Sisuturundus

STAP – uue aja elektrooniline visiitkaart, mida ei pea pidevalt juurde trükkima

Tavalised visiitkaardid on küll hea võimalus kohtumisel midagi käegakatsutavat pakkuda, kuid need pole keskkonnasõbralikud ega mugavad, et oma kontaktandmeid teistega jagada. Kogu elu käib juba ammu elektrooniliselt ja paberkandjal telefoninumbrid on saamas eelmise sajandi nähtuseks. STAP pakub välja võimaluse, mis on ühtaegu nii keskkonnasäästlik kui ka mugav.

STAP toimib väga lihtsalt. Pane kaart telefoni lähedale ning mobiilis avaneb märguanne, millele vajutades tuleb ette digitaalne visiitkaart, kus on kõik vajalikud kontaktandmed olemas. Jääb üle see vaid paari sekundiga otse telefoni kontaktidesse salvestada, lisaks on niimoodi olemas ka kõik sotsiaalmeedia lingid ja isegi profiilipilt.

STAP säästab keskkonda

Kui tavalisi visiitkaarte trükitakse korraga mitu pakki, siis STAP-i puhul piisab ainult ühest plastkaardist, mida selle omanik kaasas kannab. Kaardile kantakse vaid nimi ja amet, et omanik teaks, mis andmed kaardil on, kui kasutab näiteks mitut visiitkaarti. 

Ühe visiitkaardiga saab päästa arvestatava hulga puid, mis muidu pabervisiitkaartide tegemiseks maailmas maha raiutaks (aastas üle kahe miljoni).

Elektroonilise visiitkaardiga ka säästad, sest see on palju odavam kui sadu visiitkaarte igal aastal juurde trükkida. Veelgi suurem on kokkuhoid siis, kui kontaktandmetes peaks midagi muutuma. Paberkaardid muutuvad sel juhul kasutuks, STAP-i visiitkaarti saad aga kohe uuendada. 

Kuna füüsilisel kaardil ei hoita kogu infot, saab veebikeskkonnas alati andmeid parandada ning järgmine kord visiitkaarti elektrooniliselt jagades on seal juba uus info olemas. Selleks tuleb sisse logida oma kontole STAP-i kodulehel.

Palju ruumi erinevatele andmetele

Elektrooniline visiitkaart mahutab palju rohkem andmeid kui paberil. Jagada saab nii oma veebilehte, e-posti aadressi, telefoninumbreid, firmanime, ametipositsiooni, aadressi, profiilipilti ja kõiki sotsiaalmeedia kontosid. Kuna sinu kohta salvestatakse kõik andmed ühe kontakti alla, on hiljem lihtne otsida kontaktandmeid ka firma nime järgi, kui näiteks nimi on meelest läinud.

STAP-i visiitkaardiga käib kontaktandmete jagamine teistega kontaktivabalt ja elektrooniliselt. Konkreetsemalt toimub see NFC ehk lähiväljaside teel. Pane lihtsalt oma kaart teise telefoni juurde ja hetkega ongi andmed telefonis, lisatarkvara pole Androidiga ja iOS-iga mobiilidele vaja. Ära jääb hiljem käsitsi paberilt andmete ümber tippimine.

Vähetähtis pole ka nutika visiitkaardi uudsus. Sellega jääd teistele kindlasti hästi meelde, sest see pole (veel) massiliselt levinud ning inimesed märkavad uut nutikat keskkonnasõbralikku lahendust.

Vaata lähemalt elektroonilise visiitkaardi võimaluste ja eeliste kohta kodulehelt www.stap.ee.

Unusta paberkaardid ja astu tulevikku STAP-i nutika visiitkaardiga!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.