Sisuturundus

5 põhjust, miks hüljata Spotify ja võtta hoopis Amazon Music

Enamik tänapäeva muusikast on kolinud internetti. YouTube tõi muusika ja muusikavideod absoluutselt igaüheni, kel internetiühendus, ning tegi seda sealjuures paljude artistide pahameeleks täiesti tasuta.

Seejärel vallutasid turu esimesed streaming- ehk voogesitusteenused, millest tuntuimad on Spotify ja Apple Music. Kuid kas teadsid, et suuruselt kolmas nende kahe järel on Amazon Music Unlimited?

Äärmiselt lai muusikavalik

Amazon pakub kõikidele kasutajatele vabalt kuulamiseks tõeliselt laia muusikavalikut, mis täieneb pidevalt. Üle 50 miljoni erineva lauluga platvormina on Amazoni muusikaplatvormil isegi suurem muusikavalik kui Spotify’l. Olgu see peatselt ilmuv uus Ed Sheerani album või sinu lemmik indie-bändi debüütsingel – Amazonis on need olemas. Kuigi Eestis on Amazon veel üpris vähe kanda kinnitanud, astub Amazon Music kiirelt kasvava kliendibaasiga juba üha enam seniste tegijate kandadele.

Ei mingeid piiranguid

Paljudel platvormidel on kuulamiseks teatud piirangud: kuulata saab ainult shuffle-režiimis või lubatud on ainult teatud arv skip‘e ehk laulude kerimisi. Amazon Music Unlimited rõhutab just viimast sõna: piiramatu. Kasutaja käes on vabadus laule nii kuulata, kuidas ta ise tahab, millisest seadmest ta tahab ning millises järjekorras ta seda teha tahab.

Soodne muusika kõikidele kasutajatele

Muusika muutub tänapäeval üha kättesaadavamaks nii erinevate platvormide, seadmete kui ka hinna poolest. Tõenäoliselt ei kujuta enamik tänapäeva noori ettegi, et kunagi tuli muusika kuulamiseks ka päriselt plaate osta ja kõik muusika ei olnudki iga hetk tasuta kättesaadav.

Ka Amazoni eesmärgiks on muusikat võimalikult soodsa hinna eest pakkuda, mistõttu tuleb teenuse eest välja käia 6,99 eurot kuus, esimene kuu on kõikidele tasuta.

See toob kuulajad artistidele lähemale

Amazon Music Unlimited pakub ka unikaalset võimalust kuulata lauludega samaaegselt seda, mida artistid parajasti näiteks laulu kirjutades mõtlesid. Side-by-Side nimega funktsiooni abil võid näiteks Alexalt paluda mõne OneRepublicu albumi Side-By-Side esitamist ning kuulda samal ajal Ryan Tedderit laule esitamas ja samal ajal kommenteerimas.

Juhi seda kõike ainult oma häälega

Kuna tegu on Amazoniga, on muidugi olemas muusikaplatvormil ka häälkäskluste võimekus. Tegelikult on Amazon Music Unlimited’is olemas Alexa isiklikult, et kõik sinu laulusoovid ikka korralikult kohale jõuaks. Kusjuures võid Alexale laulda kasvõi paar rida oma lemmiklaulust, et ta selle üles leiaks. Või kasutada seda funktsiooni juhuks, kui laul on päev otsa peas kummitanud, aga nimi meelde ei tule. Alexa võib soovi korral mängida laule ka lihtsalt artisti, aja, tegevuse või meeleolu järgi.

Alusta oma 30-päevalist prooviperioodi Amazon Musicus juba kohe, registreerides kasutajaks siin!

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.