Synology DS723+: vii andmehaldus järgmisele tasemele

Synology uue seadmega DS723+ saab ettevõte hallata kõiki dokumente, fotosid ja muid faile, varundada rakendusi ja seadmeid ning nagu enamus Synology võrgukettaid, võimaldab see salvestada ka turvakaamerate videosid ja hiljem neid mugavalt järele vaadata.Foto: Sgutterstock

Synology tootevalikusse on jõudnud uus kahe kõvakettapesaga võrguketas (NAS) DS723+. See on esimene 2-kõvakettasahtliga 23-seeria NAS, mida Synology kirjeldab kui mitmekülgset nutikat salvestusruumi, mis aitab koondada ja salvestada kasvavaid digitaalseid andmeid.

Võrguketas DS723+ (kõvakettad ja laienduskaardid ei ole hinnas) maksab orienteeruvalt 515€ (429+km)

Riistvara

Nagu ka suurem vend DS923+, on DS723+ varustatud AMD Ryzen R1600 kahetuumalise (4-lõimelise) protsessoriga sagedusel 3,1GHz. DS723+ mudelil on komplektis 2GB SODIMM DDR4 ECC muutmälu mida saab laiendada kuni 32GB. Võrgukettal on kaks mälupesa.

Lisaks on kaks M.2 2280 pesa NVMe SSD-dele. M.2 pesasid saab nüüd kasutada kas vahemäluna või andmemassiivina. 

Üheks suurimaks DS723+ uuenduseks on võimalus kasutada 10G võrgukaarti, ning mudelile sobiv võrgukaart on leitav Synology tootevalikust (võrgukaart E10G22-T1-mini). 

Mitmekülgne ja paindlik andmekandja

Kasutage kõrge kiiruselist võrguühendust ja failidele juurdepääsu väikses vormiteguris. DS723+ on varustatud kahe kõvaketta pesaga, aga seda saab leiendada DX517-ga mis annab juurde 7 kõvaketta pesa.

DS723+ on ideaalne lahendus väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele. Antud seadmega saab ettevõte näiteks hallata kõiki dokumente, fotosid ja muid faile, varundada rakendusi ja seadmeid ning nagu enamus Synology võrgukettaid, võimaldab ka DS723+ salvestada turvakaamerate videosid ja hiljem neid mugavalt järele vaadata.

Synology DS723+ võrgukettaga saab luua isikliku privaatse pilvelahenduse, mis lihtsustab juurdepääsu failidele ja teeb mugavamaks andmehalduse ja failide jagamist ning kiirendab inimeste koostööd. 

Active Backup Suite’i ja DS723+ abil saate automatiseerida arvutite, failiserverite, VM-ide, SaaS rakenduste varundamist. Tarkvara võimaldab hallata eemalt seadmete varukoopiaid tsentraliseeritud portaali kaudu, taastada konkreetseid faile või terveid seadmeid, et hoida oma ettevõtet töös. Kaugvarundus on tehtud lihtsaks ja mugavaks tänu 3-2-1 varunduskonfiguratsioonile.

Professionaalne fotohaldus 

Professionaalset fotohaldust vajavate klientide jaoks on olemas Synology Photos rakendus, mille abil saab fotosid ja videosid tõhusalt varundada ja organiseerida. Rakendus aitab nii amatööridel kui ka professionaalidel automaatselt sorteerida fotod albumitesse.

DS723+ on peagi saadaval Eesti veebipoes Arvutitark.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.