Sisuturundus

Vii oma mänguoskused uuele tasemele Asus ROG Strix G15 sülearvuti abil

Hea mänguri juures on olulised oskused ning ka mänguvahend. Just viimase osas tuleb appi Asuse ROG seeria Strix G15 mudel, mis ühtegi mängusõpra hätta ei jäta. Aga mitte ainult – võimas sisu aitab sul ka mängleva kergusega sisu luua.

Kompaktsem kujundus

Uue mudeliga on Asus vähendanud korpuse pinda 7 protsendi võrra ning muutnud selle veelgi kompaktsemaks. Omanäoline ja silmatorkav kujundus on aga saadaval kolmes erinevas toonis ning võimaldab täpselt endale meelepärase leida.

Korpuse alumisest servast leiad aga ümberringi kumava LED valgusriba, mida saad vastavalt oma maitsele sättida ning mängimiseks õige olustiku luua.

Läbimõeldud välimuse juures ei ole vähemolulised ka kasutatud materjalid. Arvuti kaas on vastupidavast metallist, et väliste ohtude eest paremini kaitsta. Samas klaviatuuri osa on tehtud tugevast plastikust, mis intensiivsete mängusessioonide ajal üle ei kuumene.

Igapäevatoimingud on nüüd lihtsamad

Kui mängimise juures on põhivahendiks arvuti klaviatuur ja hiir, ei ole Asus ka muudele osadele tähelepanu unustanud jätta. Selleks, et igapäevatoiminguid lihtsam oleks teostada, on Strix G15 uuel mudelil 85 protsenti suurem puutepaneel. Klaasiga kaetud pind muudab selle kasutuse eriti mugavaks ja täpseks.

Vali enda jaoks sobiv ekraan

Uue Strix G15 mudeliga saad ise otsustada, kas soovid ülikiiret ekraani või kompromissi sujuvusest ja kiirusest, et saavutada parim dünaamika.

300 hertsine paneel koos 3 ms reageerimisajaga on ideaalne neile, kes harrastavad e-spordi jaoks mõeldud võistlusmänge. Ülima dünaamika nautijatele on aga Asus loonud 165 hertsise paneeli, millel samuti 3 ms reageerimisaeg.

Mõlema ekraani puhul aitab Adaptive Sync tehnoloogia kasutamine aga kogemust veelgi rikastada ning pildile sujuvust lisada.

Jahutus sama tähtis kui võimsus

Ilmselgelt on ROG Strix G15 juures kasutatud ainult parimat ja võimsamat riistvara, kuid selle juures on suurt rõhku pööratud ka jahutusele.

Uue kujundusega ventilaatorid aitavad nüüd enam õhku korraga süsteemist läbi lasta. Tänu nelja jahutusradiaatoriga süsteemile on kuuma õhu eemaldamine ka oluliselt kiirem. Spetsiaalne vedelmetall jahutuspasta aga hoiab kogu süsteemi jahedamana ning võimaldab arvutil ka vaiksemalt töötada.

Miks seda kõike aga vaja on? Eks ikka selleks, et toime tulla võimsusest pakatava jõudlusega. NVIDIA GeForce RTX 3070 GPU on ROG Strix G15 mudelis ühendanud jõud AMD Ryzen 9. seeria protsessoriga, mis saab hakkama pea igasuguse mänguülesande ning muu toiminguga.

Arvuti pardalt leiab lisaks kuni 32 GB DDR4-3200 RAM mälu ning kiire NVMe SSD kõvaketta 1TB salvestusruumiga. Tänu viimastele on ka mängude laadimisajad ülikiired.

Naudi selgemat heli ja kiiremat laadimist

Uued Smart Amp kõlarid aitavad luua veelgi võimsama õhkkonna tänu pea kolm korda valjemale helile ning kolm korda võimsamale bassihelile. Kõrvaklappide kasutajad saavad aga nautida Dolby Atmos ruumilist heli, et oma mängukogemus veelgi nauditavamaks muuta. Täpsuse ja selguse jaoks saad aga kasutada tehisintellekti abiga loodud mürasummutuse süsteemi, mis suhtluse teiste mängijatega uuele tasemele viib.

90W mahutavusega aku võimaldab sul muretult aga terve päeva ilma laadimisjuhtmeta toimetada. Tänu kiirlaadimisele pole arvuti täislaadimine samuti mingi kunsttükk – kõigest poole tunniga saad aku juba 50 protsendi peale viia. Ja mis kõige mugavam: kaasa pandud laadijaga saad tänu USB-C kasutamisele laadida nii arvutit kui ka telefoni.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.