Sisuturundus

Swedbanki uus nutiterminal on nüüd veelgi parem: tasub võtta

Swedbanki nutiterminal, mis on juba kaks aastat aidanud nii liikuva kui ka püsiva müügikohaga kaupmeestel kaardimakseid vastu võtta, on saanud nüüd olulise mudeliuuenduse. Uue nutiterminali aku peab kauem vastu, ekraan on värvide ja taustvalgustuse tõttu paremini loetavam, samas terminali hind ja suurus muutunud pole.

Nutiterminali põhilised eelised on juba ennast tõestanud. Seda võib võtta kui nutitelefoni lisaseadet, mis laseb kustahes vastu võtta kaardimakseid. Androidi või iOS tarkvaraga telefon tuleb ühendada Bluetoothi abil nutiterminaliga ja edasi on vaja üksnes internetiühendust, et makseid töödelda. Kõik käib läbi lihtsa Swedbanki äpi, mis nutitelefoni kasutajatele on tuttav ja ei nõua väljaõpet.

Neil põhjustel ongi nutiterminal eriti levinud liikuva müügikohtadega kaupmeeste seas, näiteks laatadel kauplevate müüjate hulgas. Samamoodi on nutiterminal end tõestanud väikekaupmeeste jaoks, olgu tegu juuksuri või talunikuga.

Seda on nüüd veel praktilisem kasutada

Sel sügisel on Swedbanki nutiterminal saanud uuenduse, tänu millele on seda veel praktilisem kasutada. Esiteks tähendab paremaks muutunud aku seda, et terminali saab kauem kasutada seal, kus voolupistikut lähedal pole. Teiseks on paremaks muutunud ekraan.

Värviline pilt ja taustvalgustus annavad parema kasutuskogemuse, mis tähendab, et nii müüja kui ka klient näevad paremini terminali ekraanil olevat summat. Terminali uut tüüpi laadijapesa võimaldab aga USB-C pistikut pesasse sisestada mõlemat pidi.

Nutiterminal on endiselt ühekordne investeering. Kaupmehel pole vaja maksta igakuist renti või ühinemistasu. Kui uus mudel nutiseadmete turul kipub tähendama ka uude kõrgusse tõusnud hinda, siis Swedbanki nutiterminali hind pole uuendusega muutunud.

Swedbanki nutiterminal:

  • töötab Android või iOS tarkvaraga nutitelefoni või tahvelarvutiga
  • lihtne ise tööle panna
  • püsikulusid pole
  • sobib nii harvade tehingute puhul kui ka kiiremateks päevadeks
  • väike ja mobiilne
  • paberivaba, kviitungi saab saata SMS-i või e-kirjaga
  • toetab ka viipemakseid

Finantsteenust pakub Swedbank AS. Tutvuge tingimustega ja konsulteerige spetsialistiga.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.