Sisuturundus

Uus Huawei MatePad on samaaegselt ideaalne meelelahutaja ja innukas tööloom

M-pliiatsiga saad MatePadi kasutades teha märkmeid kõikjale ja millal iganes, ka äppide kasutamise ajal.Foto: Huawei

Huawei MatePad tahvelarvuti muutus just veel paremaks. Uhiuus 2022. aasta mudel tuleb suure hulga muljet avaldavate uuendustega, alates paremast pildist ja helist ning lõpetades uue põlvkonna M-pliiatsiga.

Piltilus pildiilu

MatePadi on võimalik mugavalt kasutada nii filmide ja sarjade vaatamiseks, lugemiseks, kirjutamiseks kui ka mängimiseks. Seetõttu on eriti oluline, et ekraan tooks kasutajani parima kvaliteediga sisu ilma silmi liigselt koormamata.

Ekraan on tahvelarvuti kõige olulisem osa ja MatePad ei raiska sinu aega ebavajalike lisadega: 84% seadmest on pühendatud 10,4-tollisele ekraanile, mis kuvab sisu eriti detailsel 2K resolutsioonil. See tähendab, et filme ja seriaale vaadates ning mänge mängides näed selgelt ka kõige pisemaid ja raskesti märgatavamaid elemente. Aku pärast ära muretse, see peab Full HD videot esitades vastu tervelt 12 tundi ja Standby režiimil tervelt 28 päeva. Ja kui peakski juhtuma, et aku saab tühjaks, siis pärast kahe ja poole tunni pikkust laadimist on see uuesti täis.

Võta parim pildi- ja helikvaliteet endaga alati kaasa. Foto: Huawei

Pikalt ekraani vaatamine võib saada silmadele kahjulikuks. Pidev vilkumine ja ekraanist kiirguv sinine valgus väsitavad silmi ning võivad tekitada peavalu ja tervisehäireid. Huawei on sellega arvestatud: MatePad on pärjatud TÜV Rheinland Low Blue Light ja Flicker Free sertifikaatidega, mida antakse seadmetele, mis suudavad kasutajate silmi edukalt kaitsta ja liigse koormuse eest säästa.

Helisev muusika

Suurepärase videoelamuse lahutamatuks kaaslaseks on võimas heli. MatePadis toob selle sinuni spetsiaalselt tahvelarvuti jaoks disainitud neljast kõlarist koosnev audiosüsteem, mis talub varasemate mudelitega võrreldes vibratsiooni 60% efektiivsemalt. Audiofiilid teavad, et vibratsioon tähendab mõistagi bassi, seega pidudel saad MatePadile leida rakenduse ka basskõlarina.

Kui jutt juba audiofiilidele läks, siis kõrgelt hinnatud helitehnika brändi Harman Kadroni nimi peaks neile kindlasti tuttav olema. MatePad pakub maailmaklassilise audioelamuse, kuna just Harman Kadroni asjatundjad on aidanud kalibreerid aja optimiseerida MatePadi helisüsteemi. Kauni pildi ja professionaalide vormitud heli koosmõjul on MatePad justkui sinu personaalne väike kinoekraan, mille saad endaga igale poole kaasa võtta.

Jah, võimsad helielamused on olulised, kuid kõik ju teavad, et rääkimine on hõbe, aga vaikimine kuld. Tööl ettekannet pidades, loengut kuulates või mängule keskendudes on vahel hädavajalik täielik vaikus. MatePad aitab vaikuse majja lüüa läbi kolme spetsiaalse mikrofoni ja Huawei arendatud mürasummutusfunktsiooniga, mis suudavad vahet teha häältel ja taustamüral. Nii kuuled näiteks kohvikus koosolekul osaledes kolleegide hääli, aga mitte uksest sisse-välja saalivaid inimesi ja õuest kostuvat liiklusmüra.

Uus pliiats uue põlvkonna jaoks

Lisaks MatePadile on uueks saanud ka sellega ideaalselt kokku sobituv M-pliiats, mis lubab kirjutada tahvelarvuti ekraanile käsitsi justkui paberile. Uusim M-pliiats on kaheksanurkse disainiga, mis teeb selle käes hoidmise mugavamaks ja tagab, et see ei veere kasutajast eemale. See teeb MatePadi ja M-pliiatsi kombinatsiooni kasutamise eriti mugavaks näiteks autos, lennukis, rongis või mõnes muus liikuvas keskkonnas.

Uuendusi on teisigi. M-pliiatsi poolkerakujuline otsik tagab, et kirjutada on lihtne ka küljele kallutatud asendis pliiatsiga. Puutetundlikule otsale vajutades on võimalik kiiresti vahetada M-pliiatsi kirja- või joonistusstiili ning soovi korral on kasutajatel võimalik ise määrata, millist pliiatsi funktsiooni puutetundlik osa kontrolli.

M-pliiatsi muudab MatePadi kasutamise eriti mugavaks. Huawei äppides ei ole vaja sisendi andmiseks avada virtuaalset klaviatuuri, vaid kasutaja saab M-pliiatsiga igal hetkel lihtsalt ekraanile kirjutada. Vajadusel muudab süsteem käsitsi tehtud märkmed automaatselt digitaalseks kirjaks.

Vaevalt, et internet veel niipea kassipiltide fenomenist üle saab. MatePadiga näed kasse eriti selgelt 2K resolutsioonil. Foto: Huawei

Samuti on kasutajatel võimalik M-pliiatsiga teha märkmeid igal hetkel mistahes programme kasutades ning markeerida hetkega ära need ekraani osad, millest soovitakse salvestada kuvatõmmis. Selliselt pilte jäädvustades on neid kiiresti võimalik täiendada ka märkmete ja joonistustega. See peaks tegema elu lihtsamaks neile, kes soovivad loengutes või koosolekutel salvestada olulisi märkmeid ja neid teistega jagada.

Lisaks käekirjafännidele on meeles peetud ka klaviatuuride austajaid. MatePadi Huawei Smart Keyboardi taktiilsed nupud on loodud meenutama arvutite klaviatuure. Klahvidele vajutades liigub nupp alla 1,3 millimeetrit, mis jätab mulje nagu kasutaksid lauaarvuti klaviatuuri. Olgem ausad, nupukeste klõbin on salaja töö tegemise üks parim osa!

Uhiuus Huawei MatePad on ideaalne kaaslane liikuvale inimesele, kes nõuab igal hetkel maailmaklassilist pildi- ja helikvaliteeti ning parimat kasutajamugavust. Rohkem infot Huawei MatePadi kohta leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.