Kui sinu eelarve on piiratud või sinu lähedaste lemmiktooteid ei müüda Eestis, siis selleks on lahendus olemas!Foto: Shutterstock

Jõulud on aasta üks ilusamaid pühasid kuid samal ajal võib see olla ka parajalt stressirohke aeg, sest tuleb mõelda mida kinkida oma lähedastele jõuludeks.

Kui sinu eelarve on piiratud või sinu lähedaste lemmiktooteid ei müüda Eestis, siis selleks on lahendus olemas!

Osta oma lähedastele nende soovitud jõulukingid – samal ajal raha säästes!

OstaEU on teenus, mis võimaldab tellida moe-, laste-, kodu-elektroonika- ja disainerkaupa hindadega, mida Eestis ei leia.

OstaEU-ga saab tellida Saksa, Hispaania, Poola, Inglismaa, Prantsusmaa, Itaalia, Portugali, Leedu, Läti, Hollandi ja Tšehhi veebipoodidest, ilma et peaksid tellimuse kohalejõudmise või tarnekulu pärast pead vaevama.

Nimelt laseb OstaEU sul Euroopa veebipoodidest tehtud ostud saata kohalikesse ladudesse, kust need siis mõistliku hinnaga edasi Eestisse toimetatakse.

OstaEU teeb kauplusest peaaegu alati parema pakkumise ja toimetab pakke kohale nii pakiautomaatidesse kui ka kulleriga valitud aadressile.

Võrdle hindu ja osta jõulukingid soodsamalt!

Kas oled olnud olukorras kus mõne soovitud toote või brändi hinnad on lihtsalt nii kallid, et oled pidanud jätma ostu sooritamata? Tegelikult on palju võimalusi nutikalt ostlemiseks ja üks võimalusi nendest on hindade võrdlemine.

Enne kui asud soovitud toodet ostma, võrdle selle hinda välismaa hinnavõrdlusplatvormil. Üks populaarsem platvorm selleks on idealo, mille kaudu saab võrrelda näiteks Hispaania, Itaalia, Pransusmaa ja Saksamaa e-poodide hindu.

Eesti hinda on võrrledud Prantsusmaa idealo hinnavõrdlusplatvormil.

Valik on väga lai

Näiteks Saksamaal on palju e-poode, mis pakuvad just väga häid elektroonikapakkumisi ja hinnavõitu. Väga head hinnad on ka Poola poodides ja Poola apteekidest võib leida soodsa hinnaga samaväärseid tooteid, mis meil Eestis on paraku väga kallid. Prantsusmaal aga on lai valik parfüüme ning sealt on võimalik leida täpselt samu parfüüme 30–50% soodsamalt kui Eestist. Itaalia üllatab omakorda suurepäraste kohaliku kohvi, kosmeetika ja kvaliteetsete jalanõude pakkumistega.

Parimate pakkumiste lihtsamaks leidmiseks on OstaEU kodulehel nimekiri meie klientide lemmikutest välismaistest poodidest, kuid muidugi on võimalik ostelda kõikides pakutavate riikide poodides.

Hoia saatmiskulude pealt kokku

Üks suurimaid pettumusi pärast ostukorvi koostamist e-poes on maksmisel selguv saatmiskulu. On küll e-poode, kus päras teatud summa täitumist on tarne tasuta, kuid see on pigem erand, mitte reegel. Lisaks on poe poolt ette antud summa tihti niivõrd kõrge, et seda on keeruline täis saada.

OstaEU teeb kauplusest peaaegu alati parema pakkumise ja toimetab pakke kohale nii pakiautomaatidesse kui ka kulleriga valitud aadressile.

Kuidas see töötab?

Kui oled leidnud Saksa, Hispaania, Poola, Inglise, Prantsuse, Itaalia, Portugali, Leedu, Läti, Hollandi või Tšehhi e-poe, kust tarne Eestisse ei ole võimalik või maksab üle mõistuse palju, siis toimi nii:

1. Loo endale OstaEU kodulehel konto.

2. Vali e-poest soovitud tooted välja ja lisa need ostukorvi.

3. Maksmisel ära märgi aadressi lahtrisse mitte enda kodust aadressi, vaid OstaEU lehelt saadud kohaliku laohoone aadress.

4. Laohoonesse jõudnud tooted tuvastatakse unikaalse ID-numbri järgi ja saadetakse teile sobivasse pakiautomaati või koju.

Loe lähemalt OstaEU kodulehelt.

Registreeri oma OstaEU konto siin ja saad kingituseks 5 eurot transpordikrediiti, mida kasutada oma esimesel tellimusel.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.