Sisuturundus

Topeltekraaniga uue põlvkonna sülearvuti ASUS ZenBook Duo 14

ASUSe uue põlvkonna mudelid pakuvad lisaks klassikalistele lahendustele ka innovaatilisi võimalusi. Võimas protsessor ja jõudlus on kombineeritud unikaalse ekraanisüsteemiga, mis aitab saavutada maksimaalse töötulemuse.

Kaks ekraani ühel sülearvutil

ASUS pakub mitmel oma mudelil unikaalset kahe ekraaniga lahendust: lisaks klassikalisele täissuuruses kuvarile on klaviatuuri ülemisse ossa mahutatud ka üks väiksem. Tavalahenduse asemel on aga ZenBook Duo 14 väiksema ekraani kõrgust võimalik muuta, seda saab vastavalt soovile tõsta üles ja alla.

ZenBook Duo 14 kasutab spetsiaalset Active Aerodynamic System Plus’i tehnoloogiat, mis tähendab, et ErgoLift-hingede süsteem ning tõstetud väiksem ekraan võimaldab arvuti jahutussüsteemi efektiivsust kasvatada kuni 49 protsenti.

Võrreldes eelmise põlvkonnaga on arvuti tehtud 3 mm võrra õhemaks ja kaalub 1,6 kg. Ekraani suuruseks on 14 tolli ning tänu üliõhukestele servadele on ekraani ja korpuse suhe lausa 93 protsenti.

Tuliuus 11. põlvkonna protsessor

ASUS ZenBook Duo 14 kasutab Inteli 11. põlvkonna värskeimat protsessorit, mis tuleb uue mudeli mitme ekraaniga lahendusega toime ilma igasuguste probleemideta. Kasutajad saavad valida i5 ja i7 protsessori vahel.

NVIDIA GeForce’i uued graafikkiirendid muudavad foto- ja videotöötluse lihtsaks ning kiireks.

Topeltefektiivsus kahe ekraaniga

Et töö kulgeks sujuvamalt, ei pea enam kasutama eraldi ekraane, mis on arvuti külge ühendatud. ZenBook Duo 14 lisaekraan võimaldab kuvatavat infohulka kerge vaevaga suurendada ning töö jõudlust tõsta.

ScreenPad Plus’i tehnoloogia lubab arvuti ekraanipildi vajadusel kahele ekraanile paigutada või kasutada programmide tööriistaribasid lisaekraanil. Kuna see on samas ka puutetundlik, saad toiminguid mugavalt teha puutepliiatsit kasutades.

Ühendused igale maitsele

Selleks, et arvutit väliste seadmetega probleemivabalt ühendada, on kasutajale antud 4 USB-C-porti, tavaline USB-, kõrvaklapi- ja Micro SD pesa ning HDMI-ühendus. Vajadusel saad arvutit kasutada koos ühe 8K või kahe 4K kuvariga.

Kiire internetiühenduse loomiseks saab kasutada WiFi 6 tehnoloogiat, mis on arvutile sisse ehitatud.

Parima kvaliteedi tagamiseks on kõik ZenBook Duo 14 sülearvutid läbinud standardile MIL-STD 810H vastavad vastupidavustestid. Nende käigus on veendutud, et arvuti saab hakkama ekstreemsete temperatuurikõikumiste, kõrge niiskuse, tugeva vibratsiooni ja põrutustega. Seda kõike ikka selleks, et pakkuda ZenBooki arvuti omanikele maksimaalselt parimat kasutuskogemust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.