Synology tutvustab oma lahendustesse sobivaid äriklassi kõvakettaid

Paljud inimesed jätavad oma salvestamissüsteemis tähelepanuta, et süsteemi üldise töökindluse tagamiseks mängivad eriti olulist rolli kasutatavad kõvakettad. Samal ajal nõuavad ärilahendused veel enam. Need nõuavad ka jõudlust ja prognoositavust. Seetõttu tutvustas Synology hiljuti oma tootevalikusse kuulvat uut äriklassi kõvaketta seeriat HAT5300.

Synology on nüüd võimalus kontrollida, milliseid komponente nende NAS seadmetes kasutatakse. See tähendab, et nüüd moodustavad nii operatsioonisüsteem (Disk Station Manager ehk DSM), kui ka kõik riistvarakomponendid seadmetes ühtse ökosüsteemi, mis tagab nende omavahelise töökindla kokku sobivuse.

Synology pakub veel rohkem

Synology missiooniks on pakkuda kõige usaldusväärsemat ketast. Sel põhjusel on Synology teinud oma laborites läbi aegade kõige mahukamad stressitestid. HAT5300 seeria kettaid on alates 2017. aastast testitud kokku üle 300 000 tunni.

Andmekeskuste tingimuste ja 24/7 kättesaadavuse nõuete tagamiseks on loodud intensiivsed testid koos tuhandete katsetsüklitega. Testid ulatuvad lihtsatest toimingutest, nagu süsteemi taas käivitamine erinevate temperatuuride juures, kuni keerukate failide koopiate testideni. Nii on võimalik vähendada puudujääke olukordades, kui kettad ei tööta ideaalsetes tingimustes.

Kuid Synology ei luba antud ketastega ainult töökindlust, vaid eesmärk on suunatud ka jõudluse parandamisele. Vertikaalne integreerimine Synology NAS-i ja kettaseadmete vahel võimaldab teiste sama klassi ketastega võrreldes kuni 23% kõrgemat jõudlust, kui on valdkonna keskmine tulemus.

Integratsioon

Integreerimine DSM-iga annab ka teisi eeliseid, nagu ketaste püsivara täiendused, mis tehakse koos operatsioonisüsteemi värskendustega. Üksikasjalik teadmine ketastest ja nende omadustest, tähendab ka lihtsamat tõrketuvastust võimalike probleemide korral tulevikus.

Kuna lahenduses on vähem tundmatuid muutujaid, suudab Synology pakkuda klientidele paremat ja kiiremat tehnilist tuge.

Ettevõtete töökindlus

Synology tutvustab HAT5300 seeria kettaid eesmärgiga olla usaldusväärsem, pakkuda kiiremat tehnilist tuge ja hooldust ning paremat jõudlust.

Samal ajal toovad insenerilahendused, mida toetavad aastatega kogutud oskusteave, võrreldamatu jõudluse ja parema integreerimise otse DSM-i. HAT5300-seeria pole lihtsalt üks järjekordne ketas, see on Synology pühendumus usaldusväärsuse ja parema kliendikogemuse poole püüdlemisel.

Synology tehtud viidud jõudluse testides kasutati SA3600 seadmes 12x HAT5300-12T kettaidt RAID 5 konfiguratsioonis võrdluses teiste sarnaste äriklassi ketastega kasutades IOMeter (64 KB plokkidega) tarkvara. Tulemused on ainult viitamiseks. Tegelik jõudlus võib varieeruda sõltuvalt töökoormusest, testimismeetoditest ning seadmete ja tarkvara konfigureerimisest.
Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.