Tuntud tõukerattur selgitab, kuidas saavutada vajalik vilumus ka kõige keerulisema triki sooritamiseks

Tõukerattur Gemo Tasane tasane tõdeb, et oluline on oma keha tunnetamine ja soorituse hilisem analüüs. Siin tuleb ekstreemsportlasele appi Huawei Watch FIT 3 nutikell, mis lisaks trendikale välimusele on ka nutikas abiline,Foto: Huawei / erakogu

Tõukerattasõit on rohkem kui lihtsalt spordiala – see on elustiil, mis nõuab pühendumust, kirge ja enesekindlust. Raskete trikkide õppimine ja sooritamine on iga tõukeratturi unistus, mis nõuab nii füüsilist jõudu kui ka vaimset vastupidavust. Kuidas aga jälgida oma edusamme ja saavutusi, eriti kui mängus on keerulised kombinatsioonid? 

Tõukerattur Gemo Tasane tõdeb, et trikkide puhul on keeruliseimad kombinatsioonid, mis hõlmavad nii saltosid kui pöörlemisi. „Kindlasti on raskemad saltod ja pöörlemised kombodena, ehk salto ajal lisad näiteks tõuksiga mõne muu triki juurde või teed lisapöörde,” kirjeldab Tasane suuremat vilumust nõudvaid trikke. 

“Ka street style trikid, mis nõuavad head tasakaalu ja täpsust, on väga suurt väljakutset pakkuvad ja seda nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Tuleb suuta visualiseerida end seda trikki tegemas ja eelkõige peab iseendasse uskuma,“ selgitab kogenud trikirattur.

Tasane tõdeb, et oluline on ka oma keha tunnetamine ja soorituse hilisem analüüs. Siin tuleb ekstreemsportlasele appi Huawei Watch FIT 3 nutikell, mis lisaks trendikale välimusele on ka nutikas abiline, mis aitab jälgida iga liigutust ja edusamme. 

Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina sõnul on uus Huawei Watch FIT 3 nutikell varustatud täiustatud anduritega, mis muudab trikkide tegemisel oma füüsise analüüsimise eriti lihtsaks. „Huawei Watch FIT 3 suudab täpselt jälgida südame löögisagedust, vere hapnikusisaldust ja isegi une kvaliteeti. See on eriti oluline tõukeratturitele, kes üha keerukamate trikkide saavutamiseks peavad oma keha seisundit pidevalt jälgima.“

„Watch FIT 3 nutikella abil saab iga sportlane analüüsida oma treeninguid ja sooritusi. Näiteks kui sa tegeled füüsiliselt nõudliku spordiga, saad hiljem vaadata, kuidas su keha sellele reageeris ja millised olid su füsioloogilised näitajad. See aitab paremini mõista, millised aspektid vajavad veel tööd,“ selgitab Mishina. 

Uue põlvkonna nutikell, mis ühildub kõikide operatsioonisüsteemidega

Watch FIT 3 nutikell ühildub kõikide telefonidega, võimaldades mugavalt andmeid sünkroonida ja analüüsida. “Uus nutikell ühildub nii iOS-i kui ka Androidiga, kella kasutamiseks on vaja alla laadida vaid Huawei Health mobiilirakendus. Seega seda kella saavad kasutada kõikide nutitelefonide omanikud,“ räägib Mishina. 

Lisaks suurepärasele ühilduvusele on ka kella aku eluiga muljetavaldav – tavapärase kasutuse korral kuni 7 päeva ning maksimaalselt peab aku vastu kuni 10 päeva. „Kellal on ka 10-minutiline kiirlaadimise funktsioon, mis võimaldab seda kasutada terve päeva jooksul – seega on FIT 3 ideaalne aktiivse eluviisi harrastajale,“ lisab Mishina.

Huawei Watch FIT 3 paistab silma oma suure ekraaniga ja õhukese disainiga, kaaludes vaid 26g. Kella servadeta ekraani täiendab silmapaistev pöörlev funktsiooninupp ning selleks, et sobituda iga kandja stiiliga on kellasid saadaval erinevates värvitoonides. „Kell on loodud nii, et see sobiks igapäevaseks kandmiseks, pakkudes samas kõiki vajalikke funktsioone, et parandada oma sportlikke saavutusi,“ kirjeldas Mishina.

Huawei Watch FIT 3 maksab 159 eurot ning nahkrihmaga versioon 179 eurot. 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=KnDqv-G4CHk

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.