Sisuturundus

Anname nõu: kuidas sügisel tuba mõnusalt soojaks saada?

Mugava ruumi esimene eeldus on värske, sobiva temperatuuriga õhk.: Foto: Shutterstock.

Kui alustad kodu ehitusega, on tark juba varakult mõelda läbi kütte- ja jahutussüsteem. Tahame ju kõik, et kodus oleks jaheda ilmaga soe ja jahe siis, kui väljas valitseb suvekuumus. Kindlasti tuleb panna endale kirja küttelahenduse tööde eelarve, sest süsteemide ehitus on aeganõudev ja kulukam töö, kui näiteks õhksoojuspumba paigaldamine.

Kliimakoda hakkas möödunud kevadel pakkuma Eesti turul Euroopa kaubamärgi Vivax tooteid, mis on hinna ja kvaliteedi poolest võrdväärsed teiste tuntud brändide toodetega.  Vivaxi õhksoojuspumbad on väga ökonoomsed ja stiilsed ning sobituvad igasse eluruumi.

Uuendusmeelne tehnoloogia

Kui tahad kas enda kodu või kontori õhukvaliteeti hoida, võiksid kasutada selleks õhksoojuspumpa. Vivaxi õhksoojuspumbad on töötanud välja kõige uuendusmeelsemate tehnoloogiliste saavutustega, mistõttu on need töökindlad, vaiksed ja energiasäästlikud kodus kasutatavad kütte- ja jahutusseadmed.

Peale koduste lahenduste pakub ettevõte kütte- ja jahutuslahendusi ka kontoritesse, ladudesse ja tööstushoonetesse. Piltlikult võib öelda, et kollektsioon ulatub vanaema suvilast ärikeskuste ja korterelamuteni.

Euroopa kvaliteedisüsteem

Vivaxi seadmed toodetakse vastavalt Euroopa Liidu kvaliteedisüsteemile, mis tähendab, et kõigi komponentide valmimist kontrollitakse hoolikalt ning neid testitakse uusimate katsemeetodite abil. 

Tänu rangele kvaliteedikontrollile vastavad Vivaxi tooted ka kõigile ELi sertifikaatidele. 

Jõud ja disain ühes

VIVAX Y-disain on stiilne õhksoojuspump, mille aastane soojustegur külmas kliimas ületab kaugelt parima A +++ energiatõhususe klassi nõude. Täiustatud invertertehnoloogia võimaldab seadet tõhusalt kasutada ka äärmuslikes ilmastikutingimustes. VIVAX teostab ka näiteks serveriruumide talvist jahutamist temperatuurini -25°C ja annab sooja kuni +32°C. Maksimaalne soojusvõimsus on 7,2 kW.

VIVAX Y-disain ühendab jõu ja disaini – seadmel on mitmeid funktsioone, näiteks Intelligent Eye, mis suunab õhu automaatselt liikuma vertikaalselt ja horisontaalselt. Energiatõhusust suurendab veelgi ökoenergia säästmise funktsioon. Rakenduse Self Clean isepuhastuv funktsioon takistab bakterite paljunemist siseüksuses, nii et ruumi õhk püsib terve ja värske. Hooldustemperatuuri 8 °C või 12°C saab valida ka mobiiltelefoni rakenduse abil kaugjuhtimise teel. Tänu suurele ventilaatorile on helitase nagu sosin – ainult 20 dB.

VIVAXi täiustatud invertertehnoloogia võimaldab seadet tõhusalt kasutada ka äärmuslikes ilmastikutingimustes.

Automaatne kaminafunktsioon

Puhumiskiirust saad protsendiskaalal peaaegu vabalt reguleerida, mis tähendab, et leiad kindlasti sobiva õhuvoolu, mis öösel ei sega.

Kaminafunktsioon on automaatne – seade vähendab oma võimsust järk-järgult nulli, kui tuvastab, et töötab mõni muu soojusallikas. Õhusuunaja tõuseb automaatselt üles ja puhumine jätkub piisava kiirusega. Kui kamin jälle jahtub, hakkab Y-disain automaatselt vastutama kütmise eest (kuni -32°C). 

Tõhus kütmine ja jahutamine

Kui otsid seadet, millega enda ruumi tõhusalt kütta ning jahutada, võiksid valida seinale paigaldatava seadme Vivax E-Design. Sellel on sujuv disain, suurepärased talvised omadused ning võimas energiasäästja, mistõttu sobib see igasse kodukontorisse ja suvilasse. Muuhulgas toimub serveriruumide talvine jahutamine kuni -25°C ja tõhus soojendamine kuni +25°C ning seade ei pea ennast välja lülitamagi. 

Taimer ja energiasäästufunktsioonid tagavad taskukohase ja mugava kasutamise ning õhufiltrid hoiavad ruumiõhu tervena ja värskena. 8°C hooldusküte ja talvevarustus tagavad mugava kasutamise igal aastaajal.

Täiustatud invertertehnoloogia võimaldab seadet kasutada ka äärmuslikes ilmastikutingimustes. Seadmel on ka Wifi-funktsioon, millega saab seadet juhtida traadita võrgu kaudu, kasutades selleks tasuta nutiseadme rakendust.

Lai sortiment

VIVAXi kliimaseadmete sortiment on lai – saadaval on õhksoojuspumbad, jahutusseadmed, multisplitid, laekassetid ning õhk-vesi soojuspumpad. Ettevõtetele pakutakse nii projektipõhiseid kokkuleppeid kui ka hulgimüügi võimalust. 

Kliimakoda otsib Vivax Y disaini ja E+ disaini toodete edasimüügiks koostööpartnereid – kui see sulle huvi pakub, võta ühendust Kliimakoda OÜga

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.