Soovid vastupidavat sülearvutit? Vaata siia!

Kui otsite sülearvutit, mis oleks vastupidav, kergesti hooldatav ja millel oleks pikem eluiga, tasub kaaluda äriklassi sülearvutite valikut. Äriklassi arvutid on disainitud nii, et need vastaksid kõrgematele kvaliteedistandarditele ja oleksid mõeldud intensiivsemaks kasutamiseks. Need on tihti varustatud paremate ja vastupidavamate komponentidega, mis tagavad sujuva ja kiire jõudluse.

Lisaks on äriklassi sülearvutite hooldamine sageli lihtsam, kuna nende disain võimaldab kergemat ligipääsu komponentidele. See tähendab, et kui on vaja midagi asendada või uuendada, saab seda teha kiiremini ja tõhusamalt.

Valides hea äriklassi sülearvuti, investeerite mitte ainult kvaliteeti, vaid ka oma aega ja raha, sest selline arvuti teenib teid usaldusväärselt aastaid.

Kasutatud äriklassi sülearvutid – kvaliteet taskukohase hinnaga

Kuigi äriklassi sülearvutid on oma kvaliteedi ja vastupidavuse tõttu sageli kallimad, on olemas alternatiivne lahendus neile, kes soovivad kvaliteeti, kuid ei soovi kulutada suuri summasid. Kasutatud äriklassi sülearvutid pakuvad suurepärast võimalust saada endale tipptasemel tehnoloogia märkimisväärselt soodsama hinnaga.

Kuna äriklassi arvutid on algselt loodud kestma kauem ja taluma intensiivsemat kasutust, siis isegi kasutatuna on neil sageli veel palju eluiga järele. Lisaks on need tihti professionaalselt hooldatud ja uuendatud ning see tagab, et saate seadme, mis töötab suurepäraselt.

Valides kasutatud äriklassi sülearvuti, saate nautida kõiki äriklassi eeliseid ilma suure investeeringuta.

Kuidas tagada äriklassi sülearvuti kvaliteet ja pikaealisus?

Puhastage arvutit regulaarselt! Sülearvuti puhastamiseks on hea kasutada pehmet lappi. Ettevaatlikult võib kasutada ka suruõhku, et eemaldada klaviatuuri ja ventilaatorite vahelt tolmu. Kindlasti tuleks vältida tolmuimeja kasutamist, kuna see võib tekitada staatilist elektrit, mis võib kahjustada arvuti komponente. Ekraani puhastamiseks on olemas spetsiaalsed lapid, mida võib julgelt kasutada.

Hoia arvutit ülekuumenemise eest! Vältige sülearvuti kasutamist näiteks voodis teki all, kuna sellises keskkonnas võib arvuti jääda ilma piisava õhuringluseta ja üle kuumeneda. Kui märkate, et sülearvuti kipub juba laua peal kuumaks minema, siis võib see viidata vajadusele teha väiksem tolmupuhastus. Kui kodus on olemas suruõhk, võib väiksema tolmupuhastusega ise hakkama saada. Kui kodus suruõhku pole, on müügil ka väiksed purgid suruõhuga. Suurema hoolduse vajadusel, eriti kui on vaja termopastat vahetada, tuleks kindlasti pöörduda spetsialisti poole.

Hoidke tarkvara uuendatuna! Regulaarsed tarkvarauuendused tagavad, et sülearvuti töötab optimaalselt ja on kaitstud turvariskide eest. Soovitame aeg-ajalt vaadata üle operatsioonisüsteemi uuendused. Paljud inimesed kipuvad uuendusi edasi lükkama, valides “teeme hiljem”, kuid süsteemi järjepidevalt ajakohasena hoidmine tagab sujuvama ja turvalisema kasutuskogemuse.

Vältige vedelikukahjustusi! Vedelik on tehnika üks suurimaid vaenlasi. Hoidke jooke ja vedelikke sülearvutist eemal ning kui vedelik satub sülearvutisse, lülitage see kohe välja ja pöörduge spetsialisti poole.

Kasutage viirusetõrjet! On oluline, et sülearvutil oleks viirusetõrje tarkvara, mis kaitseb seadet pahavara ja viiruste eest. Kindlasti tasub veenduda, et arvutis ei oleks mitut viirusetõrje tarkvara, sest need võivad üksteist segama hakata ja vähendada turvalisust.

Varundage andmed! Andmeid saab hoida nii kodus välisel kõvakettal kui ka pilves. Tänapäeval on palju pilvepõhiseid lahendusi, nagu OneDrive või Dropbox, mis võimaldavad hoida oma andmeid turvaliselt. Kui andmed on varundatud, ei pea te muretsema, et perefotod või tähtsad dokumendid kaovad ära, kui arvutiga peaks midagi juhtuma.

Vältige füüsilisi kahjustusi! Hoidke sülearvutit selleks ettenähtud kotis, et kaitsta seda löökide ja kriimustuste eest. Lisaks on oluline olla ettevaatlik, kui sülearvuti on laua peal laadimas. Tihti juhtub, et inimesed koperdavad laadija otsa, mis võib põhjustada arvuti kukkumist või laadija kahjustumist. Veenduge, et laadija juhe ei oleks komistamiseks ohtlikus kohas.

Pöörduge spetsialisti poole! Iga 1–2 aasta tagant tasuks pöörduda spetsialisti poole, kes teeb arvutile suuremat sorti hoolduse. See hõlmab muuhulgas termopasta vahetust, mis on väga oluline, et tagada korrektne jahutus sülearvutile.

1it Arvutipood – parim koht sülearvuti ostmiseks!

Kui olete otsustanud investeerida kvaliteetsesse sülearvutisse, on 1it Arvutipood teie jaoks parim valik!

Suur valik kohapeal. Meie poes Sõpruse pst 33, Tallinnas on lai valik kasutatuid sülearvuteid, mis võimaldab teil leida just enda vajadustele vastava mudeli. Kohapeal on olemas üle 1000 sülearvuti, mille seast kindlasti leiab igaüks endale sobiva.

E-pood. Kogu meie lai valik on saadaval ka e-poes, mis võimaldab teil mugavalt ja kiirelt leida ja tellida endale sobiva sülearvuti.

Kiire transport üle Eesti. Kui ostate e-poest, tagame kiire ja usaldusväärse transpordi üle kogu Eesti.

Garantii. Kõik meie müüdavad arvutid on garantiiga, tagades teile kindluse ja rahu.

14-päevane tagastusõigus. E-poest ostes kehtib 14-päevane tagastusõigus, mis annab teile kindluse ja võimaluse arvuti sobivuse ja välimuse üle järele mõelda.

Kogu 1it Arvutipood kasutatud äriklassi sülearvuti valikuga saab tutvuda e-poes 1it.ee.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.