Team Saku väärtustab töötajate heaolu ning pakub huvitavat tööd mitmel erialal

Team Sakus mõeldakse alati oma töötajate soovidele ning sellele, mis võiks neid iga päev tööle tulles motiveerida.Fotod: Saku Õlletehas

Pika ja väärika ajalooga Saku Õlletehasel on olnud läbi aegade täita oluline roll Eesti ühiskonna- ja kultuurielu edasiarendamisel. Praegu on tehas Saku valla üks suurim tööandja, pakkudes tööd ligi 300 inimesele ning edendades innovatsiooni ja keskkonnasõbralikku tulevikku.

Läbi mitme aastakümne on Saku Õlletehase panus ühiskonda olnud märkimisväärne. Toetatud on erinevate projektide elluviimist, heategevust, haridust, kultuurielu, kogukonnaprojekte ja palju muudki. Seega võib öelda, et Saku Õlletehas on suur osa Eesti elust ja selle eduloost.

Õlletehas on meil tuntud eelkõige oma toodete poolest, kuid tegelikult on ettevõttel veel mitu huvitavat tahku, mis väärivad tähelepanu.

Rahvusvaheline tegevussuund ja järjepidev innovatsioon

Sakku Õlletehas on praeguse positsiooni saavutanud läbi pideva arengu ja innovatsiooni. Juba 1990ndatel tegeleti koostöösidemete loomise ja uute toodete arendamisega. Sellele järgnes millenniumiperiood, kus Saku Õlletehas tunnistati esimeseks õlletehaseks Eestis, mis vastas kvaliteedisüsteemi ISO 9001 standardile. 2008. aasta tõi kaasa veelgi suuremad muudatused – ettevõttest sai globaalse õllekontserni Carlsberg Grupi täisväärtuslik liige, mis avas ühtlasi uued võimalused ettevõtte rahvusvaheliseks arenguks ja koostööks.

“Olles suure rahvusvahelise kontserni väike osa, on hästi heaks eeliseks, et suurtest organisatsioonidest saab palju õppida ja šnitti võtta, aga seejuures säilib ka paindlikkus asju omamoodi otsustada ja teha, sest ega keegi otseselt piire ei sea,” ütleb Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms.

 Saku Õlletehase juhatuse liige Jaan Härms.Foto: Saku Õlletehas

Ettevõtte arengule suunatus ja panus on suur nii kohalikul kui riigitasandil. 2022. aastal sai ettevõte peresõbraliku tööandja hõbetaseme, 2023. aastal tunnustati ettevõtet “Riigikaitse toetaja 2023” tiitliga. Lisaks nimetati ettevõte samal aastal Saku valla aasta ettevõtteks ning omistati ka tiitel “Aasta noorte sõber 2023“.

Karjäärivõimalused ja töötajate heaolule keskenduv motivatsioonipakett

Saku Õlletehases töötab ligikaudu 300 töötajat ning ettevõte pakub mitmekülgseid karjäärivõimalusi paljudele erinevate erialade esindajatele. Ameteid leiab müügist turunduseni ja tootmistöölistest laboritehnikuteni. Globaalse haardega kontserni kuulumine loob kõigele lisaks soovi korral võimaluse välismaal töötada.

Team Sakus mõtleme alati oma töötajate soovidele ning sellele, mis võiks neid iga päev tööle tulles motiveerida. Paneme suurt rõhku töötajate võrdsusele ja töökeskkonna mitmekesisusele. Meie töötajate tagasisidest lähtuvalt oleme kokku pannud vastava motivatsioonipaketi. Teiste seas pakume oma töötajatele aasta-, tööjuubeli- ja soovituspreemiat, paindlikku töökorraldust, nädalast talvepuhkust, sporditoetust, kingitusi suuremateks tähtpäevadeks, töötajate lastele koolitoetusi, vaba päeva sünnipäeva puhul ja palju muud huvitavat, ent ka praktilist,” kirjeldab Saku Õlletehase personaliosakonna juht Gea Liblik töötajatele kohandatud motivatsioonipaketti.

Saku Õlletehase personaliosakonna juht Gea Liblik.Foto: Saku Õlletehas

Siiski – kui Saku Õlletehase töötajatelt küsiti, miks neile meeldib õlletehases töötada, selgus, et kõikide mainitud hüvede kõrval on töötajate jaoks üks kõige olulisem põhjus omavaheline hea läbisaamine, kokkuhoidev meeskond ja ühtne tiimivaim.

“Meil siin Sakus on väga tugev ühise kollektiivi tunne, Saku tunne või Saku vibe. See omavaheline tunne on meid meeskonnana siduv ja koos hoidev. Ma väga loodan, et kasvõi mingil määral paistab see ka ettevõttest väljapoole ning loob usaldust nii Saku brändi, meie töötajate kui ka toodete vastu,” ütleb Härms.

Tutvu #TeamSaku karjäärivõimaluste ja vabade töökohtadega SIIN.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.