Sisuturundus

Tuliuus sülearvuti ROG Strix Scar 18 G834 on tõeline maiuspala kõigile mänguritele

Asus on täiendanud oma ROG seeria arvutite ridasid ning uuendanud juba olemasolevaid mudeleid. Nende seas on turule toodud ka mänguritele mõeldud sülearvuti ROG Strix Scar 18 G834, millel on tippklassi jõudlus, ülimalt elutruu pildiga ekraan ning täiesti uus jahutussüsteem.

Välimus, mis paistab silma

Uuel mudelil Strix Scar 18 on ROG seeriale omane sirgete ja tugevate joontega disain, millele lisavad aktsenti LED valgustus ning efektsed disainielemendid. Sülearvuti korpus on kaetud spetsiaalse kattega, millele ei jää näpujäljed ning mis võimaldab arvuti lihtsa vaevaga alati puhtana hoida.

Arvuti esiküljelt leiab unikaalse LED valgusriba, mille värvi saab oma maitse järgi sättida. Selleks, et teistest eristuda, on Stric Scar 18 mudelil unikaalsed Armor Caps kerepaneelid, mis kinnituvad magnetitega ning mida on võimalik välja vahetada. Nii saad kindel olla, et sinu sülearvuti eristub alati massist.

Kristallselge ekraan

Nagu mudelinimest võib aimata, on uuel mudelil suur, 18-tolline Nebula ekraan, mille resolutsiooniks 2560×1600 pikslit. See pakub kuni 240 hertsist värskendussagedust, mis teeb mängude mängimise ja videote vaatamise ülimalt sujuvaks.

ROG Strix Scar 18 katab 100 protsendi ulatuses DCI-P3 värvigamma spektri, tänu millele on sellel kuvatav sisu ülimalt elutruude värvidega. Seda saavad kasutada oma ala professionaalid videote tegemiseks ja sisu loomiseks ning olla kindlad, et tulemus on alati viimase peal.

Jõudluse tipptase

Ekraan on kuvasuhtega 16:10, mis teeb selle kasutamise praktiliseks ning võimaldab sülearvuti ülemise osa lausa 89 protsendi ulatuses ekraanipaneeliga täita.

ROG Strix Scar 18 seest leiab Inteli uusima, 13. põlvkonna 9-seeria protsessori, mis pakub koostöös NVIDIA GeForce RTX 4090 graafikakiibiga ülimat jõudlust.

Spetsiaalselt Windows 11 jaoks välja töötatud protsessor võimaldab mängida kõige nõudlikumaid mänge, striimida videoid või luua sisu mängleva kergusega. Multiplexer ehk MUX lüliti võimaldab graafikakaardi jõudlusest võtta maksimumi ja suunata digitaalsignaali otse kuvarile.

Muutmälu on arvutil 64 GB ning selle puhul on kasutusele võetud DDR5 standard, mis on kuni poole kiirem võrreldes eelmise põlvkonnaga. Andmete talletamiseks on aga olemas 4 GB kiire SSD ketas.

Kogu võimsusega toimetulekuks on Asus uuele ROG mudeliseeriale välja töötanud spetsiaalse jahutussüsteemi. Kogu süsteem ehitati kolmeosalisena emaplaadi ja teiste komponentide ümber, et võimalikult suurt ala ära kasutada.

Klassikalise kahe ventilaatoriga süsteemi asemel on Strix Scar 18 mudelile lisatud ka kolmas, mis on mõeldud spetsiaalselt video-RAM ja videokaardi jahutuseks. Peale selle on kasutusel Thermal Grizzly vedelmetallil põhinev termopasta, mis võimaldab klassikaliste pastadega võrreldes kuni 15 kraadi võrra enam sisemiste komponentide temperatuuri langetada.

90 vatine aku tagab mängulõbu mitmeks tunniks ning võimaldab videosisu vaadata kuni 14 tundi ühe laadimiskorraga. Arvutit on võimalik laadida maksimaalselt 300 vatise laadijaga ning sellisel juhul täitub tühi aku 50 protsendini kõigest 30 minutiga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.