Töökuulutus

ANCORi värbajad aitavad sul leida töö või teha karjäärimuudatusi IT valdkonnas

IT valdkonna spetsialistide järgi on praegu suur nõudlus nii Eestis kui ka paljudes teistes riikides. See tähendab, et valdkonna spetsialistidel on palju valikuid aga ühtlasi ka väga palju informatsiooni. Tuleb saata oma CV-d erinevatesse ettevõtetesse ja oodata tagasisidet. Peab veenduma, et firmad kuhu kandideeritakse on sobivad. Kindlasti tuleb selgeks teha, kus asub ettevõtte kontor, sest kui koroonakriis hakkab taanduma tuleb osaliselt naasta kontoritesse.

Siinkohal saavad abiks olla värbamisagentuurid, kes aitavad kogu seda informatsioonihulka hallata. Tõime välja mõned põhjused, miks võiks kasutada värbamisagendi abi kui otsitakse tööd või uusi karjääri väljavaateid.

  1. Sa hoiad kokku aega – värbajad annavad sulle ülevaate, millised tööpakkumised neil on, mis vastavad sinu teadmistele ja kogemustele. Pole vaja ise tööotsingu portaale läbi vaadata ja resümeesid saata. Piisab sellest kui saadad oma CV värbajale ja tema saab selle omakorda edastada potensiaalsetele tööandjatele. 
  2. Eeltöö tehakse ära sinu eest – milline on ettevõtte maine, millist tehnoloogiat nad kasutavad, kas asukoht on sobiv, kas töötingimused on paindlikud, miliseid küsimusi võidakse tööintervjuul küsida, millised on ettevõtte juhi ootused.
  3. Sul on rohkem võimalusi – palju on neid tööpakkumisi, mis ei jõuagi tööotsinguportaalidesse ja kandidaatide valimine toimub värbamisagentuuri andmebaasist. Kui värbajatel pole sinu informatsiooni siis võid mõningatest väga headest pakkumistest ilma jääda. 
  4. Nõustamine – millised on trendid valdkonnas, kas on vaja midagi juurde õppida, et olla tööturul edukam, näpunäited töövestluseks. Samuti saad vajadusel abi CV koostamiseks ja parendamiseks. 
  5. Saad tagasisidet – kui saadad ise CVsid siis ei pruugi alati saada tagasidet. Isegi kui sa ei osutunud valituks, siis tagaside aitab sul valmistuda järgmisteks vestlusteks. Värbaja on pidevalt kontaktis tööandjatega ja saab anda sulle tagasidet.
  6. See teenus on tasuta – tööotsijatele on värbamisagentuuri teenus tasuta. See on suurepärane võimalus kuidas saada nõuandeid ja praktilisi näpunäiteid spetsialistidelt.

Miks soovitavad värbajad nende poole pöörduda?

ANCORi vanemvärbaja Cristina Gatsuts vastab, et kindlasti aitavad kõik eelpool nimetatud põhjused säästa tööotsijal aega ja energiat. Kuid mis veel olulisem – ANCORis töötatakse inimestega ja seda inimeste jaoks.

"See tähendab seda, et me suudame mõista nii tööotsijat kui ka ettevõtte esindajaid, kes otsivad meeskonda töötajat. Värbaja oskab kaks osapoolt omavahel kokku tuua ja tulemuseks on see, et ettevõte leiab endale töötaja, kes on valmis pühenduma ning töötaja saab positsiooni, mis on talle kõige sobivam," selgitab Gatsuts.

Kes on ANCOR ja millega me tegeleme?

ANCOR on rahvusvaheline personaliotsingu grupp, mis asutati 1990. aastal ja on üks juhtivatest HR teenuse pakkujatest. 48 kontoriga ANCOR pakub erinevaid sisseostu, värbamise ja konsultatsiooniteenuseid üheksas riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Ukrainas, Kasahstanis, Venemaal, Usbekistanis, Valgevenes, Tais ja teenindab aastas üle 2000 ettevõtte.

Aastal 2021 jõudis ANCOR ühe suurima värbamisuuringute ettevõtte "Staffing Industry Analysts" andmetel 30 maailma suurima värbamisettevõte hulka. Aastal 2015. saavutas ANCOR 15. koha SIA koostatud edetabelis "Suurimad värbamisettevõtted Euroopas". See tähendab seda, et ettevõttel on väga suur kogemustepagas nii Eestis kui ka mujal ning oma teadmiste ja oskustega osatakse tööotsijaile ka päriselt kasulik olla. 

Kui sul on huvi koostööd teha ANCORi värbajatega, siis saada oma informatsioon meilile info@ancor.ee. Samuti võta meiega kindlasti ühendust kui sul on veel küsimusi selle kohta mida me teeme ja kuidas saame sulle abiks olla.

Kõikide tööpakkumistega saad tutvuda SIIN.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.