Armastad mõelda ka kastist välja? Omalaadse tootearendusega Union FinTech ootab meeskonda programmeerijaid ja arendajaid

Kui tunned end IT-valdkonnas kodus ja soovid osaleda innovaatilistes, mitmekesistes projektides nii Eestis kui ka välismaal, on sul just nüüd võimalus liituda areneva tarkvaraettevõttega Union FinTech, mis arendab nii oma toodet kui pakub klientidele ka tellimustarkvara. Union FinTechi klientideks on tuntud Eesti ettevõtted, teiste seas näiteks Holm Bank, Tallink ja Omniva. 

Oma toote arenduses on Union FinTech võtnud iseäraliku suuna

Union FinTechil on kaks peamist suunda, millest üks tegeleb tootearendusega. Tootearenduse osakond arendab pilvepõhist finantsplatvormi, millega ettevõte pakub tuge erinevatele finantsasutustele, nagu pangad, laenuettevõtted või hoiu-laenuühistud. 

Union FinTechi tootearenduse suund on üsna iseäralik – ettevõte teeb valmis toote, mida finantsasutused kuupõhiselt rendivad. Sama toodet kasutavad kõik ettevõtted, mis tähendab, et kõik kliendid saavad kasutada juba testitud tarkvara ning kohandada vajadusel toote oma vajadustele.

Teine osakond on aga kommertstarkvara arendus, mis loob klientidele projektipõhiselt kommertsvajadusteks mõeldud tellimustarkvara (e-poed, müügi-, tellimus platvormid, infovahetusportaalid, jms). Union FinTechil on selles vallas klientideks nii väikseid kui suuremaid ettevõtteid, nagu näiteks Tallink, Omniva, Silmalaser või EANS (Lennuliiklusteeninduse Aktsiaselts). 

Pandeemiast tulenevalt on viimasel ajal muutunud trendiks aga e-poodide arendamine, sest mitmed ettevõtted on kolinud piirangute tõttu veebi. 

Eesmärk laieneda välismaale

Union FinTech on jõudnud oma tootearendusega selleni, et vaja on äri skaleerida ja laieneda teistele turgudele. Edasine plaan ongi leida uusi kliente välismaalt. Just tootearenduse suunal on ettevõtte eesmärk pääseda väljapoole Eestit, sest kodumaal jääb turg toote jaoks pisut väikeseks.

Praegu on ettevõtte silmapiiril Ühendkuningriik ja Iirimaa, esimeses neist on juba ühe kliendiga ka koostööd alustatud. 

Miks liituda Union FinTechiga? 

Union FinTech pakub huvitavat ja arendavat tööd tervikliku IT-süsteemi arenduses, eneseteostus- ja arenguvõimalusi, kaasaegset töökeskkonda ning ägedat töökollektiivi.

Samuti avaneb Union FinTechi tulevasel meeskonnaliikmel ainulaadne võimalus osaleda innovaatilistes, mitmekesistes projektides nii Eestis kui ka välismaal ja siseneda ettevõttesse hetkel, kui firma on piisavalt väike, aga võimeline kiireks kasvuks. Olgu öeldud ka see, et tööd teha saab nii kodust kui ka kontorist. 

Kui arvad, et oled loodud töötama Union FinTechi kasvavas meeskonnas, vaata lisainfot kodulehelt

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.