Synology DS923+: paindlik andmehaldus nii kodus kui ka kontoris

Synology tootevalikusse on jõudnud uus nelja kõvakettapesaga võrguketas (NAS) DS923+. Tegu on esimese 23-seeria võrgukettaga, mis on suunatud eelkõige väiksematele kontoritele ja pro-tarbijatele, kes vajavad võimsat riistvara. Võrguketta eeldatav hind on ligikaudselt 650 eurot.

Riistvara

Uueks trendiks on AMD protsessorid ja samamoodi nagu äsja turule tulnud DS1522+, kasutab DS923+ samasugust protsessorit ja RAM-i konfiguratsiooni nagu uus viie kõvaketta pesaga mudel.

Uus mudel on varustatud AMD Ryzen R1600 kahetuumalise (4-lõimelise) protsessoriga @3,1 GHz ja 4GB vahemäluga või SODIMM DDR4 ECC mäluga (laiendatv 32 GB-ni). Esiküljel asuvasse nelja kõvakettapesasse mahuvad 2,5″ või 3,5″ HDD/SSD-kettad. Lisaks on kaks M.2 2280 pesa põhjas NVMe SSD-dele. M.2 pesasid saab nüüd kasutada kas vahemälu või andmemassiivina.

Üks suurim DS923+ uuendus on võimalus kasutada 10G võrgukaarti, kus mudelile sobiv võrgukaart on leitav Synology tootevalikust (võrgukaart E10G22-T1-mini)

Ärile sobiv lahendus

DS923+ on ideaalne lahendus väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele. Selle seadmega saab ettevõte näiteks hallata kõiki dokumente, fotosid ja muid faile, varundada rakendusi ja seadmeid ning nagu enamus Synology võrgukettaid, võimaldab ka DS923+ salvestada turvakaamerate videosid ja hiljem neid järgi vaadata.

Synology DS923+ võrgukettaga saab luua isikliku privaatse pilve lahenduse, mis lihtsustab juurdepääsu failidele ja teeb mugavamaks andmehalduse ja failide jagamist ning kiirendab inimeste koostööd.

Active Backup Suite’i ja DS923+ abil saate automatiseerida arvutite, failiserverite, VM-ide, SaaS rakenduste varundamist. Tarkvara võimaldab hallata eemalt seadmete varukoopiaid tsentraliseeritud portaali kaudu, taastada konkreetseid faile või terveid seadmeid, et hoida oma ettevõtet töös. Kaugvarundus on tehtud lihtsaks ja mugavaks tänu 3-2-1 varunduskonfiguratsioonile.

Professionaalne fotohaldus

Professionaalset fotohaldust vajavate klientide jaoks on olemas rakendus Synology Photos, mille abil saab fotosid ja videosid tõhusalt varundada ja organiseerida.

Rakendus aitab nii amatööridel kui ka professionaalidel sorteerida fotod albumitesse automaatselt.

Kui tunned huvi Synology seadmete vastu Eestis, tutvuda valikuga veebipoes Arvutitark.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.