Sisuturundus

Ülivõimsate kaameratega nutitelefon Mate 50 Pro jäädvustab profitasemel fotod ja videod

Huaweilt on jõudnud Eestisse kauaoodatud nutitelefonide lipulaev – mudel Mate 50 Pro, mille kaamerad ning fotode ja videote jäädvustamise võimalused on rahvusvaheliste edetabelite põhjal parimate seas. Vaata, lähemalt mida see võimas seade teha suudab!

Et suur osa meie elust leiab aset sotsiaalmeedias, on äärmiselt oluline omada head selfie-relva ja telefoni, mis aitab jäädvustada igapäevaelu kaunimad hetked. Ootused seadmete kvaliteedile, fotode ja videote teravusele, aga ka telefonisisestele töötlusvõimalustele on selle valguses aina kõrgemad.

Hea uudis on see, et Huawei arendajad on töötanud selleks puhuks välja tõelise fotograafiahuviliste lemmiku – nutitelefoni Mate 50 Pro, mis ületab kõik senised ootused ning on tehnoloogiafirma ajaloos võimsaim telefonimudel. Ka rahvusvaheline telefonikaameraid testiv edetabel DXOMARK on hinnanud mudeli Mate 50 Pro parimate kaameratega nutitelefoniks kogu maailmas.

Tipptasemel pildikvaliteet tänu Ultra Aperture kaameratele

Ühtekokku on uuel mudelil Mate 50 Pro 4 taga- ja 2 esikaamerat. Mudeli eripäraks on eeskätt just 50-megapikslise liikuva avaga tagumine kaamera, mille 10-astmeline reguleeritav füüsiline ava sisaldab kõrgeimat optilist süsteemi.

Tänu sellele, et valgus jõuab paremini kaamera avani, saab sellega teha kõrgeima kvaliteediga pilte ja videoid, millel avalduvad selgemini nii heledus, valgus ja varjud kui ka külmad ja soojad toonid.

Seade võimaldab valida ka eri režiimide vahel või valida automaatrežiimi, mis laseb nutikal mudelil kohandada end vastavalt keskkonnale, et teha sobivaima avaga parim võte. Edasijõudnud fotograafiahuvilised saavad aga profirežiimil muuta käsitsi nii teravussügavust kui ka hägususe astet.

Nii on võimalik jäädvustada erakordseid portreesid, tekstuure, maastikke või hoopis makrovõtteid terava esiplaani ja häguse taustaga.

Pime sügistalv saab uued selged värvid

Tänu täiustatud tehnoloogiale saab nüüdsest ka pimedaga teha võtteid, mis varasemate mudelitega võrreldes on veelgi detailsemad.

Uduste piltide pärast pimedas enam muretseda pole tarvis. Selleks on Huawei Mate 50 Pro põhikaameras võimas valgustundlikkus ja algoritm, mille abil saab teravaid ja detailseid öiseid võtteid koos kalibreeritud heledusega ning külmade ja soojade toonidega.

See tähendab, et kõrgeimal tasemel öörežiim võimaldab jäädvustada fotosid väga selgelt eristuvate heledate ja tumedate piirkondadega ning külmade ja soojade värvidega isegi hämaras keskkonnas, ilma et objektide piirjooned ära hajuksid, elemendid pildilt ära kaoksid või värvigamma ebarealistlikuks muutuks.

Uuel tasemel portreefotod

Hea selfie tegemine on tänapäeval tänu sotsiaalmeediale kriitiliselt tähtis oskus ning seetõttu on portreefoto muutunud viimaste aastate üheks populaarseimaks pildistamisfunktsiooniks.

Mate 50 seeria telefonid võimaldavad siinjuures foto üksikosasid segmenteerida ning selle abil portree tausta soovi korral hägusamaks muuta, et esiplaanil olev persoon paremini esile tõsta.

Ühtlasi saab tänu telefoni suurele füüsilisele avale ja optilise taseme algoritmidele kohendada olulisi portreega seotud objekte – muuta nahka siledamaks, muuta nahatoon loomulikumaks või silmad säravamaks.

Võimas suurendus, mis jäädvustab iga detaili

Kui endast portree või koos sõpradega pildi tegemiseks on vaja asetada kaamera kaugemal asuvale alusele, pole enam tarvis muretseda foto kvaliteedi pärast. Sama kehtib ka juhul, kui on vaja kaugemalt filmida üles suurendusega video.

Nimelt on Huawei Mate 50 Proga võimalik tänu periskoopkaamerale ja 100-kordsele suumile tuua objektid pildil lähemale, ilma et peaks tegema kvaliteedis allahindlust. Uudne lainurk-makrokaamera toetab sealjuures ka supermakropildistamist, mis võimaldab suurendada detaile ja esitada need erakordselt selgelt.

Sama kehtib ka makrovideo jäädvustamise kohta, kus isegi liikuvad stseenid jäävad suurendatud võtte korral teravaks ja detailseks.

Nii et jääb vaid valida vingeim TikTok trend või instagramilik miljöö ja see turu võimsaimate kaameratega nutitelfoni Mate 50 Pro abil üles võtta!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.