Test

Test: See on kõige universaalsem arvutikott, mis mul iial olnud on

Jah, osta,

sest see on kõige universaalsem arvutikott, mida me viimasel ajal näinud oleme.

Pidevalt arvutiga mööda linna, Eestis või maailma ringi liikuvale inimesele on õige arvutikoti olemasolu kriitilise tähtsusega. Tihtilugu sobib selleks portfelli-laadne kott, kuid kui lisaks sülearvutile on vaja kaasas kanda ka kaamerat, mõnd igapäevast toodet või isegi päevase reisi jaoks vajalikke rõivaid, siis on suuremat sorti kott märksa parem.

Ja lõpuks ma sellise koti ka leidsin. Sihitult Amazonis ekseldes sattus mulle ette suur seljakott, mille suurimaks tõmbenumbriks oli selle universaalsus.

Ühel hetkel on tegu seljakoti, porfelli, kohvrikoti ning ka õlakotiga, seega sobib see kasutamiseks nii reisides, linnavahel liikudes kui ka lihtsalt ühest koosolekuruumist teise jalutamiseks.

Tegu on tundmatu tootja CoolBELL kotiga, mis maksab Amazonis 30 naela. Selle raha eest saab koti, mis mahutab mugavalt ära kuni 17-tollise sülearvuti, seda pehmendatud sülearvutitaskusse, kuid pakub sellele lisaks veel kahte suurt lukuga sahtlit, kus kõike vajalikku hoida.

Lisaks suurtele sahtlitele leiab koti küljest hulgaliselt väiksemaid sahtleid, kuhu pisemaid esemeid peita.

Kott on nüüdseks siinkirjutajal kasutusel olnud veidi üle kuu ning siiani näib kõik positiivne. Kott pole veel ära lagunenud, nagu pigem odavamapoolse toote puhul eeldada võiks.

Samuti on selle puhastamine olnud lihtne ning see on küllaltki heas vormis, arvestades seda, et see pidevalt maas vedeleb või hooga auto pagasiruumi heidetakse.

Siiski, kõik pole perfektne.

Kuna tegu on suurematsorti kotiga, siis on see ka väga raske. Suuremal meesterahval ei ole seda keeruline kanda, kui kiitsakama inimese seljas on see ilmselt mõnevõrra ebamugav ning selle kaal hakkab pika peale häirima.

Siiski, kuna selle saab soovi korral kinnitada ka kohvri käepideme külge ning kasutada seda vaid reisil olles, siis ei ole see raskus nõnda määrav.

Koti saab endale osta Amazonist, kus küll hall variant on nüüdseks otsa lõppenud, kuid must on endiselt olemas.

Seljakott

Hind33 eurot
Kust ostaAmazon

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.