Sisuturundus

Võrguteenuse lahendus väike-ettevõtetele: kiire, lihtne, taskukohane

Fotod: tootja.

Väike-ettevõtted ja mikro-ettevõtted moodustavad Eestis 56 protsenti tööhõivest ning kriisi ajal on eriti oluline, et ettevõtte saaks kasutada ressursse ning vahendeid võimalikult optimaalselt ja tulusalt.

Paljudele ettevõtetele võib eraldi IT-osakonna haldamine praegusel ajal liiga kulukaks osutuda ning selleks, et püsida kriisi ajal konkurentsivõimeline, tuleb leida alternatiiv. 

Meraki Go: taskukohane võrguteenus väikeettevõtetele

Tunnustatud tehnoloogiafirma Cisco tõi turule võrguteenuse Meraki GO ehk tervikliku teenustepaketi, mis on mõeldud spetsiaalselt ettevõtetele, kellel oma IT-osakond puudub. Meraki Go teenustepakett on unikaalne oma kasutajasõbralikkuse, hinna ning turvalisuse poolest ning see võimaldab ettevõttel tagada kõik klientide ja töötajate vajadused. 

Tegemist ei ole tavalise võrgulahendusega, sest Meraki Go arvestab, et iga ettevõtte töö on unikaalne ja personaalne.

Seepärast on teenused kujundatud nii, et neid on võimalik hallata kiiresti, iseseisvalt ning lisaks võrguteenustele pakub Meraki Go head nõu ettevõtte tulu ja tõhususe kohta. Meraki Go on ettevõtete salarelv, mis võimaldab neil konkurentide seas paremini silma paista. 

Meraki Go teenustepaketti kuuluvad võrgujagajad, WiFi-pääsupunktid, turvaruuter ja valikuline turvaprogramm.

Jõukohane igale kasutajale

Meraki Go riistvara haldamine on nii lihtne, et seda saab teha mugavalt mobiilirakenduse kaudu.

Riistvara seadistamine võtab alla kümne minuti ning selleks ei ole vajalik eelnev kogemus IT-valdkonnas, sest Meraki Go tootekomplekt on disainitud spetisaalselt nii, et selle seadistamise ning kasutamisega saaksid hakkama kõik kasutajad. See on võimalik tänu sisseehitatud juhistele, mis toetavad klienti igal sammul.

Kui kasutajad millegagi hätta jäävad, saab sama mobiilirakenduse kaudu ühendust võtta klienditoega. Nii mobiilirakendus kui tehniline tugi on kliendile täiesti tasuta.

Lisaks on võrguteenusega koos saadaval tarkvara Adaptive Policy, mis võimaldab hõlpsalt organiseerida kasutajaid, rakendusi ning seadmeid, juhtmevaba mobiiliühendus ning ühenduspunkt MS390, mis ühendab Meraki tarkvara Cisco Catalyst 9000 ehk firma ajaloo kõige kiiremini areneva tooteseeria pääsupunktidega. 

Uue võrgu seadistamine on minutite küsimus ja sellega saab hakkama igaüks.

Tipptasemel turvaprogramm

Lisaks võrgujagajatele ja turvaruuterile pakub Meraki Go turvaprogrammi, mille haldamine käib Cisco Umbrella turvateenuse ning WiFi pääsupunktide kaudu.

Tänu pilve kasutamisele ei pea ettevõtted muretsema turvariskide pärast ning sellega kaasneb lisaks valikuline küberturvasüsteem, mis kasutab mitmeid samu tehnoloogiaid, mida kasutavad mitmed Fortune 500 ehk USA suurimad ettevõtted. 

Lahendus, mis võimaldab keskenduda prioriteetidele

Meraki Go annab ettevõtetele kontrolli oma prioriteetide haldamise üle.

Nimelt saavad ettevõtted valida, millised valdkonnad ja teenused on prioriteetsed, reguleerides andmemahu kasutamist. Olulisematele teenustele nagu e-kirjad, raamatupidamine ja müügitegevus saab võimaldada rohkem andmemahtu kui näiteks HD-videote laadimisele või tarkvara uuendustele. 

Samuti ei pea ettevõtted kulutama aega selleks, et andmemahu kasutamist jälgida, sest Meraki Go saadab andmemahu kohta automaatseid teavitusi kohe, kui tuvastatakse mingi muutus. See võimaldab ettevõttel kiiresti reageerida ning vältida võimalikke tõrkeid, mis võivad kahjustada ettevõtte tööd. 

Rohkem kui lihtsalt võrguteenus

“Internetiühendus on tänapäeval sama oluline kui vesi või elekter ning kehval ühendusel võib olla laastav mõju ettevõtete müügitulule ja klientide arvule,” selgitas Meraki Go tootejuht Lee Peterson.

“Iga investeering peab olema seda väärt, pakkudes kliendile maksimumi, ning Meraki Go pakub tipptasemel võrguteenust, nähtavust, head ülevaadet ning ettevõtte tegevuse kohta statistikat ja nõuandeid,” lisas Peterson. Tänu Meraki Go pakutavatele andmetele ning nõuannetele on ettevõttel lihtsam langetada otsuseid ning planeerida tegevusi. 

Cisco on maailmatasemel tehnoloogiafirma, mis on internetiteenustega tegelenud 1984. aastast saati. Cisco tooted ning koostööpartnerid töötavad selle nimel, et ühiskond saaks turvaliselt ning mugavalt ühenduses püsida ning digitaalsetest võimalustest maksimumi võtta. 

Cisco toodetega ning edasimüüjatega on võimalik tutvuda siin.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.