reklaamideta.
  • Pahavara kaitse: CleanWeb läheb kaugemale reklaamide blokeerimisest ja kaitseb kasutajaid potentsiaalse pahavara, kalavõrkude ja muu kahjuliku sisu eest.
  • Jälgijate blokeerimine: CleanWeb takistab jälgijatel teie veebitegevust jälgimast, säilitades seeläbi teie privaatsuse ja anonüümsuse.
  • Brauserilaiend: CleanWeb on saadaval eraldiseisva brauserilaiendina kasutajatele, kes eelistavad seda kasutada ilma VPN-ita, pakkudes paindlikkust oma veebikogemuse kaitseks.
  • Täiustatud privaatsus: Blokeerides reklaame ja jälgijaid, vähendab CleanWeb teie kohta kogutava andmemahtu, suurendades teie üldist veebipõhist privaatsust.

Kuidas ma kasutan CleanWebi ja millega see ühildub?

Surfshark CleanWeb on loodud integreeruma sujuvalt teie veebikasutusse kõigil seadmetel. See ühildub iOS-i, MacOS-i, Androidi, Windowsi, Linuxi ja FireTV-ga. Samuti saab selle installida brauserilaiendina Chrome’i ja Chrome’i põhiste brauserite, Firefoxi ja Edge’iga.

Seadistamine on üsna lihtne. Pärast Surfsharki tellimist peate oma seadmetele installima rakenduse või tarkvara. Kõik need on saadaval Surfsharki veebisaidil. Alustage VPN-i rakenduse installimisega oma Maci või PC-sse, seejärel installige valitud brauserile CleanWeb 2.0 brauserilaiend.

Jõudlus

Meie testimisel osutus Surfsharki CleanWeb äärmiselt tõhusaks. Avastasime, et see blokeeris reklaame mitmesugustel veebisaitidel ilma sirvimiskiirust või jõudlust mõjutamata. Lisaks suutis selle pahavara kaitsefunktsioon edukalt kinni pidada ja neutraliseerida potentsiaalseid ohte, pakkudes täiendavat turvalisuse kihti.

Meile avaldas muljet, kuidas CleanWeb integreerus sujuvalt Surfsharki VPN-teenusega, pakkudes põhjalikku kaitset nii, et see ei mõjutanud kiirust ega usaldusväärsust.

Mida Surfshark CleanWeb saab blokeerida?

Unustage pealetükkivad reklaamid ja pop-up aknad oma seadmetes — Surfsharki reklaamiblokeerija peatab need. See võib samuti takistada tüütuid videoreklaame nutitelerites, korduvaid küpsise päringuid ja pop-up aknaid teie brauserites ning palju muud. Näiteks, kui CleanWeb 2.0 brauserilaiend on paigaldatud, saab Surfshark teid hoiatada, et vältida külastamist pahavara täis võltsveebisaitidele ning kaitsta teid peidetud veebisaidiandmete rikkumiste eest.

Selle tööpõhimõistmiseks peate esmalt teadma, et CleanWeb ühendab endas VPN-i ehk virtuaalse eravõrgu ja reklaamiblokeerija. VPN varjab teie tegeliku IP-aadressi, andes teile kaugjuhtimispunkti, nii et näib, nagu sirviksite põhimõtteliselt kuskilt mujalt. Samal ajal on reklaamiblokeerija tööriist, mis on loodud tüütute ja kahjulike reklaamide blokeerimiseks kogu veebis.

Tänapäeva digimaastikul on mõlemad hädavajalikud, seega on nende ühendamine täiesti loogiline. Reklaamiblokeerimine peatab tüütud pop-up-aknad, pealetükkivad reklaamid ja veebirakendused ning jälgimisskriptid — seda tüüpi, mida kasutatakse teie privaatsuse ja turvalisuse tuvastamiseks ja ohustamiseks. VPN aga säilitab teie privaatsuse, tagades, et keegi, kes teid jälgib või uurib, ei saaks teie tegelikku IP-aadressi lihtsalt tuvastada, mis võib olla seotud teie koduse aadressi, nime ja arveldusteabega. Vähema andmete kogumisega takistab see ka andmevahendajatel ja teistel pahatahtlikel isikutel teie sirvimisharjumuste, külastatud veebisaitide, vaadatud meedia, tehtud ostude ja palju muu digitaalsete ja veebiprofiilide koostamist.

Hinnakujundus

Surfshark pakub CleanWebi osana oma VPN-i tellimiskavades, muutes selle kasutajatele lisakuludeta kättesaadavaks. Surfsharki VPN-i tellimine, sealhulgas CleanWeb, maksab 2,19 eurot kuus. Lisaks saavad kasutajad piiratud ajal pakkumise korral kasutada lisaks 3 kuud tasuta nii VPN-i kui ka reklaamiblokeerijat, muutes selle veelgi ahvatlevamaks valikuks neile, kes soovivad parandada oma veebiturvalisust ja privaatsust.

Kokkuvõttes on Surfsharki CleanWeb selle VPN-teenuse silmapaistev omadus, pakkudes kõikehõlmavat reklaamide blokeerimist, pahavara kaitset ja täiustatud privaatsusfunktsioone. Oma sujuva integreerimise, muljetavaldava jõudluse ja kasutajasõbraliku liidesega on CleanWeb hädavajalik kõigile, kes soovivad parandada oma veebiturvalisust ja sirvimiskogemust. Kas olete mures privaatsuse pärast, tüdinenud pealetükkivatest reklaamidest või otsite kaitset veebiohtude eest, Surfsharki CleanWeb kaitseb teid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.