Eelmisel aastal üllatas Xiaomi üsna odava ja omapärase kellaga Watch S3. Nüüd on müügile saabunud selle järeltulija Watch S4, mis lubab teha kõike paremini, kuid on ka palju kallim.
Kella kõige erilisem omadus on endiselt ekraani ümbritsev vahetatav raam, millega koos saab osta ka sama tooni rihmasid. Seekord on aga pakutavad raamid palju igavamad ja konservatiivsemad ning värvikaid kollast ja sinist versiooni enam ei pakuta.
Ekraan on läinud palju paremaks: jätkuvalt on selleks 1,43-tolline 466×466-pikslise eraldusvõimega AMOLED-paneel, aga maksimaalne heledus on nüüd muljet avaldavad 2200 nitti ja kasutades on vahet selgelt näha.
See lugu on Geeniuse ja PRO tellijatele.
Logi sisse või vormista tellimus
- Ligipääs seitsme Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autoleht, Autoleht Ekstra ja Digi artiklite lugemisõigus veebis.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.