Sisuturundus

Vii kodust töötades produktiivsus uuele tasemele

Üha enam inimesi maailmas leiab, et kõige parem on tööd teha kodus. Põhjusi, miks järjest suurem hulk spetsialiste eelistab igapäevase närve ja aega sööva töölesõidu asemel läbida palju lühema vahemaa voodist kodukontorini, on mitmesuguseid: tööampsude tegemine, uus paindlikum töökorraldus või lihtsalt elustiil. Ja tulemused on valdavalt väga kasulikud: vähem liiklust ja õhusaastet, madalam stressitase ja võimalus viljakamalt töötada. 

Ruuminappuse tõttu ei saa paljud endale siiski täismõõdus lauaarvutit või vahel isegi eraldi töölauda lubada. Kuidas siis ikkagi iga päev ühtmoodi tulemuslikult tööd teha, kui kontor asub elutoas? Ja kui otsustad kodust lahkuda, siis kuidas saavutada paindlik produktiivsus teel olles, rongis või kohvikus? Vastuseks on kaasaskantavad AOC monitorid: 16T2 ja I1601P.

AOC 16T2 – parim mobiilne kaaslane igaühele

AOC 16T2: elegantne, võimekas, paindlik – parim mobiilne kaaslane igaühele

Kümnepunktilise puuteekraaniga 16T2 ühendab oma stiilses korpuses kaasaskantavuse ja funktsionaalsuse. Tänu erksale 15,6-tollisele IPS-paneelile, laiadele vaatenurkadele (170/170°) ja Full HD-resolutsioonile sobib see kasutamiseks mitme monitoriga lauapaigutustes. Kuna see kaalub vaid ligi kilogrammi ja selle paksus on vaid 9 mm, mahub see vabalt pea igasse sülearvutikotti, et olla valmis igaks kasutusolukorraks.

USB-C tehnoloogia võimaldab kasutada monitori ühendamiseks ja toitega varustamiseks üht peenikest kahesuunalist kaablit, mis vähendab seadme üldmõõtmeid ja muudab töö alustamise ülimalt lihtsaks. Kuna USB-C pesad asuvad 16T2 mõlemal küljel, saab selle külge hetkega ühendada sülearvuti, nutitelefoni või lauaarvuti.

16T2 pakub 8000 mAh akut ning kui monitor on sisse lülitatud, toidab aku seda, väljalülitatud olekus toimib aga akupangana ja võimaldab laadida USB-C kaudu ühendatud seadmeid. Täielikult laetud 16T2 akust piisab keskmise nutitelefoni puhul kaheks laadimiskorraks – hindamatu võimalus, kui telefoni aku on kohe tühjaks saamas.

AOC poolt hiljuti tutvustatud I1601P toetab sarnaselt 16T2 mudelile tööviljakust mitmel rindel. See 15,6-tolline mudel on varustatud IPS-paneeliga, millel on Full HD resolutsioon ja heledus 220 cd/m², kaalub kõigest 800 g ja komplektis on praktiline kate, mis kaitseb ekraani nii kotis kui ka laual määrdumise ja kahjustuste eest. 

Kasutamise ajal toimib kate reguleeritava ekraanitoena nii vertikaal- kui ka horisontaalasendis. Võimalus lisada teine ekraan ühe USB-C kaabli abil aitab tõhusamalt töötada ja hoida samal ajal töölauda korras, muutes stiilse lahenduse sobilikuks nii töökohale kui ka kodusesse interjööri. 

Tänu DisplayLink toele on I1601P kasutatav ka vanemate sülearvutite ja sarnaste seadmetega, millel USB-C ühendust ei ole. Sel juhul saab ühendamiseks kasutada tavalist USB-A porti ning sülearvutisse tuleb installida DisplayLinki draiverid, mis võimaldavad laiendada ja peegeldada sülearvuti pilti I1601P-le. I1601P teenib ühtviisi hästi nii vanemaid kui ka alles tulevikus tutvustatavaid sülearvuteid.

Kaasaskantav monitor aitab aega targalt kasutada

Kaasaskantav monitor AOC I1601P:
võimalus luua mitme monitoriga lahendus erinevate USB-ühenduste abil

Kaasaskantav monitor AOC I1601P: võimalus luua mitme monitoriga lahendus erinevate USB-ühenduste abil. Olenemata sellest, kas olete palju ringi liikuv spetsialist või inimene, kes armastab töötada kodukontoris, AOC kaasaskantavad monitorid aitavad teil igal pool oma aega maksimaalselt kasutada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.